Şimdi Ara

HARİCİ HDD ALINACAK YARDIM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
1
Favori
337
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar elimdeki HDD'ler artık yetmiyor. Bilmiyorum takıntılı mıyım ama hiç birindeki filmleri müzikleri vs vs silmek istemiyorum, bana göre hepsi bir emek, kocamaaan bir arşiv. Ve bunları silmek haksızlık hatta ayıp olur diye düşünerek yeni bir hdd arayışına girdim.

Yaklaşık 1-1,5 senedir piyasadan hiç haberim yok. Aradığım özellikler 2,5" boyutunda olacak pc'den içine veri atarken hızlı olacak, minimum 1TB boyutunda olacak ve nacizane son isteğimde biraz kaliteli olması yani kolay kolay içindeki veriye bişey olmaması lazım. Elimde 2 tane Samsung 1 tane de toshiba var ama WD biraz daha iyi sanırım.

200TL'nin altında kalmak suretiyle bana önerebileceğiniz hdd ler nelerdir? Şimdiden teşekkürler..

• hiç mi bilgisi olan yok
  • Bende alacagim ama kararsizim hocam. WD suanda en iyi tercih. Haftasonu falan vatanda kampanya olursa alirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: burglar08

hiç mi bilgisi olan yok

quote:

Orijinalden alıntı: pinwheel

Bende alacagim ama kararsizim hocam. WD suanda en iyi tercih. Haftasonu falan vatanda kampanya olursa alirim.

var hocam anlayan bir sakin olun bağırmayın.

WD
    2,5" 1TB Elements USB3.0 / USB2.0 Taşınabilir Disk
    189 TL

http://www.vatanbilgisayar.com/Harici%20Harddisk/wd-wdbuzg0010bbk-eesn-2,5-1tb-elements-usb30--usb20-tasinabilir-disk/productdetails.aspx?I_ID=66624

%31 indirim var bu üründe şuan kaçırmadan direk alın WD piyasanın en iyi hdd üreticisidir şuan. hemde USB3 ü bu fiyata bulmanız güzel ben bile alabilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 17 Temmuz 2013; 17:52:08 >

• quote:

http://www.vatanbilgisayar.com/wd-wdbpck0010bbk-eesn-2,5-1tb-elements-se-usb30--usb20-tasinabilir-disk/productdetails.aspx?I_ID=56324

Bununla senin verdiğinin arasındaki fark nedir peki?

Benim attigim daha yeni seriiden sekli daha ufak ve zarif . Ben rastgele oneri yapmam bakarim hepsine.

• Teşekkür ederim ilgilendiğin için. Ben de araştırıyorum zaten ve senin linkini verdiğin ürünü almaya karar vermişken, NT isimli dergide Seagate 1TB 159tl olarak gördüm ve ikilemde kaldım. Yorumlara baktıgımda Seagate'in boyutlarının biraz büyük olması haricinde bir şikayet yok. Yarın akşama kadar bakıp yarın kesiin alacağım artık.
  • quote:

Teşekkür ederim ilgilendiğin için. Ben de araştırıyorum zaten ve senin linkini verdiğin ürünü almaya karar vermişken, NT isimli dergide Seagate 1TB 159tl olarak gördüm ve ikilemde kaldım. Yorumlara baktıgımda Seagate'in boyutlarının biraz büyük olması haricinde bir şikayet yok. Yarın akşama kadar bakıp yarın kesiin alacağım artık.

Wd daha iyidir rahat ol.

• Hepsiburada'dan 180,46tl ye sipraiş verdim, üstelik WD ürünlerinde kargo parası almıyorlar. İhtiyacı olanlar için HEPSİBURADA

Ayrıca yardımları için @ bjk__murat teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi burglar08 -- 17 Temmuz 2013; 23:28:21 >

• quote:

Hepsiburada'dan 180,46tl ye sipraiş verdim, üstelik WD ürünlerinde kargo parası almıyorlar. İhtiyacı olanlar için HEPSİBURADA

Ayrıca yardımları için @ bjk__murat teşekkürler.

hayırlı olsun kardeşim herzaman.

yardımcı olabildiysem bir hayırduası birde alta yorum yeter.

http://forum.donanimhaber.com/m_73889323/tm.htm

• Ürün bu gün elime ulaştı, laptopumda usb 3.0 girişi yokmuş ya da ben bilmiyorum hangisi olduğunu, 4 gözle beklediğim hızlı veri taşıması malesef diğer hddlermle aynı 22mb/sn ile atıyor şu an ..
  • 
Sayfa: 1

Benzer içerikler

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.