Şimdi Ara

Harici harddiske windows 10'u indirdim. Diğer dosyalar kayboldu veya silindi.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
3.613
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Windows 10'u usb formatında harici harddiske indirmek istedim. 1 TB olan harici harddiskim windows 10 indiğinde 32 GB gözüktü ve bütün dosyalar kayboldu veya silindi. Ne yapmam gerekiyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Harice harddiske iso dosyasını programla yazdırdıysan o program hdd yi biçimlendirip iso dosyasını kuruyor.
  • Resimdeki seçeneği tıklayıp indirdim. Biçimlenmişmidir harddisk

• Media Creation Tool programı ile yaptıysan USB Flash bellek/ Hard Disk / SD kart vs. vs. gibi aygıtları FAT 32 formatında biçimlendirip ISO dosyası oluşturuyor. Maalesef HDD'de bulunan tüm dosyaların silindi. Veri kurtarma programlarıyla silinen dosyaları geri getirmeyi deneyebilirsin.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Harici harddiske windows 10'u indirdim. Diğer dosyalar kayboldu veya silindi.
    Bu şekilde hiç kurulum dosyası oluşturmadım ama dosyaların silineceği yazıyor usb belleğe isoyu yazdırırken.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ykemerli -- 11 Ocak 2018; 18:9:38 >
  • Recuva ile geri getiremedim. Başka hangi programlar var. Anlatımlı video varsa çok daha güzel olur. 500 gb i geçik dosya vardı. Bunları geri getirmem lazım

• quote:

Orijinalden alıntı: satrobali

Recuva ile geri getiremedim. Başka hangi programlar var. Anlatımlı video varsa çok daha güzel olur. 500 gb i geçik dosya vardı. Bunları geri getirmem lazım
    geri getirebildiniz mi?? aynı sorun başıma geldi
  • Biraz geç oldu ama yarı kararını geri getirebildim.

• Nasıl geri getirdiniz lütfen uyguladığınız yöntemi açılar mısınız ?
  • Aynı problem benimde başıma geldi yarın veri kurtarma merkezine götürücem. Siz dosyaların kurtulma ihtimali var mı ?
  • ROUGE44 R kullanıcısına yanıt
    Veri kurtarma merkezleri çok para ister. Ne kadarını kurtarır bilmiyorum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • satrobali S kullanıcısına yanıt
    Ne kadarsa vericem yeterki kurtarsınlar
  • Segeatenin lisanslı recovery programı indirdim. Kullanırken neti kapattım

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Merhaba, @satrobali Recovery programını kullanmadan önce tekrar formatlayıp hdd yi eskisi gibi 1 tb haline mi getirdiniz yoksa direkt fat32 haldeyken mi kullandınız? sorununuzu yazarken detaylı anlatmışsınız ancak iş çözüme geldiğinde yalandan 1-2 kelimeyle geçiştirmişsiniz.

• Dosyalarınızın %99'u kurtarılabilir, üzülmeyin. Diski daha fazla kullanmaktan kaçının ve teknik destek alın.

• Ya bu windows'un mühendisleri beyinsiz mi? Arkadaş sen niye diski formatlıyosun, içine indir gerisine karışma. Uyuz oluyorum böyle problem çıkaran şirketlere. bilmiyor musun bu durumu, kaç kişinin başına gelmiş, tuzak gibi hala uyarmıyor 1Tb disk şimdi uğraş dur. HasbunAllah 😡

• quote:

Orijinalden alıntı: Griffith

Dosyalarınızın %99'u kurtarılabilir, üzülmeyin. Diski daha fazla kullanmaktan kaçının ve teknik destek alın.

Hocam Nasıl Yapacağız Lütfen Bilgi Verin 600 GB Vardı

• Evet bu kervana bende katıldım. Veri kaybı, format uyarısı hiç bi şey yazmadı ve tüm verilerim silindi. Gecenin bu vakti ugrasiyor 1tb veriyi kurtarmak icin. Ontrack EasyRecovery kullanıyorum. Sonucu yazarım

• Aynisi bugün benim de başıma geldi ve maalesef 200 gb verim buhar oldu. Geri getirebildiniz mi veya bir çözüm buldurunuz mu?

• Kvn213 K kullanıcısına yanıt

Recover My Files v5

hdd nızın kapasitesine ve doluluğuna göre günler sürebilir. kürek bulup programa deneyiniz. küreksizleri ile kurtarım yapamazsınız. kürek ararkende netten virüs yememeye dikkat ediniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SaLVaToRe_V -- 9 Nisan 2022; 16:53:40 >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.