Şimdi Ara

Harici Harddisk

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
163
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 1 Tb harici harddisk alıcam. Hangi markadan almalıyım ve önerileri olan varmı. Samsung ve seagate hakkında genelde kötü yorum alıyorum WD öneriyolar bu doğrumu daha önce alıp memnun olanlar veya emin olanlar link paylaşabilirmi ?

• Hiç mi önerisi olan yok arkadaşlar..
  • Samsung neden önermiyorlar anlamadım ben ondan kullanıyordum Fiyat aralığı vermemişsin o sebeple tam bir şey söyleyemem ama WD alacaksan WD ELEMENTS WDBUZG0010BBK 1TB Usb 3.0 ve 2.0 ile uyumlu bir inceleyin.
  • fiyat aralığım 200-250 arası genelde fiyatlar bu arada olduğu için belirtmemiştim..

dediğinizede şuan bakıyorum ama samsung öneriyosanız kullandığınızın modelini atarmısınız bide ona bakiyim..
  • Samsung M3 Portable kullanıyorum ben. Şuana kadar herhangi bir şikayetim olmadı

İncelemek istersen <-

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-5D320E3F1 -- 26 Mart 2017; 15:45:11 >
  • Eyvallah usta ama o biraz pahalı geldi :)
  • Bu harici harddisklerde uyumluluklarında windows 7 , 8 falan var 10 yok genelde bu herhangi bir sıkıntı içerirmi windows 10 yükliyecem 1 hafta içinde büyük ihtimal o tüm harici harddiskleri destekliyormu ?

Birde ikinci işletim sistemi olarak ubuntu olucak linux de destekliyen bir harici diskmi alıcam fakat bu dosya sistemlerinde fat32 de belli bi büyüklük falan aktarılabiliyo yani en azından flash bellekte böyle harici disktedemi öyle olucak ntfs dosya sistemi linuxde çalışırmı bu konudada bilgisi olan yardımcı olursa sevinirim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Astraxs -- 31 Mart 2017; 20:54:55 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.