Şimdi Ara

Harici Ekran Kartı Elektrik Sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
1
Favori
164
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar acil yardiminiza ihtiyacim var

Bende 7 yillik bir Casper laptop var aldığım dönem içerisinde canavar laptoplarindandi en azindan benim için öyleydi her neyse bu laptop geçen güne kadar sorunsuzca çalışıyordu gece saatlerine yakin biranda şalter attı ve elektrik gitti tabi o sira laptop acikti şalteri kaldirip laptopu yeniden acacaktim ki biranda gozum laptopun pil simgesine takildi hep yanip söndü normalde böyle olmazdi bekledim tabi o sira ilk actigimda casper simgesi ve giris ekrani geldi ama sonra ekran full siyah oldu kapatma tusuna bastim kapattim ve bekledim yarin tekrar girdim ama bu kez pil isigi sorunsuzca yaniyordu oh be neyse rahatladim derken biranda laptop asiri kasmaya basladi oyunlarda orta grafik ayarlarinda 80 90 fps alirken simdi en düşükte 30 u nerdeyse görmüyor asiri takilmalar ve yavaslamalar basladi ufak tefek arastirma yaptim sorun harici ekran kartina enerji gitmiyor felan diyen oldu heralde sorun o ama nasil çözerim bilemiyorum universite ogrenciyim sinavlarim basliyacak laptop bana lazim o yuzden sorunsuzca calismasini istiyorum acil yardim

Not: Normalde fan sesi geliyordu laptopta ama simdi oda gelmiyor

8gb ram
    Nvidia gt630m harici
    Intel 4000 hd

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DeusLra -- 14 Ocak 2021; 15:25:59 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.