Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

harici dvd yazıcı sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
1
Cevap
0
Favori
154
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Dahili Bileşenler >> harici dvd yazıcı sorunu
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    7601 Mesaj
    ustalar yardım
    nec 3500ag var firmware 2.18 yüklü zynetin harici kasasına monte usb 2.0 bağlı
    neronun hem 6.6.0.8 hem 6.6.0.12 sinde dvd yazmaya kalkınca scsi command aborted reset occured mesajları alıyorum ve dvd yazdıramıyorum 6.6.0.8 sürümde nadir oluyordu
    6.6.0.12de hiç yazdıramıyorum

philips 8X DVD+R kullanıyorum gerçi tdk da bile aynı ya

sorun ne olabilir acaba bilgisi ve yardımı olacak tüm dostlara şimdiden teşekkürler

delirmek üzereyim bir yardım yav en son nero 6.6.0.13ü kurdum yine aynı programı kurduktan hemen sonra yazıyor ertesi gün yazmıyor programı yeniden kurunca yine yazmaya başlıyor acaba yazdırırken program dosyalarından birini mi bozuyor veya bir başka programla çakışıyor mu yeniden kurunca programı niye düzeliyor allahım sen sabır ver

|
    |
    her sabah neroyu yeniden kuruyorum bir allahın kulu fikir beyan etmiyor nerede bu bilgisayar kurtları
    |
    |
Sayfa:
1
Reklamlar
Mobilya Takımları
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
haberler
google reklamları
üniversite
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,203
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.