Şimdi Ara

Harici Diskim Aygıt Yöneticisinde gözüküyor fakat bilgisayarımda veya disk yöneticisinde gözükmüyor.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
1
Favori
102
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Harici diskim düne kadar sorunsuz çalışıyordu dün ne olduysa artık baktım disk bilgisayarım klasöründe yok diğer usb portlara takıp denedim herhangi bir sonuç yok. Aygıt Yöneticisinde ve minitoolda görüntüleyebiliyorum fakat buralardada kapasitesi ve boyutu 0 mb gözüküyor. Disk yöneticisi ve bilgisayarım klasöründe gözükmüyor. Ayrıca diskin içindende ses geliyor. Kurtarma ihtimalim var mıdır ? Yardımcı olabilirseniz sevinirim.

Harici Diskim Aygıt Yöneticisinde gözüküyor fakat bilgisayarımda veya disk yöneticisinde gözükmüyor.

• Ayrıca Aygıtlar ve Yazıcılar bölmesinden diske girdiğimde ise şöyle bir işlem geçmişi çıkıyor karşıma

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.