Şimdi Ara

hareketli resimler ( .gif)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
4.150
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • hareketli resimler, .gif uzantılı resimler mesela internette acılıyor, ama indirince goremıyorum, hareketsiz kalıyo resimler ama normal jpeg uzantılı gibi resimleri görebiliyorum. bu sorunu nası halledebilicem ?

• acdsee gibi harici bir program yükleyin onda hareketli olarak görebilirsiniz.
  • format atmadan once gorunuyodu yani formatta mı bi hata yaptım acaba ? program yuklemeden yapamam mı ?
  • Resim görüntüleyicinizin sürümü eski olabilir. Program yüklerseniz sorunu çözebilirsiniz.
  • ya resimlerim görüntüleniyor. windows fotoğraf görüntüleyicisinde bir sorun var. gif olan resimleri internette görüyorum. ama bilgisayara indirirken gif olarak kaydet seçeneği çıkmıyor. yani görüntüleyicide bir sorun var, Windows 7 fotoğraf görüntütüleyicisi sorunu hakkında bilgisi olan varmı ?
  • irfanview adlı resim görüntüleyiciyi yükleyin bence hem bedava hem daha hızlı

www.irfanview.com
  • ya indirirken resimleri diyorum, kaydet dediğim zaman kayıt türünde gif uzantılı bişey gözükmüyor. yani hangi programı yuklersem yukliyim gif olarak kaydedemediğim için hareketli görmüyorum resimleriii
  • Resmin üzerine sağ tuşla tıklayıp farklı kaydet seçeneği çıkmıyor mu? orada dosya türünü gif olarak seçin. ACDsee yüklerseniz bu seçenek çıkmıyorsa çıkacağını düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SeYYaH-1 -- 14 Mayıs 2011; 13:10:35 >
  • ACDsee yerine free bi program var mı peki ?
  • yada bu sorunu belki fotoğraf ve fax görüntüleyicisi yükleyerek çözebilirim heralde.

win7 fotoğraf ve fax görüntüleyicisini indirebiliceğim bi link verebilir misiniz ?
  • çok uğraştırdım ama teşekkür ederim
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.