Şimdi Ara

HARDWELL YIKTI GEÇTİ .::ULTRA MUSIC FESTIVAL - MIAMI 2017::. [SETLER EKLENİYOR] (102. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.139
Cevap
13
Favori
35.104
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 100101102103104
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: tidus

quote:

Orijinalden alıntı: Paetzold

quote:

Orijinalden alıntı: N3F3S

Beyler yeri değil ama Nisan'da Electropol var sizce gitmeye değer mi?

Gelecek isimleri açıklamamişlar daha. Bu koşulda alinmaz bilet bana kalirsa.

Bende gitmeyi düşünüyorum ama isimler hala açıklanmadı. Ayrıca o mekana Yellow Claw geldiği zaman tövbe etmiştim bir daha gitmeye ama bakalım.

1 ay kalmiş ortada line up yok

• quote:

quote:

quote:

quote:

Bende gitmeyi düşünüyorum ama isimler hala açıklanmadı. Ayrıca o mekana Yellow Claw geldiği zaman tövbe etmiştim bir daha gitmeye ama bakalım.

1 ay 1 gun farketmiyor onlar icin, gecen sene son gun headliner dj i (dvbbs i galiba) lineupdan cikarmislardi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Popüler başlıkta görünce atayım dedim

Elektro müzikle alakam yok Hardwell baya ünlü birisiymiş sanırım bu csgo olayı olduğunda baya dalga geçilmişti (yeni zaten öyle eski değil)

• Major hala yayinlanmadi efsane ele almıştı insanlari valla

• quote:

Orijinalden alıntı: keremec

/>

Son dakika haberi aldim kiz ölmüş hocam

Bu pasta atma olayi nedir yaww millet ekmek bulamazken...

• quote:

Orijinalden alıntı: keremec

quote:

quote:

quote:

quote:

1 ay 1 gun farketmiyor onlar icin, gecen sene son gun headliner dj i (dvbbs i galiba) lineupdan cikarmislardi

8 nisanda garaj istanbulda Oliver huntmenn geliyor...

Tavsiye edilir...

• quote:

Orijinalden alıntı: ICES NMB

O kadar Hardwell dinlemememe rağmen adama ısınamadım ya Tiesto'nun tarzı bana daha iyi geliyor.
    Eski parçaları olsun yeni mixlediği şarkılar olsun efsane adam gözümde.

Ama 2017 umf harbiden tiesto ve hardwell olmasa çok kötü geçmiş.

Tiestonun en kötü setiydi bana göre.... Birçok kez canlı dinlememe rağmen yeni tarzına bi türlü alışamadım....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KARTALIZMA -- 27 Mart 2017; 20:49:6 >
  • Bugün Hardwell 'in setini indirip koşuya çıktım. Tekrardan dinlememe rağmen yine uçurdu.
  • quote:

quote:

quote:

Hocam olay neydi o zaman bende duymuştum sıkıntı oldu diye.

• Armin reyizzzz
  • hhornek kullanıcısına yanıt
    Spinnin youtube daki en iyi kanal bence. Ben de onu ifade ettim. Yani en iyi müzik kanallarından biri.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi R3hab -- 27 Mart 2017; 21:28:18 >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Hocam olay neydi o zaman bende duymuştum sıkıntı oldu diye.

Yellow Claw 'a gittim sahne önü bilet almıştım. Gittim sahen önü bileklik kalmamış diye normal taktılar ve bunu ayırt etmek için 2 tane taktılar. içeri girdim mahşer kalabalığı milleti itekleyerek adım atabiliyorum. Sahne önü o kadar dolmuş ki sıkış tıkış hareket edilmiyor durumu idare etmek için güvenlik görevlisi koymuşlar almıyor içeri. Dedim benim sahne önü biletim vardı itiyor milleti eliyle böyle vurarak millete harekt yapıyor kaşınma anlamında. Lanet olsun zaten bu kalabalıkta izlenmez dedim normal alana geçtim.

O gün sinirden alkolü çok kaçırdım girdikten tam 2 saat sonra beni biri tuttu kolumdan dışarı çıkardı hava alayım diye. Dedim eve döneyim vestiyerin önüne gittim montumu bulamadılar. Ardından kalabalık gelmeye başladı çünkü bir saat geçmişti hrkes vestiyerin önüne bir üşüştü adamlar kime bakacağını şaşırdı tam 2 buçuk saat vestiyer önünde bekledim. Daha sonra içeri girip kendi montumu kendim buldum.

Sinirden taksi tuttum ordan küçükçekmeceye kadar onunla geldim ordan da güzel bir fiyat girdi bana dedim tövbeler olsun.
    Umarım yönetim değişmiştir.

• Hardwell in dün çaldığı parçalardan biride buydu.

• quote:

quote:

quote:

Ben de gecen sene Andrew Rayel geldigi zaman electropole gitmeye tovbe etmistim. servis var demislerdi servis yoktu aciklanan djlerden bir kaci cikmadi cikanlar az sahne aldi. quintino 30 dk andrew rayel 45 dk 2de bitecek dediler yarimda bitti tam anlamiyla rezaletti. orada daha önce 1 sene icinde iki defa yellow clawa gittim birinde locadaydim gayet keyifli gecmisti.organizator firma da mekan kadar onemli. armine gittigimde ortam amsterdam gibiydi. cikista hem servis vardi hem taksi. maslakta taksiler musteri begenmiyodu.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Hardwell tiesto afrojack bugün bu 3ünü yine dinledim yine delirdim
  • tidus kullanıcısına yanıt
    2015 Mart'ında geldiklerinde aşırı kalabalıktı o zamandan bahsediyorsun sanırım hocam. Kasımda geldiginde sahne önü o kadar sıkışık değildi acayip eğlenmistim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: HAAltuntas

2015 Mart'ında geldiklerinde aşırı kalabalıktı o zamandan bahsediyorsun sanırım hocam. Kasımda geldiginde sahne önü o kadar sıkışık değildi acayip eğlenmistim

Aynen mart ayıydı.
  • Eve geldim sonunda, W&W yeni isime mi geçmiş ne yapmış bir çok yerde NWYR olarak gördümde.

Şuan Hardwell'in seti dinliyorum bakalım ne yapmış reis, beklenti büyük.
  • Alesso eklemiş seti.

• 3 senedir aynı terane
  • 
Sayfa: önceki 100101102103104
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.