Şimdi Ara

:: HARDWELL FAN KULÜBÜ :: Hardwell müziğe Techno ile döndü (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
648
Cevap
4
Favori
25.333
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: MUTAF

TRance severim

Trance değil yaptığı müzik House ve alt türleri müzik yapıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: torres_35

quote:

TRance severim

Tamam da ben Trance severim diyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: torres_35

quote:

TRance severim

Tamam da ben Trance severim diyorum

Yanlış anlamış pardon

• Ekledim dostlar hoşgeldiniz.

@JustLikeOldTimes @BusTeK @cin @Meetal01 @PeMe
  • quote:

TRance severim

oha . ciddi olmadığını söyle

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lavgirin -- 31 Mart 2014; 23:34:16 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: HAAltuntas

Ekledim dostlar hoşgeldiniz.

Hoş bulduk dostum.

Şu Hollandalılar da çok fena ya. Tiesto'dan mı kaynaklı ? Ben mi abartıyorum Garrix ve Hardwell 'i ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: lavgirin

quote:

TRance severim

oha . ciddi olmadığını söyle

herşey bununla başladı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MUTAF -- 31 Mart 2014; 23:38:58 >

• Hardwell abartılmayacak gibi değil ki Çok iyi bir sahne enerjisi var. E teknikte de iyi. Daha ne olsun?

Garrix'ten de iyi işler çıkıyor ki arkasındaki adamlar çok sağlam. Tiesto ile de baya yakınlar.

Fedde Le Grand, Armin, Tiesto, Hardwell, Afrojack, Nicky Romero, Showtek, W&W gibi markalar var(liste uzun) Hollanda'da abartılmayacak gibi değil.
  • hepsi süper ama bu setine bayılıyorum Hardwellin

• quote:

Hardwell abartılmayacak gibi değil ki Çok iyi bir sahne enerjisi var. E teknikte de iyi. Daha ne olsun?

Garrix'ten de iyi işler çıkıyor ki arkasındaki adamlar çok sağlam. Tiesto ile de baya yakınlar.

Fedde Le Grand, Armin, Tiesto, Hardwell, Afrojack, Nicky Romero, Showtek, W&W gibi markalar var(liste uzun) Hollanda'da abartılmayacak gibi değil.

tiesto ikisinede babalık yapıyo
  • quote:

Ekledim dostlar hoşgeldiniz.

Hoşbulduk dostum
  • MUTAF kullanıcısına yanıt
    Aynen. Hele ki 44:24'te başlayan çok iyi.
  • İyi günler arkadaşlar

Biz konsere 6 kişi geliyoruz 3 erkek 3 kız standart biletlerimizi aldık ama şöyle bir sorum var;

Kapıda kaç gibi birikme olmaya başlar sıralar oluşmaya başlar. Misal bir çok hiphop, rap konserlerine gittim en erken gelen en önde oluyordu kapı 6 da açılıyordu ben ve bir çok arkadaşım 15-16 saat önceden gidip orada sabahlıyorduk peki burada böyle oluyor kafama çok takıldı sormak istedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: blueriel

İyi günler arkadaşlar

Biz konsere 6 kişi geliyoruz 3 erkek 3 kız standart biletlerimizi aldık ama şöyle bir sorum var;

Kapıda kaç gibi birikme olmaya başlar sıralar oluşmaya başlar. Misal bir çok hiphop, rap konserlerine gittim en erken gelen en önde oluyordu kapı 6 da açılıyordu ben ve bir çok arkadaşım 15-16 saat önceden gidip orada sabahlıyorduk peki burada böyle oluyor kafama çok takıldı sormak istedim.

Aramızda konserlerden sorumlu diyebileceğimiz KARTALİZMA arkadaşımız var o tecrübelerini paylaşırsa daha aydınlatıcı olur.

Ben en son geçen sene Armin'in konserine gitmiştim kuzenle kapıda hiç yığılma falan yoktu, gelen kontrolden geçip giriyordu.

Açılış saati zaten bilet üzerinde de yazıyor 16:00

Kapı açılış: 16:00
    Dannic: 18:30 - 20:30
    Hardwell: 20:45 - 23:45

• Peki konseri ön sıralardan mı izlediniz standartın ön sıralarından izlemek istiyoruz oyüzden bu soruları soruyorum. Birde alkol fiyatları içeri de ne derecede olur?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blueriel -- 5 Nisan 2014; 15:21:31 >
  • quote:

quote:

İyi günler arkadaşlar

Aramızda konserlerden sorumlu diyebileceğimiz KARTALİZMA arkadaşımız var o tecrübelerini paylaşırsa daha aydınlatıcı olur.

Ben en son geçen sene Armin'in konserine gitmiştim kuzenle kapıda hiç yığılma falan yoktu, gelen kontrolden geçip giriyordu.

Merhaba arkadaşlar.

Hiç bir şekilde kapıda yığılma olmaz. İçiniz rahat olsun. aşırı kalabalık sold-out olcak bi etkinlik olcağını sanmıyorum:) hadi bi tiesto, armin falan olsa tamamda hardwell'ı dinleyen kitle belli.

Ayrıca sakın sahne önü almak gibi bir hata yapmayın. Müziği ve görselliği kaçırırsınız önden. Arka tarafta rahatca eğlenin. Benim gelip gelmiceğim belli değil dün gece armada night'daydım. başım hala dönüyo:) 30'unda steve aoki var. ona kesin giderim (çarşamba günü etkinlik mi olur anasını satim), hardwell için son dk karar veririm...... ama gelirsemde 19:30 gibi girerim içeri. önceden girip içerde yorulmaya hiç gerek yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: KARTALIZMA

quote:

quote:

İyi günler arkadaşlar

Merhaba arkadaşlar.

Hiç bir şekilde kapıda yığılma olmaz. İçiniz rahat olsun. aşırı kalabalık sold-out olcak bi etkinlik olcağını sanmıyorum:) hadi bi tiesto, armin falan olsa tamamda hardwell'ı dinleyen kitle belli.

Ayrıca sakın sahne önü almak gibi bir hata yapmayın. Müziği ve görselliği kaçırırsınız önden. Arka tarafta rahatca eğlenin. Benim gelip gelmiceğim belli değil dün gece armada night'daydım. başım hala dönüyo:) 30'unda steve aoki var. ona kesin giderim (çarşamba günü etkinlik mi olur anasını satim), hardwell için son dk karar veririm...... ama gelirsemde 19:30 gibi girerim içeri. önceden girip içerde yorulmaya hiç gerek yok.

Alıntıları Göster
    Sahne önü almadık bileti aşırı kalabalık olacağına bende pek inanmıyorum. Dediğin gibi arka planda kalırız umarım iyi eğleniriz. Birde içeri alkol satışı vs olacakmış fiyatlar ateş pahası olmaz değil mi? :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blueriel -- 5 Nisan 2014; 15:41:09 >

• quote:

Sahne önü almadık bileti aşırı kalabalık olacağına bende pek inanmıyorum. Dediğin gibi arka planda kalırız umarım iyi eğleniriz. Birde içeri alkol satışı vs olacakmış fiyatlar ateş pahası olmaz değil mi? :D

Fiyatlar pahalı olur dostum. bira 15, votka energy 25 gibi... (dün gece maslak 10istanbulda suyu 10 liraya sattı şerefsizler)

Alın migrostan yada tekelden içkinizi, içeri girmeden önce kapıda arkadaşlarınızla demlenin öyle girin. biz hep öyle yapıyoruz.
  • Bir Dj konserine ilk defa gittiğim için bu konuda toyum teşekkürler dostum.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.