Şimdi Ara

Harddisk tavsiye

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
1
Favori
139
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar 2 tb harddisk alacağım bilgisayar topluyorum onun için 500gb Samsung evo 850 aldım .Ve depolama için de 2 tb harddisk alacağım hangi markayı önerirsiniz.Uzun yıllar götürecek bi marka önerir misiniz?
    Ve hangi markayı öneriyorsanız sebebini de söyler misiniz?
    Fiyatı çok mühim değil
    Şimdiden cevaplar için teşekkürler hayırlı forumlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Hitachi Hus726020ale610
  • Sadece veri depolama ise wd green 3tb var, is gorur... uzun yillar konusunda buna cevap veremem sadece 2-3 yildir kullaniyorum. Gorucez ne kadar gittigini ama en son crystaldisk info dan bakmistim saglik %100 diyor, o da programa ne kadar guvenilirse, yarisi dolu, sorsan ise yarar hic bisey yok ama insan dolduruyor iste

Seagate in eskileri cok babaydi.. 10 sene gitti 320 gb lik bi tanesi.. hala calisir ama perf inanilmaz dustu. Sonra 2 yil once baska bi model aldim, 2tb lik memnun kalmadim, suan yine seagate lerin yeni serileri cikti, onlari deneme sansim olmadi, bunu deneyenler yanitlasin.

Hdd de yine sans faktoru onemli sanirim.

• Harddisk tavsiye
  • Arranger. kullanıcısına yanıt
    Hocam, bu tabela 2015-2016 arasi degilmiydi? Yanlis hatirlamiyorsam.. yeni seri seatage ler ayni mi,

cunku banada bu sekil hatali urun geldi ve 2 sene onceydi...

• Hocam sessiz çalışması benim için birincil eğer wd ya da hitachi önerirsiniz onlara yöneleceğim

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.