Şimdi Ara

'Hard to be a God' çıktı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
64
Cevap
1
Favori
6.471
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Benım gıbı rpg krizine girenlere şiddetle öneririm çok şirin bir oyun bence.öyle ahım şahım grafık yok ama eğlencelık.beklentısı fazla olmayanlara öneririm.
    bir arkadaş oyun hakkında detaylı bılgı verır,haber vermesı benden,detayı sızden

• biraz konudan bahsetseydin
    ss koysaydın
    türü nedir onu söyleseydin
    video linkleri koysaydın
    sistem gereksinimlerini yazsan
    daha güzel olurdu sanki
  • msgımın son cümlesinde zaten sorumluluğu ustumden atmıstım
    elbet bırı bılgı verır
  • quote:

Orjinalden alıntı: karavanasamonur

msgımın son cümlesinde zaten sorumluluğu ustumden atmıstım
    elbet bırı bılgı verır

• http://www.gamespot.com/pc/rpg/hardtobeagod/images.html?tag=tabs;images

'Hard to be a God' çıktı

'Hard to be a God' çıktı

'Hard to be a God' çıktı

'Hard to be a God' çıktı

trailer

nasıl bi oyun bende bilmiyorum.

• Bu da Demonun oynanışından bir video. Benim açıkçası bayağı ilgimi çekti umarım güzeldir, gerçi The Witcher dan sonra beklentileri karşılamak zor ama

• güzelmiş ama grafikler biraz daha güzel olabilirdi birde oynanış videosundan anladığım kadarıyla akıcı bir ingilizce bilgisi gerektiriyor
  • Akşama yorumumu yaparım oyun hakkında

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ArdaBarisC -- 8 Şubat 2008; 17:30:38 >
  • Arkadaşlar oyun gerçekten güzel olmuş.Daha pek oynamadım 1-2 mission yaptım o kadar.Ancak şimdiden oyunda yan görev zenginliği olduğuna dair ipuçları var.Örneğin üstümüzdeki itemleri değiştirdğimizde insanların gözündeki class ımızda değişiyor.Şimdilik thief ve iyi taraf(adı ne unuttum) bulunuyor.Bunları kimsenin bulunmadığı yerlerde item değiştirerek kazanıyorsunuz(item derken kıyafetler).İnsanların tepkisi buna göre de değişiyor.

Grafikler ise tamam zamanımıza uygun değil ama kötüde değil.Newerwinter 2 ye yakın durumda.Bazı yerlerde geçer bazı yerlerde geri kalır incelemek lazım detaylı şekilde.Ama göze hoş geliyor, yani keskin grafiklere sahip değil olabildiğince yumuşak grafikleri var.Seslerde gayet yerinde, şimdiye kadar tanıştığım gördüğüm herkes konuşuyor, düşünün o kadar yani

Skill ler ise basit tutulmuş 3 silah, 5 tane de kendi skill imiz var.Silahlar light/medium/heavy şeklinde diğerleri ise health/diplomacy/weapon range/charisma/bir şey daha...Neyse işte skill lerden bundan ibaret.

BU rpg kıtlığı sırasında kesinlikle indirip oynayabilirsiniz, kafanızda herhangi bir endişe olmasın

• Hack`N`Slash mi ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: VIKING

Hack`N`Slash mi ?

Tam(!) olarak bu kavramı bilmesemde evet "Hack`N`Slash" sayılabilir.Neverwinter ın çok daha basitleştirilmiş hali diyip oyunun türüne karar vermeyi size bırakıyorum

(!):Az çok biliyorum ne olduğunu.Sizi ufak bir payla yanıltmamak için tam cevap veremiyorum.Ama bildiğim kadarıyla "Hack`N`Slash" oluyor bu oyunun türü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ArdaBarisC -- 8 Şubat 2008; 18:02:46 >
  • Bende bu oyunun konusunu kim açacak diye bekliyordum 2 gündür, Oblivion'daki gibi atla koşturabiliyoruz, hatta atın tepesinden kılıç sallamak ve engelerin üzerinden atlamak çok eğlenceli. Dıngeon Siege günlerini hatırlattı bana ama ortalıkta gerçek dışı bir yaratık yok sanırsam, yine de eğlenceli.
  • demolarından ızledıgım kadarıyla dev gıbı yaratıklarla da savaşacağız gibi.ben şahsen çok beğendim hem makınamı kastırmıyor hem dalıp bıcıp gececegım bir rpg hem bana gothıcı hatırlattı.daha ne
  • İsimden Kaybediyo
  • bana çok dandik geldi oyun :)
  • quote:

Orjinalden alıntı: DanGWaR

quote:

Hack`N`Slash mi ?

Tam(!) olarak bu kavramı bilmesemde evet "Hack`N`Slash" sayılabilir.Neverwinter ın çok daha basitleştirilmiş hali diyip oyunun türüne karar vermeyi size bırakıyorum

(!):Az çok biliyorum ne olduğunu.Sizi ufak bir payla yanıltmamak için tam cevap veremiyorum.Ama bildiğim kadarıyla "Hack`N`Slash" oluyor bu oyunun türü.

Sağol. Bilmeyenler için açıklamak gerekirse Hack`N`Slash : verilen görevlerde önüne geleni kesip biçip skill geliştirdiğimiz bir rpg. ingilizceye pek gerek yoktur araştırmacı olmak kafidir , bu yüzden konuşmalar oyunun gidiş hattını pek etkilemez. Diablo ve titan quest de Hack`N`Slash tir.

• quote:

quote:

Orjinalden alıntı: DanGWaR

quote:

Hack`N`Slash mi ?

Sağol. Bilmeyenler için açıklamak gerekirse Hack`N`Slash : verilen görevlerde önüne geleni kesip biçip skill geliştirdiğimiz bir rpg. ingilizceye pek gerek yoktur araştırmacı olmak kafidir , bu yüzden konuşmalar oyunun gidiş hattını pek etkilemez. Diablo ve titan quest de Hack`N`Slash tir.

İyiki kesin yorum yapmamışımHack`N`Slash sayılamaz tam olarak NW yi örnek verdim işte, konuşmalar etkiliyor en azından ya savaş ya barış felsefesini yapabiliyorsunuz

• İndirdim bakalım, çok severim böyle oyunları, umarım güzel çıkar.
  • ben şahsen eğlenerek oynuyorum.basıt bir oynanış tarzıyla bıle eglenebılecegını ıspatlıyor oyun.ama çok şey bekleyenler tabıkı hayal kırıklığına uğrar.bir witcher beklemeyin yani bitirdik gitti o
  • Kesinlikle bir witcher beklemeyin fakat oyun bence gayet tatminkar. Kaybettiği nokta grafikler diyebilirim, ama işini fazlasıyla yapıyorlar. Bu arada ilk bölümü geçtikten sonra 1-2 bölüm bende f5 ile quicksave yada normal save yapmama izin vermedi, unable to save now mesajı verdi. Neyse 1-2 bölüm daha geçmiştim ki f5 olan save yerine yanlışlıkla f6 olan load tuşuna bastım bir sürü oyun boşa gitmiş oldu tekrar 2 bölüm önceye ışınlandım . Sanırım oyunu programlayanlar deneyimsiz, hiç kaydetme ve yükleme tuşları yanyana konurmuymuş? Benim oyuna notum 7/10. Eğer witcherı beğendiyseniz bunu da beğenirsiniz fakat daha hafif ve daha basit bir versiyon olarak düşünün, her yönden

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.