Şimdi Ara

Hard disk kutusu disk içeriğini sildi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
99
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 2 ay
  • Cevaplayan Üyeler 3
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1
  • Ortalama Mesaj Aralığı 6 saat 58 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • denn.zent (1 mesaj) GunoX7 (1 mesaj) marowak (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (3 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Teknik Yardım >> Hard disk kutusu disk içeriğini sildi
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    1017 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

2.5 inç hard disk için disk kutusu aldım. Diski bu kutuya koydum. Bilgisayara bağladığımda bana MBR ve GPT ikisinden birini seçmemi istedi. GPT olanı seçtim fakat disk başlamadı. Disk yöneticisinden baktığımda ayrılmamış alan olarak göründü. Haliyle hiç yeni alan oluştur demeden diski söküp direk SATA ile bilgisayara bağladım. Fakat halen ayrılmamış alan olduğunu gördüm. O an başımdan aşağı kaynar suların döküldüğünü, ***raklara yan bastığımı anladım.

R-Studio isimli program ile disk içindekileri kurtarmaya çalışacağım. İçinde hayati önem taşıyan dosyalarım vardı. Salak gibi onları da başka diske yedekledim sanıyordum ama o diskide biçimlendirmişim. Mal gibi ortada kaldım.

Önerebileceğiniz, kendinizin deneyip sonuç alabildiğiniz programların önerilerini bekliyorum arkadaşlar.

|
    |

• Yüzbaşı
    314 Mesaj

"Recover my files" en iyi sonucu bu programdan aldım ama belki on yıl olmuştur.

|
    |
  • Çavuş
    81 Mesaj

Başıma gelen benzer bir durumda

EaseUS Partition Master

BOOTIce

HDTune

HardDisk Sentinel

Yazılımlarını kullandım, umarım çözüme ulaşırsınız. Yabancı kaynaklardan faydalanmanızı tavsiye ediyorum.

|
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
valorant points
valorant vp
Webtures SEO;SEO Nedir?
bankacılar
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,172
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.