Şimdi Ara

harçlık alan kafeye koşuyor (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
611
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Resmen Emek Hırsızlıgı Ben gece 3 4 de atıyorum Ranked
  • Nick konu uyumu :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: m3r!ç

quote:

Orijinalden alıntı: Dertli Genç

Seriye çıkarken 2 kere ilk kez oynayan syndra geldi neyse onları taşıdık seriye çıktım mid ap al dedim zed aldı solo ap al dedim jax var teqliyo dedi bari jungle düzgün alır dedim shaco canım istiyo dedi aman tanrım dedim neyse maç basladı jax fb verdi riven'a tp attı gene öldü, 7.dkda kuleyi verdi 15.dkdada ınhıye geldı riven o sırada bız botda eziyorduk drag falan aldırdım ancak shaco ve zedde bilmiyordu westden geçmiş gevurlar bu 3lü afk kaldı 2vs 5 oynadık leonayla sonra düştüm seriden şimdi tekrar çıktım neyse siz harçlık vermeyin veletlere
    Lig:Dia

Anlamadığım tek şey şu lane swap yapmak aklınıza niye gelmedi ? Madem lig dia ?

Kardeşim boş konuşuyosun lane swap başta konuşmadıktan sonra nereye yapıyosun öyle yapmaya çalışsak zaman kaybedip kuleyi vericektik + o jax nasıl duracak minyon ittirebilecek veya uzaktan alacak bir skill'i yok

• quote:

Orijinalden alıntı: MrTux

Diamond ligde riven o sürede oraya gelmiş ve onu kimse durdurmamışsa artık burda fazla söze gerek yok. Tr diamond ligi kötü falan diyoruz ama okadarda kötü değil la senin dia olduğuna şüpheliyim qnq.

Bronz5im ama diamond taklidi yapıyorum.Diamond emin ol iyi değil az önce midimiz 0-6 falan bitirdi eudan gelenler nedense çok flame yapıp feedliyolar.
  • rihannanın şarkısı vardı daymınd diye o mu buradaki?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: MrTux

Diamond ligde riven o sürede oraya gelmiş ve onu kimse durdurmamışsa artık burda fazla söze gerek yok. Tr diamond ligi kötü falan diyoruz ama okadarda kötü değil la senin dia olduğuna şüpheliyim qnq.

Bronz5im ama diamond taklidi yapıyorum.Diamond emin ol iyi değil az önce midimiz 0-6 falan bitirdi eudan gelenler nedense çok flame yapıp feedliyolar.

Helal kanka.

• Tehlikenin farkında değilsiniz ama çocuklar bayram harçlığıyla deli gibi hesap alıp/eloboost yaptırıyolar. Allah sabır versin
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: m3r!ç

quote:

Seriye çıkarken 2 kere ilk kez oynayan syndra geldi neyse onları taşıdık seriye çıktım mid ap al dedim zed aldı solo ap al dedim jax var teqliyo dedi bari jungle düzgün alır dedim shaco canım istiyo dedi aman tanrım dedim neyse maç basladı jax fb verdi riven'a tp attı gene öldü, 7.dkda kuleyi verdi 15.dkdada ınhıye geldı riven o sırada bız botda eziyorduk drag falan aldırdım ancak shaco ve zedde bilmiyordu westden geçmiş gevurlar bu 3lü afk kaldı 2vs 5 oynadık leonayla sonra düştüm seriden şimdi tekrar çıktım neyse siz harçlık vermeyin veletlere
    Lig:Dia

Anlamadığım tek şey şu lane swap yapmak aklınıza niye gelmedi ? Madem lig dia ?

Kardeşim boş konuşuyosun lane swap başta konuşmadıktan sonra nereye yapıyosun öyle yapmaya çalışsak zaman kaybedip kuleyi vericektik + o jax nasıl duracak minyon ittirebilecek veya uzaktan alacak bir skill'i yok

Eleştiriye açık değilsen konuda açma o zaman. Madem lig dia ? Swap yapamayacak kadar oyun bilgin yok ise zaten en baştan kaybetmişsindir oyunu o bilgiyle.

• Dia ve velet mi oooo şett!!!!!!

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.