DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Yeni DH Mobil Uygulama herkese açık beta sürümü kullanıma açıldı. Gizle Şimdi Dene
HARÇ PARALARI NE ZAMAN YATACAK??
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
12
Cevap
0
Favori
19.912
Tıklama
Konudaki Resimler
Mesaj Tarihine Göre En Beğenilen Son Ekleneneler
Seçimimi Hatırla
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
      4161 Mesaj
      21 Ağustos 2009 19:43:17 Konu Sahibi
      Ankara üniversitesini kazandım kayıt günü 2 eylülde okuldan herhangi bir belge de gelmedi harç parasını önceden yatırıp banka dekontuyla kayıda gitmek gerekiyormuş ne zaman yatıracağım ayrıca bu kyk dan herhangi bir işlem yapmama gerek var mı?yurt,burs falan istemiyorum.

|
      |

• Binbaşı
      1772 Mesaj
      22 Ağustos 2009 00:55:06
      bende bu soruyu merak ediyorum ne zaman yatırmamız , ne yapmamız gerekiyor..
      |
      |

İşlemci:★ AMD Ryzen ™ 3 1200, Anakart: Asrock AB350M, Ekran Kartı: Palit GeForce® GTX1050TI, Ram: Team DDR4 8GB 2666MHz, Mouse: Logitech G402, Klavye Logitech g103, Kulaklık: Speedlink Medusa Nx 5.1, Monitör: Philips 243V 1ms

Counter-Strike: Global Offensive
    • Yüzbaşı
      354 Mesaj
      22 Ağustos 2009 00:58:32
      heyecan yapmanıza gerek yok, eğer harç hesapları açılmışsa bankaya gidip ben ankar a üniv harç parası yatırmak istiyorum diyeceksniz....

ama açılmamışsa kayıt günü üniv de banka vardır oradanda yatırırsınız sıknıtı olmaz
      |
      |

insan olmak yetmez yetmiyor bazen, süpermen süpermen olmak lazım bazen....
    • Yüzbaşı
      779 Mesaj
      22 Ağustos 2009 01:28:24
      kayıt günü okulda banka vardır da çok sıra olur onda uludağda gelmeden önce yatırın diye uyarı yazmışlardı bize heey gidi günler
      |
      |

• Yüzbaşı
      338 Mesaj
      22 Ağustos 2009 01:56:21
      Bankaların internet hesaplarına girerseniz orada ödemeler bölümünde ÖSYM/Üniversiteler şeklinde bir bölüm oluyor. Buradan üniversite seçilip öğrenci numarası yazılıp yatırılabiliyor. Bu benim gördüğüm 3-4 gündür aktif. Böyle oluyorsa demekki şubelerde de açılmıştır.
      Şuan yatırmanın sana bir zararı olacağını sanmıyorum. Önemli olan elindeki dekont sonuçta.
      |
      |
    • Yarbay
      4161 Mesaj
      22 Ağustos 2009 13:23:56 Konu Sahibi
      Ankara üni.nin ki 26 ağustostan itibaren akbank şubesinden yatırılacakmış birde uludağ üniversitesinin öğrenci işlerine baktım kayıt dosya bedeli olarak 120 tl istiyorlarmış o da bankaya yatırılacakmış ankara üni. nin sitesinde öyle birşey yazmıyor bu bedel her üniversitede yok mu?
      |
      |

• Er
      2 Mesaj
      22 Ağustos 2009 13:54:02
      arkadaşlar marmara üniversitesinin harcını nereye ne zaman yatırcaz sitede hiçbir bilgi yok.
      |
      |

• Çavuş
      80 Mesaj
      22 Ağustos 2009 14:41:29
      Uludağ için Ganranti'ye gidip sordum 24 ağustos'ta başlayacağını söyledi ordaki görevli,üniversiteniz hangi bankayla çalışıyorsa ona gidip sorabilirsiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kadir. -- 22 Ağustos 2009; 14:41:20 >
      |
      |

• Er
      13 Mesaj
      22 Ağustos 2009 15:01:32
      İzmir Dokuz Eylül ünv. harçları 28 agustosta baslıyor yatmaya sadece T.C İş Bankası'na yatıyor bilgilerinize.
      |
      |

• Yarbay
      3253 Mesaj
      24 Ağustos 2009 12:14:35
      hacettepe ne zaman acaba?
      |
      |

Kapıları çalan benim kapıları birer birer.
      Gözünüze görünemem göze görünmez ölüler.
      Hiroşima'da öleli oluyor bir on yıl kadar.
      Yedi yaşında bir kızım büyümez ölü çocuklar.
      Saçlarım tutuştu önce gözlerim yandı kavruldu.Bir avuç kül oluverdim külüm havaya savruldu.
      Benim sizden kendim için hiçbir şey istediğim yok.Şeker bile yiyemez ki kâat gibi yanan çocuk.
      Çalıyorum kapınızı,teyze, amca, bir imza ver.Çocuklar öldürülmesin şeker de yiyebilsinler.
    • Binbaşı
      1436 Mesaj
      24 Ağustos 2009 12:19:19
      kayıt zamanlarına yakın bi gunda veya kayıt gunlerinde okulun kullandıgı bankaya gidip sorabirlisiniz hesaplar açıldımı dıye zaten ne kadr yatırcagınızı size söylerler bankada
      |
      |

• Er
      6 Mesaj
      24 Ağustos 2009 12:51:13
      ben garanti bankasına sordum ege üniversitesi 31 inde başlıyormuş
      |
      |

• Yarbay
      3253 Mesaj
      24 Ağustos 2009 12:52:14
      birde onaylı kimlik fotokopisi demişler
      noter onaylımı muhtar onaylımı olması farkeder mi acaba?
      |
      |

Kapıları çalan benim kapıları birer birer.
      Gözünüze görünemem göze görünmez ölüler.
      Hiroşima'da öleli oluyor bir on yıl kadar.
      Yedi yaşında bir kızım büyümez ölü çocuklar.
      Saçlarım tutuştu önce gözlerim yandı kavruldu.Bir avuç kül oluverdim külüm havaya savruldu.
      Benim sizden kendim için hiçbir şey istediğim yok.Şeker bile yiyemez ki kâat gibi yanan çocuk.
      Çalıyorum kapınızı,teyze, amca, bir imza ver.Çocuklar öldürülmesin şeker de yiyebilsinler.
Reklamlar
modasor
SEO
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,563
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.