Şimdi Ara

Happy Valley (2014-2023) | BBC

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
356
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Catherine, kırsal bir Yorkshire kasabasında yaşayan polis çavuşudur. Yıllar önce kaybettiği kızının acısını yaşayan Catherine, bir yandan oğlu ile ilgilenmeye çalışırken bir yandan da uyuşturucu tedavisi gören kardeşi ile ilgilenir. Özel hayatındaki sorunların dışında kasabada yıllardır hüküm süren uyuşturucu sorununu çözmeye çalışan Catherine, bu sırada kasabada bir kaybolma vakasının meydana gelmesi ile kendisini zorlu bir mücadelenin içinde bulur.

Genelde BAFTA'da epey ses getirmiş bir diziymiş, geçtiğimiz aylarda final sezonu başladı, Metacritic 97 ile yılın en iyisi gözüküyor. Konusunu göremeyince açayım dedim, izlemek istiyorum en kısa zamanda.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• her yerde övüyon hocam bunu, ama klasik polisiye çıkacak diye ve bu ingilizlerin polisiye dizileri puanları yüksek olur, o yüzden hiç başlamadım. ama bu aralar listemde polisiye yok, bakayım şuna birkaç bölüm, şans vereyim.

• mahmut716 kullanıcısına yanıt
    Abi ben de izlemedim ki daha, nerede övmüşüm hatırlayamadım hiç Mare of Easttown ile aynı cümlede geçirmiş izleyenler daha çok. Kısa zaten sezonlar, bakmak lazım dediğin gibi.

• BoJack Horseman kullanıcısına yanıt
    aklımda böyle kalmış

senin şu listeye kesin bakcam ama, özellikle çöp dizilerin arttığı şu dönemde.

https://forum.donanimhaber.com/mesaj/yonlen/155070137

• İzlediğim en mükemmel dizilerden birisidir.

3. sezonu için 7 yıl bekledi insanlar.

Ve sonlandı.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.