Şimdi Ara

Happy cerrahi maske 200 adet 68₺

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
2
Favori
1.756
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Yorumlar güzel, şekil olarak Evony'e benziyor. Kargo tarihi 02.12

Satış Sitesinde detaylı bilgi var.

Kullanmadım, yeni sipariş verdim.

https://www.hepsiburada.com/happy-yumusak-elastik-kulakli-3-katli-telli-yesil-cerrahi-maske-200-lu-p-HBV000011CWOT?magaza=Happycomtr

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi adem57 -- 27 Kasım 2020; 0:2:35 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Firmanın kargolaması çok kötü, boş kolinin içine atıp gönderiyorlar. Maskeler kolinin içinde dans ediyor.

• Evony değilmiydi bunların marka eğer aynı kalitede gelirse evony çok kötü hiç dayanıklı değil kopuyor hemen

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • https://www.sikayetvar.com/happy-center/happy-center-kalitesiz-cerrahi-maske

"21.08.2020 tarihinde İstanbul/ Göztepe / Örnek Mahallesi'nde ki mağazanızdan KGT marka koruyucu maske satın aldım. Maske almak istediğimde resmen kutu içerisinde sağlam maske arayışı içerisine girmekteyim. Henüz 5 -6 adet maske kullanmama karşılık en az 30 adet maskeyi çöpe attım. Her maske aldığınızda ya ipi kopuk çıkıyor ya da tel kısmı dışarıya dikili, maskenin kenarına dikili olarak çıkıyor. Kutunun neredeyse %70-80'i tamamen çöp oldu. Ürün tedarik ettiğiniz yerlerden kalite kontrolü yapmıyor musunuz hiç? Sağlık çalışanı olduğum için bu pandemi döneminde envai çeşit ve markada maske kullandım, kullanıyorum. Bu kadar kötü kalitede ürün hiç görmedim. Üretici firmaya da mail attım ama bir dönüş yapmayı dahi gerek görmediler. Acilen mağduriyetimin giderilmesi ve bu sorunun kesin çözümü konusunda dönüşünüzü rica ediyorum."

• ibrahimtopbasi kullanıcısına yanıt

Farklı ürün.

• Yaklaşık 1 ay önce bu maskeyi aldım evonyden farkı yok gayet güzel. Paylaşım için teşekkürler 🤜🏽🤛🏼
  • trendyol marketten aldım iki gün önce 100adet 25₺'ye geldi. iyi maske, meltblownu var ortada. bu fiyata meltblownlu bulmak iyi bence.

• ucuz etin yahnisi kullanmadım ama ne ka para o ka köfte bea

• Aldım tek kullanacağım. Bu maske bitince de pandemi biter umarım. Haber veren arkadaşa teşekkürler

• spektaküler kullanıcısına yanıt

Hocam zaten maskeler meltblownlu olur.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.