Şimdi Ara

Happy Birthday Rüzgarın Oğlu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
959
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Reisin bugün doğum günüymüş.İyi ki doğdun.Bonservisini düşür de gel seneye.Bekliyoruz biz seni.

• Hb2y

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mario Gomez Garcia

adamlar markovicte bu kadar seviniyor takımlarında olcay şahan olsa neler yaparlar. fenerliler komedisiniz. tamam sizin kadro en iyi o yüzden her sene şampiyonsunuz ya

La kandorfeyta yeter

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sakat reis

• quote:

adamlar markovicte bu kadar seviniyor takımlarında olcay şahan olsa neler yaparlar. fenerliler komedisiniz. tamam sizin kadro en iyi o yüzden her sene şampiyonsunuz ya

şakaysa komik değil gerçekse komik.

Hiçte reyiz falan değil daha 20lerinde durmadan sakatlanıyor umarım almayız bir tane böyle büyük sakatlık yaşasa 2.krasiçimiz hayırlı olsun.Yattığı yerden maaş ödemek zorunda kalıyoruz.Alper veya volkan da hemen hemen herşeyi yapabiliyor onun yaptığı ve sakatlansa bile 1 o kadar maaş almıyorlar. 2 en azından Türkler .
    Onun yerine nani gibi sağlam bir kanat aramak daha mantıklı seneye.

• Bana kalırsa alınmamalı tamam iyi oyuncu ama skora katkısı sınırlı bal yapmayan arı misali.
  • Valla hızlı teknik iyi bir oyuncu oyun görüşü de iyi zaten ama çok sakatlanıyor abi bir adam gibi sakatlansa eski hızına kavuşabileceği kesin değil..

• krasiçin hiç patlamayan versiyonu
  • Bu adami ben keşfettim gibi bişey ve gerçekten çok seviyorum ama alinmamali. Suanda gösterdiği performans alperin veya volkan senin üstünde değil (altinda da değil ama) zaten sürekli sakatlaniyor bu kasap ligde :(

• quote:

ruh hastası mısın?
  • sakatlanmasa iyi oyuncu aslında ama çok sakatlanıyor ya
  • Cok iyi pozisyon hazırlayan,yetenekli genc bir arkadasımız marko,su kadromuzda gol katkısı verecek adamlar lazım,fazlasıyla hazırlayan oyuncu var zaten,bize podolski sneıjder gibi o gün yokları bile oynasa bir anda tabela yaptıracak oyuncu lazım 1-2 tane,markovic'in alınmasını istiyordum ancak hem bonservisi yüksek hem de bu ligde ki kasaplar malum,marko'yu durduramayan sakatlıyor...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sakatlanmasa daha iyi olacak, sürekli sakatlık Liverpoo veya Benfica'da da mı böyleydi?
  • quote:

Lan bu herife ilk kez güldüm Senin adminlerden tanıdığın var mı var kenks ??

•  Happy Birthday Rüzgarın Oğlu
  • quote:

Orijinalden alıntı: crywolf34

Göbek ihlali neymiş ya
  • quote:

Orijinalden alıntı: Androalphus

quote:

Orijinalden alıntı: crywolf34

Göbek ihlali neymiş ya

• Bizden uzak olsun.

• Yok aman kalsın naniyle rvpyide yollayın hatta

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.