Şimdi Ara

HANZ DE FUKO ALTERNATİF

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
810
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba bildiğiniz üzere hanz de fuko'nun türkiye satışı yok bu ürüne alternatif neler önerebilirsiniz?

• piyasada 50 ye yakın wax vardır. Herhalde içlerinden bir kaçı HDF kalitesindedir. HDF kullanmadığım için birşey diyemeyeceğim şimdilik.
  • köle kullanıcısına yanıt
    Osis flexwax kullandım memnun kalmadım hocam.American crew fiber denedim beğendim aslında ama içeriği paraben vs birsürü zararlı ürün barındırıyor.Hanz De Fuko için iyi diyorlar içeriği vs ama o da ülkemizde bulunmuyor.
  • Merhaba,

Alternatif olarak farklı ürünler denedim ve boşuna para harcadım diyebilirim. ( American Crew Fiber, Osis Mighty Matte , Osis Mess Up, Depot No: 301, Goldwell Roughman, Balmain Clay, Baxter Of California Clay )
    Maalesef alternatif bulamadım. Türkiye'de satılanlar arasında denediklerimden en memnun kaldığım Baxter Of California Clay' di ama o da pahalı bir ürün. Purple Wax 'ın fena olmadığını söylüyorlar, ben kullanmadım.

Bu arada bilgin olsun, sahibinden'de Hanz De Fuko için güncel ilanlar var ama maalesef fiyatlar yüksek.

Az daha unutuyordum, By Vilain Gold Digger da su an Turkiye`de bulunan iyi urunlerden bir tanesi. Ozellikle guclu tutus ve mat bitis isteyenler icin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi caglar2007 -- 21 Ağustos 2017; 19:39:29 >
  • Açtığım konuma bakarsanız o kadar para vermenize gerek kalmayacak. Saygılarımla..
  • hdf den her konuda iyi olan tek wax var oda purple mat wax
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.