Şimdi Ara

Hannibal (2013-2015) (87. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.693
Cevap
43
Favori
83.386
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8586878889
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: _Marvel_

1x8 şuana kadarki en iyi bölümdü.

Spoilerı açmadan görebiliyorum
    Tobias vs Hannibal kapışması youtube'da vardı.Silinmiş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jim Carrey -- 2 Temmuz 2014; 0:12:39 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jim Carrey

quote:

1x8 şuana kadarki en iyi bölümdü.

Spoilerı açmadan görebiliyorum
    Tobias vs Hannibal kapışması youtube'da vardı.Silinmiş

Uyardığın için sağol, 2-3 kere tekrar denedim. Kabul etmiyor nedense. Sildim mesajı.

• _Marvel_ _ kullanıcısına yanıt
    Np bro Al şarkı dinle sende.Kendine gelirsin
    https://www.youtube.com/watch?v=_6uCTlhv1OI
  • izlerken acıktığımı hissediyorum öyle psikopat dizi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Adam iceri giriyor abigaili goruyo soruyu nerede o diye lan madem adami indirecen elinde de silah var adamin arkanda oldugunu ogrenince ne diye hala numara yaparsin ki sık kafasina gitsin neyse adam dogradi alayini bindi ucaga gitti ayrica o hannibalin yanindaki kadininda herseyden haberi var suc ortagi kadin once wille inandigini soyleyip kandirdi sonrada jacki aslinda hannibal kendisine basindan beri oyun oynandigini biliyordu bence bakalim 3.sezonda ne olucak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi buzulcag -- 2 Temmuz 2014; 4:27:17 >
  • Hugh reyizden bi foto.
     Hannibal (2013-2015)
  • quote:

Hugh reyizden bi foto.
     Hannibal (2013-2015)

Almış yanına bizim pörtlek gözlüyü.

• Kadını Iron Man'deki Gwyneth Paltrow sandım
  • Hannibal reyizi Marriott Plaza otele baş ahçı koy dört dörtlük iş yapar.
  • quote:

Kadını Iron Man'deki Gwyneth Paltrow sandım

Homeland'de oynayan Claire Danes ablamız kendisi.
  • Bu diziye basliyim duyorum bende.

•  Hannibal (2013-2015)
  • Bana bu dizinin konusunu tam olarak anlatabilecek var mı? 2 bölüm izledim daha pek bi şey anlamadım

• Daha fazla devam edemeyeceğim sanırım.

1x10

Will'in beyninin yarısının tamamen iltihaplanmasına rağmen, doktorlarının söylememesi çok kötü oldu. Diziyi yarısında durdurmak zorunda kaldım. Bundan sonra da sürekli kötüye gidecek mi olaylar? Favori karakterim Will'di. Böyle kötü duruma düşmesini izlemek çok acı verici bir şey.

• quote:

Daha fazla devam edemeyeceğim sanırım.

1x10

Will'in beyninin yarısının tamamen iltihaplanmasına rağmen, doktorlarının söylememesi çok kötü oldu. Diziyi yarısında durdurmak zorunda kaldım. Bundan sonra da sürekli kötüye gidecek mi olaylar? Favori karakterim Will'di. Böyle kötü duruma düşmesini izlemek çok acı verici bir şey.

Ağır spoiler ister aç, ister açma

Bu dizide herkese bir şey olur Will'e bir şey olmaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: ferrotello

quote:

1x10

Ağır diyince açmadım, çünkü devam etmek istiyorum. Özellikle herkesin konuştuğu şu 2.sezonun finalini çok merak ediyorum.
    Ama Will kötüye gittikçe moralim bozuluyor.
    Hafifletilmiş spoiler yok mu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _Marvel_ -- 4 Temmuz 2014; 14:25:10 >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ferrotello

quote:

1x10

Ağır diyince açmadım, çünkü devam etmek istiyorum. Özellikle herkesin konuştuğu şu 2.sezonun finalini çok merak ediyorum.
    Ama Will kötüye gittikçe moralim bozuluyor.
    Hafifletilmiş spoiler yok mu

İlerleyen zamanlarda Hanniabl'ın kendisinle oynadığını, onu yönlendirdiğini anlıyor ve düzeliyor beyinle ilgili durumu.

• 2.sezonu izledikten sonra bırakmanın o kadar iyi bir fikir olmadığını göreceksin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cast Away -- 4 Temmuz 2014; 15:13:47 >
  • Ve 6 günde 1.sezonu bitirdim. Tek kelimeyle mükemmeldi. Daha önce Hannibal ile ilgili hiçbir şey izlemeyip okumamama rağmen çok beğendim. 2.sezonu daha geniş bir zamana yaymayı düşünüyorum, hemen bitmesini istemiyorum.

Will'e olanlar çok üzücü, ama en azından beynindeki iltihaplanmayı tespit ettiler. 2.sezonda hapishaneden çıkar mı ne zaman çıkar merak ediyorum. O olmadan diziden zevk alamayacağım kesin bir şey.

Hannibal (2013-2015)

Afişi gördükçe üzülüyorum.

• will önümüzdeki sezon ansefalit nedeniyle ölebilir.
  • 
Sayfa: önceki 8586878889
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.