Şimdi Ara

Hannibal (2013-2015) (83. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.693
Cevap
43
Favori
83.385
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8182838485
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jim Carrey

quote:

Orijinalden alıntı: HouseM.D.

Hannibal neden insan et yiyormuş biri spoiler içinde söyleyebilir mi ?

O kısmı biraz saçma işin.Hannibal Rising yani son filmde anlatıldığına göre (İzlediğime göre )

Savaş sırasında Hannibal'ın ülkesini basıyorlar.Litvanya'ydı galiba.Bu Hannibal'ın babasıda zengin.Şatosu falan var Bunlar ailecek tanklardan ve Ruslardan kurtulmak için ormanın içindeki evlerine giriyorlar ama Ruslar bunları buluyor.O sırada ufak bir olay yaşanıyor ve babası-annesini öldürüyor Ruslar.Ama o sırada savaş uçağı (Almandı galiba) tankı patlatıyor Sonra Hannibal, Honeyball'ın kız kardeşi ve 4-5 Rus askeri eve sığınıyorlar.Kış iyice bastırıyor.Yiyecek birşey bulamayınca ''Ya çocuklardan birini yiycez ya da mortingen şıtrayze'' diyorlar.Sonra kızı seçiyorlar.Galiba hasta old.dan dolayıydı.Sonra Hannibal'ın gözleri önünde yiyorlar.Filmin sonlarına doğru Rusların başından intikam alıcakken, Rus kardeşinin etini Hannibal'ında yediğini açıklıyor.Yani nasıl kötülük gördüyse o şekilde karşı tarafı cezalandırıyor.Ama ordan sonra devam etmesi saçma.Galiba insan eti tatlı gelmiş

Maşallah Hiç böyle bir şey beklemiyordum. Dizideki karaktere hiç uymayan bir hikaye Ayrıca teşekkürler

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Jim Carrey

quote:

Hannibal neden insan et yiyormuş biri spoiler içinde söyleyebilir mi ?

O kısmı biraz saçma işin.Hannibal Rising yani son filmde anlatıldığına göre (İzlediğime göre )

Savaş sırasında Hannibal'ın ülkesini basıyorlar.Litvanya'ydı galiba.Bu Hannibal'ın babasıda zengin.Şatosu falan var Bunlar ailecek tanklardan ve Ruslardan kurtulmak için ormanın içindeki evlerine giriyorlar ama Ruslar bunları buluyor.O sırada ufak bir olay yaşanıyor ve babası-annesini öldürüyor Ruslar.Ama o sırada savaş uçağı (Almandı galiba) tankı patlatıyor Sonra Hannibal, Honeyball'ın kız kardeşi ve 4-5 Rus askeri eve sığınıyorlar.Kış iyice bastırıyor.Yiyecek birşey bulamayınca ''Ya çocuklardan birini yiycez ya da mortingen şıtrayze'' diyorlar.Sonra kızı seçiyorlar.Galiba hasta old.dan dolayıydı.Sonra Hannibal'ın gözleri önünde yiyorlar.Filmin sonlarına doğru Rusların başından intikam alıcakken, Rus kardeşinin etini Hannibal'ında yediğini açıklıyor.Yani nasıl kötülük gördüyse o şekilde karşı tarafı cezalandırıyor.Ama ordan sonra devam etmesi saçma.Galiba insan eti tatlı gelmiş

Maşallah Hiç böyle bir şey beklemiyordum. Dizideki karaktere hiç uymayan bir hikaye Ayrıca teşekkürler

Önemli değil.Dizideki canavar artık Dexter masumları indiriyordu.Bu alayına gidiyor.Ama bence en iyisini yapıyor İnsan potansiyel kötülük demektir.Gerçi ben kendim gibi olanların old.nu düşününce Dexter'a hak veriyorum.Çünkü gerçekten iyi insanlar kalmıştır bence dünyada Şimdi kafa sallama zamanı ama yeahhhhhh Dınınının dınt dınt dınnt
    http://www.youtube.com/watch?v=Uy8N0PGvq8A

• quote:

Orijinalden alıntı: DeTaXs

Will ve Jack'in ölmeyeceğini düşünenler varmış şaşırarak okudum gerçekten Jack zaten ümidini kesti, ambulans ya da polis bile aramadı eşini aradı son kez sesini duymak için. Will desen midesini yardı Hannibal. Öleceklerini bildiği için o şekilde bıraktı onları. Orda ölmek üzere olan 4 kişiden kurtulan olursa o da Alana olur, o bile %1'den düşük ihtimal bana göre. Yeni sezonda farklı karakterler olur muhtemelen. Hannibal Fransa'ya gidiyor bölüm sonunda hatırlayın

Hocam Will'i bilmem ama Jack ölmeyecek bence. Düşünsene işi bitmiş bir Jack için Hannibal neden kapıyı zorlasın ve 2. sezon başlangıç fragmanında kavga sonunda o kapıyı Hannibal açıyordu. Bence Jack ölmedi. Ha ölsün isterim o ayrı adam malın önde gideni.

• quote:

Orijinalden alıntı: Dr. Hannibal Lecter

quote:

Will ve Jack'in ölmeyeceğini düşünenler varmış şaşırarak okudum gerçekten Jack zaten ümidini kesti, ambulans ya da polis bile aramadı eşini aradı son kez sesini duymak için. Will desen midesini yardı Hannibal. Öleceklerini bildiği için o şekilde bıraktı onları. Orda ölmek üzere olan 4 kişiden kurtulan olursa o da Alana olur, o bile %1'den düşük ihtimal bana göre. Yeni sezonda farklı karakterler olur muhtemelen. Hannibal Fransa'ya gidiyor bölüm sonunda hatırlayın

Hocam Will'i bilmem ama Jack ölmeyecek bence. Düşünsene işi bitmiş bir Jack için Hannibal neden kapıyı zorlasın ve 2. sezon başlangıç fragmanında kavga sonunda o kapıyı Hannibal açıyordu. Bence Jack ölmedi. Ha ölsün isterim o ayrı adam malın önde gideni.

Dizinin introsunda bile Will Graham'ın adı Hannibal Lecter'dan önce yazılıyor siz hala Will ölecek diyorsunuz, ona bir şey olmaz, senaristler o kadar sapamazlar, kalkışırsalar çok büyük hata yapmış olurlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maicole -- 10 Haziran 2014; 22:07:07 >

• quote:

Orijinalden alıntı: ferrotello

quote:

Orijinalden alıntı: Dr. Hannibal Lecter

quote:

Dizinin introsunda bile Will Graham'ın adı Hannibal Lecter'dan önce yazılıyor siz hala Will ölecek diyorsunuz, ona bir şey olmaz, senaristler o kadar sapamazlar, kalkışsalar çok büyük hata yapmış olurlar.

Will ölemez

Çünkü en sevdiğim karakter Ayriyetten daha Hannibal yakalanıcak.Red Dragon'daki psikopat katil çıkıcak ortaya

3. sezonla ilgili.Yüzeysel.Spoiler falan yok.

Will ölmez inş.Bence ölmemeli.Çünkü Red Dragon filminde Hannibal yakalanıyor.Ondan sonra kaçış olayları falan başlıyor sonraki serilerde.Hannibal'ı Will yakalıyor ama sapıtabilirler tabii bunu

3. sezonda beklediğim olası katil

Şuana kadar her bölümde farklı katiller çıktı ve bir şekilde öldürüldüler.Genelde Hannibal yaptı Ama bir sonraki bölümde Red Dragon'daki psikopat katil çıkabilir.Ralph Fiennes ''Francis Dolarhyde'' karakterini harika oynamıştı filmde.Eğer Francis karakteri gelirse umarım adam gibi birini seçerler ve sezon boyunca bu katil üzerinden devam edebilir olaylar

• Bryan Fuller 3.sezonu yazmaya başlamış.
  • 1.Sezonu dün bitirdim.Tadı damağım da kaldı diyebilirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cast Away

1.Sezonu dün bitirdim.Tadı damağım da kaldı diyebilirim.

2. sezonun tamamı ve özellikle finaline hazır ol o zaman
  • 3.sezon ne durumda?
  • quote:

3.sezon ne durumda?

Herşey hazır bekliyoruz Kendi facebook sayfasından duyurdular.3. sezon manyak olucak bence
  • Beni dizide en çok etkileleyen şey Mads Mikkelsen'in o kendine has aksanı,iştahla yediği yemeği ve içki içme biçimi.Enteresan bir adam vesselam.Role cuk oturmuş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cast Away -- 11 Haziran 2014; 13:45:39 >
  • quote:

Beni dizide en çok etkileleyen şey Mads Mikkelsen'in o kendine has aksanı,iştahla yediği yemeği ve içki içme biçimi.Enteresan bir adam vesselam.Role cuk oturmuş

Anthony Hopkins yaşlı kalıyordu ama onun yeri ayrı tabii Mads Mikkelsen gerçekten harika.Dracula dizisinde Jonathan Rhys Meyers'de böyleydi aynen
  • 1
    1 ve 12.bölümde will hannibal ile olan diyaloglarında aşırılıklardan fazla bir şey olmadığını söylüyor jack'e.
    ama hannibal açıkca insan eti yediğini inkar etmiyordu, will dinleme cihazı taşımayı da mı akıl edemiyordu ?
  • Her bölüm değişiyor o sıralama yalnız dikkat ettiysen.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Evet bugün oturdum ve tam 9 bölüm birden seyrettim.Azğımın açık kalmasıyla birlikte final epey üzdü açıkcası.

Birde Hannibal'ın psikoloğunu yanında götürmesine pek anlam veremedim?Ne yani o da mı planlanmıştı?
  • quote:

Evet bugün oturdum ve tam 9 bölüm birden seyrettim.Azğımın açık kalmasıyla birlikte final epey üzdü açıkcası.

Birde Hannibal'ın psikoloğunu yanında götürmesine pek anlam veremedim?Ne yani o da mı planlanmıştı?

Orasını bende anlamadım.Belki zorla götürüyordur diye düşünüyorum ama nasıl buldu kadını.

• bence o planlamadı. son bölümde açıkca jack i uyarmıştı. o kadın halen hannibal den nefret ediyor ama kafasında planlar var. ama onun dediği gibi hannibal hep herkesden önde, başkaları onun düşünmesini istediği şekilde düşünüyor, adamın hayatı manipülasyon. jack ve will ölmedi bence. önümüzdeki sezon daha güzel olacak.
  • Sizi en çok etkileyen sahne neydi diye sormuşlar ve koydukları resme bak Buydu

Hannibal (2013-2015)

• Dizinin ilk beş bölümünü izledim. Tempo yüksek değil, sakin sakin ilerliyor. İkinci sezonda mı bu şekilde devam ediyor?
  • 
Sayfa: önceki 8182838485
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.