Şimdi Ara

Hanımların dikkatine, overlok makinası ayağınıza geldi. halı, kilim... (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
273
Cevap
1
Favori
102.833
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • siz bu kadar çok şehirde aynı ses kaydını kullanan arabaların dolaşmasına hiç şaşırmıyormusunuz,biz şaşırdık ve araştırmaya başladık sonuca ulaşmak çok zahmetli oldu,detayları anlatmamayım sonuçta bunların asıl işinin overlokçuluk değil sivil şeklinde güven timleri olduğunu,mahallelerin yapısını orada bulunabilen kötü asalak tipleri belirleyip önlem almak gereğinde fişlemek için kurulduğunu öğrendik

zaten düşünsenize overlok işi kaç paralık matah ki kaç para kazandırıyorki adamlar 2-3 günde bir zırt pırt şehrin tüm sokaklarını geziyor,hiç mi uyanmadınız

not:oturduğum yer fakir sayılabilecek bölümde,burda insanlar böyle işleri kendileri yapar ve overlokçuya hiç iş verilmedi burada,buna rağmen en geç 3 günde bir sokaktan geçer yavaş yavaş etrafı süzerek geçer,bir dahaki sefere daha dikkatli bakın anlayacaksınız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sifujack -- 6 Kasım 2010; 3:02:07 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sifujack

siz bu kadar çok şehirde aynı ses kaydını kullanan arabaların dolaşmasına hiç şaşırmıyormusunuz,biz şaşırdık ve araştırmaya başladık sonuca ulaşmak çok zahmetli oldu,detayları anlatmamayım sonuçta bunların asıl işinin overlokçuluk değil sivil şeklinde güven timleri olduğunu,mahallelerin yapısını orada bulunabilen kötü asalak tipleri belirleyip önlem almak gereğinde fişlemek için kurulduğunu öğrendik

zaten düşünsenize overlok işi kaç paralık matah ki kaç para kazandırıyorki adamlar 2-3 günde bir zırt pırt şehrin tüm sokaklarını geziyor,hiç mi uyanmadınız

not:izmir-karabağlarda fakir sayılabilecek bölümdeyim,burda insanlar böyle işleri kendileri yapar ve overlokçuya hiç iş verilmedi burada,buna rağmen en geç 3 günde bir sokaktan geçer yavaş yavaş etrafı süzerek geçer,bir dahaki sefere daha dikkatli bakın anlayacaksınız

nasıl bir tribe girmişsin sen

• http://bobiler.org/monte.asp?m=189072

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gang Starr -- 6 Kasım 2010; 3:15:34 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MajestiC

http://bobiler.org/monte.asp?m=189072

hohov dehşet olmuş,ne güldüm be ,tabi sessiz

• Antalya' da aynısı var :S
  • ankara-polatlı aynı ses
  • işin gırgırı bi tarafa, bu gerçekten çok rahatsız edici bişey. acaba konuda yasal bi düzenleme yokmu?

hadi bu ovarlokcu geliyo geçiyo gidiyo, bazı satıcılar var adamlar çekiyo arabasını sokağın köşesine, alıyo eline megafonu akşama kadar cırlıyo, nazi kampına çeviriyo ortalığı.
  • telefonum boyle calıyo
  • ben eyüpteyim bende hep duyuyom
  • quote:

Orijinalden alıntı: emrekaa

telefonum boyle calıyo

zil sesini upload edermisin çok istiyorum bulamadım zil sesi yapacam bnde
  • aksama lınk atarım
  • başka duyan var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Millennium

Aslında overclock cular da olsa güzel olurdu.

Asosyallerin dikkatine overclock ustası ayağınıza geldi
    CPU'ya, ekran kartına, ramlere, anakarta overclock çekilir 5 dkda yapılır hemen teslim edilir.

Bursa aynı ses
  • antalyadayım aynı ses
  • istanbul beylikdüzü aynı ses .. yahu konuyu görünce kadının sesi aklıma geldi şimdi rüyalarıma girer bu
  • sivil polisler ters davranmayın sakın
  • bu sesi ilk duyduğumda bi şaşırma evresi geçirdim dedim waaay o/c yapıyolarmış die
  • Manisa da da aynı ses.Anons kibar bir kadın sesi gibi duruyor ama inip bakıyorsun arabada birkaç tane adam ...
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.