Şimdi Ara

Hanımefendiye uygun telefon

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
283
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar. Forumda yeniyim. Telefon almak istiyorum fakat çok kararsız kaldım ve teknolojiden anlamıyorum 😔

Bütçem 700TL. Daha fazla çıkamıyorum malesef en fazla bu. Ona göre önerirseniz sevinirim.

Forumda baya okudum. Lenovo k5 /k5 plus / s1 lite ve casper via e1 ve asus zenfone laser falan diyorlar genelde bu fiyata.

Benim beklentilerim :
    1- kesinlikle bir gunu cikaracak sarj olmali. S4 mini kullanicisiyim. Prize bagli yasiyorum bu durumdan artik biktim😢 sabah 8 den aksam 8 e kadar gotursun ona raziyim. Aktif olarak wp twitter insta ve google falan kullaniyorum. Oyun oynamam youtuba girmem film izlemem ama hep wp kullanirim

2- kendinden radyosu olsun

3- bataryasi degismeli olsun

4- saglam bir goruntusu olsa cok iyi olur. Samsung plastigi gibi olmasin metal falan olabilir.

5- aktif fotograf cekmiyorum kameradan cok beklentim yok ama facetime skype gibi uygulamalarda da terlik hissi vermesin ön kamerasi 😑

Islemcisi falan cok anlamiyorum cok da onemli degil telefona indirecegim sosyal medya disinda baska hicbir uygulama olmayacak zaten. Onemli olan sarj. Ya bi de gelir gelmez garantiye gitcek bir sey olmasin. Asla samsung olmasin illallah dedirtti bana 😄

Simdiden cok tesekkur ederim🙆🙈

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Özellik bakımından laser derdim,Ama k5 plus ta bakılabilir.

• Hoş geldiniz :) K5 Plus , Vibe P1M ve Zenfone 2 bakabilirsiniz. 3 üde işinizi görür tasarım olarak hoşunuza gideni seçin derim

• Önerileriniz icin cok tesekkur ederim. Bu p1m in uretimi durdu mu acaba alacak yer bulamadim hep stokta yok.
    Ve k5 ile k5 plus arasinda sarj konusunda cok fark olur mu? 😒

• quote:

Orijinalden alıntı: dormamu

Önerileriniz icin cok tesekkur ederim. Bu p1m in uretimi durdu mu acaba alacak yer bulamadim hep stokta yok.
    Ve k5 ile k5 plus arasinda sarj konusunda cok fark olur mu? 😒

K5 le K5 Plus arasında fazla bi fark yok zaten fiyatlarıda birbirine çok yakın. Batarya kapasiteleri aynı. Farkları plus daha yüksek çözünürlük, biraz daha iyi işlemci. P1M bimekste var sanırım. Aralarından 1.sırada P1M i tavsiye ederim bulabilirseniz

• Tesekkur ederim cok sagolun yarin binekse gidicem :)

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.