Şimdi Ara

HANI YAZ BOYU EVDE OTURUP SIKILIYONUZ YA , ALIN SIZE HOBI (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
104
Cevap
2
Favori
3.072
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • gayet güzel bir hobi bisiklet sürmek hem çok zevkli hem çok sağlıklı,gayet güzel tercih hocam tebrikler,özellikle sabahları sürmenizi tavsiye ederim hem yollar boş hem dünya o saatlerde daha huzurlu .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • o çamurluklari çikar.

• tamam kardeş iyi güzel de başlığa istanbul ekle de millet heyecan yapmasın :D
  • Burası %10 %15 egimli yokuslarla dolu olmasina ragmen 5 gunde 135 kilometre sürmüşüm ben de.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DT Swiss

quote:

Orijinalden alıntı: Gorkem.IX

araba var bisiklete gerek yok

yanlııııışşş

yorumu hangi fakir eksiledi

• Bisiklette bir yerden sonra sıkıyor gidebileceğim alternatif yerde yok çok fazla...
  • Ben de yarın alacağım bisikletimi inşallah
  • quote:

Orijinalden alıntı: 9600_G_T

o çamurluklari çikar.

Ya benimde kafami karistiriyor goruntuyu bozuyor gibi AMA baya ise yariyor, napsam ?

• quote:

Orijinalden alıntı: grbzgrbz

gayet güzel bir hobi bisiklet sürmek hem çok zevkli hem çok sağlıklı,gayet güzel tercih hocam tebrikler,özellikle sabahları sürmenizi tavsiye ederim hem yollar boş hem dünya o saatlerde daha huzurlu .

Sabahlari cok erken uyyorum abi ondan cikamiyorum , 9-10 gibide islerim oluyor , 3-4 gibi hava asiri sicak oluyor catlarim surersem .d AMA aksam 6dan sonra hem hava iyi oluyor hafif ruzgarda vuruyor sahilde PEK kimsede olmuyor , tam kefiylik hava yani

• Varsa plaj-koy, yoksa havuz, aquapark..
    Her hafta illa 8,9 saat geçirin.

Akşamda cebinize koyun 20 lira çıkın sahile-caddeye oturun biryere yalnızsanız bari insanları izleyin, gözlemleyin.
    Alın çitlek-kola oturun bi banka.

Hiçbiri yok diyorsanızda gidin Check - Up yaptırın, part-time iş bulun, cebinize biraz para koyun tatile çıkın.
    Aslında para varsa aktivite çok..
  • quote:

Orijinalden alıntı: jizzy quatily

tamam kardeş iyi güzel de başlığa istanbul ekle de millet heyecan yapmasın :D

Yok be abi esas burda PEK yer yok helede benim gibi sahile Yakin degilsen cok zor , bisiklet yolu bile cogu yerde yok. O yuzden Istanbul disi daha iyi ,ustelik benim gibi arazi , dag tepe isteyenler icin PEK yer yok istanbulda

• quote:

Orijinalden alıntı: komodoejderi

quote:

Orijinalden alıntı: jizzy quatily

tamam kardeş iyi güzel de başlığa istanbul ekle de millet heyecan yapmasın :D

Yok be abi esas burda PEK yer yok helede benim gibi sahile Yakin degilsen cok zor , bisiklet yolu bile cogu yerde yok. O yuzden Istanbul disi daha iyi ,ustelik benim gibi arazi , dag tepe isteyenler icin PEK yer yok istanbulda

istanbulda bisiklet yolu yokmuş... ankarada "bisiklet" kelimesini ağzından çıkarman yasak... sayın İ. Melih Gökçek bey öyle uygun görüyor....

• jizzy quatily kullanıcısına yanıt
    Bide denizde yok orda :) burda sahil kenari falan gene guzel ankaraya bakip sukretmek lazim

• Tam konusuna denk geldim bu kadar olur.

Önümüzdeki bir ay içerisinde bisiklet almayı planlıyorum. Ama kafamda bazı sorular var bu konudan anlayan bir kişi bana yardımcı olabilir mi acaba.
  • Motosiklet varken
     HANI YAZ BOYU EVDE OTURUP SIKILIYONUZ YA , ALIN SIZE HOBI
  • uzun zamandır bisiklet sürmeyenler için pek güzel bir hobi olacağını sanmıyorum, kondisyon olmadığı için.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gaydurugububak

Motosiklet varken
     HANI YAZ BOYU EVDE OTURUP SIKILIYONUZ YA , ALIN SIZE HOBI

Bknz: Bisiklet kullanmanın amacını çözememiş bir tür örneği.

• Para vardıda bisiklet mi almadık Ah bi 2000 liram olsa
  • doğudayım bize tatil yok varsa yoksa dükkan o yüzden SIKILAMIYORUM
  • motorla gelebiliyo muyuz? başka gelicek varsa da alırım
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.