Şimdi Ara

Hani Toyota'nın 2. eli güçlüydü

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
102
Cevap
0
Favori
2.382
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 8 aylık 2013 model yaris var dizel otomatik 21 binde. Nokta boya yok. En Yeni kasa. Sıfır 50 bin lira 41 42 ye vereceğim alan yok. Fiyatı mi yüksek?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• link varsa bakalım
  • Fiyat normal gibi renk biraz sıkıntı çıkarıyor olabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: zotacing

Toyota'nın ikinci eli iyidir ancak Yaris tutulmayan ve herkesin tercih edeceği bir model değil.

Ve B segmente göre çok küçük olan bir araç ve fiyatı da malum 40k'ları görünce, ilgi olmaması bence doğal.

Lütfen kızmayın, sadece olayın boyutu benim açımdan böyle. Aynı fiyata Fiesta-Polo tarzı bir araç satmaya kalksanız, daha hızlı satarsınız mesela.

Estağfurullah hocam kızacak birsey yok ama yorumunuzdan anlıyorum ki yarisin özellikle bu kasanın içine binmemissiniz. Çünkü iç hacmi çoğu c sınıfı denen araçlar kadar geniş. Dışarıdan gören içine binince şoke oluyor.

Fiesta polo konusunda haklısınız. Ama dizel otomatik olunca bu araci almaya mecbur kalmıştık

• tüketim değerleri çok iyi, ama resimlerden iç mekan kalitesi çok düşük görünüyor
  • Son fiyat 44 bin lira 5 gün için geçerlidir. 13 kasımda ilan kalkacaktır. Demişsiniz mesela ama konuda 41-42 arası bırakacağım demişsiniz 13 kasımda kaldırın 43 olarak açın bir de eğer aceleniz varsa. Şahsen ben bu paraları bu araca vermem kişisel zevk meselesi. Ama tabi ki de her aracın bir alıcısı çıkar. Genelde dolu araçlar pahalı olduğundan daha zor elden çıkar. Bu tüm araçlarda geçerlidir. Tüm opsiyonları üzerinde olan Golf'ün baya zor satılması gibi. Sonuçta ona göre fiyat artıyor. Benzinli, manuel bir Yaris olsaydı ona göre fiyat yazacağınızdan daha ucuz olacağından alıcı kitlesi artacak idi.
  • yav şimdi 41 e verecekseniz neden 44 yazıyorsunuz?
    onu geçtim 8 ayda 20000 km yol yapmış araba, sıfırı 50 bin diyorsunuz e adam ilana bakınca 6 bin verip sıfırına binerim demez mi?
    ya fiyatı satacağınız rakama çekin ya da satmayın. 44 bin gibi parayı gözden çıkartıp ikinci el 8 ayda 20 bin km yol yapmış b sınıfı araca neden vereyim deyip ilanı kapatırım.
    ek olarak ilana bakanlar sizin aracı 41 e vereceğinizi anlayamazlar. siz olsanız anlayabilir misiniz?

alınırsanız kusura bakmayın ama bunlar gerçekler. sıfır araba alınca en az 3 sene kullanacaksınız ki anlamı olsun.
  • Bence insanlar (ben mesela) dizel ve yarı otomatik veya çift kavramalı şanzımanlara biraz kuşku ile yaklaşıyo olabilirler. Araçda mevcut bi sorun olmayabilir ama bir süre sonra oluşabilir, diye düşünüyo olabilirler. İsterseniz (heralde devam ediyo) aracın garanti süresini de vurgulayın biraz, araç galiba 2013 model. Bir de yokuşda geri kaçmadığını biraz daha görülebilecek şekilde yazabilirsiniz.
  • @Master_Evil @brkprlk35

Hocam o fiyati yazarken aklımda oydu ama sonra daha da düşürdum. Ayrıca sahibinden de pazarlık için aramayın yazıyorsun arayip 5 bin lira pazarlık yapan tipler oluyor. Olanı tekrar daha düşüşten koyacağım. Ayrıca 13 kasımda 0 km alacağım araç geliyor takas bayiye verebilirim o yüzden öyle yazdım.

Evet hocam iç mekan kalitesi düşük ama benim şu ana kadar kullandığım en az yakan araç. O verileri fulleyip kullanıp tekrar fulleyerek elde ettim % 100 verilerdir.

• quote:

Orijinalden alıntı: Du Hast

yav şimdi 41 e verecekseniz neden 44 yazıyorsunuz?
    onu geçtim 8 ayda 20000 km yol yapmış araba, sıfırı 50 bin diyorsunuz e adam ilana bakınca 6 bin verip sıfırına binerim demez mi?
    ya fiyatı satacağınız rakama çekin ya da satmayın. 44 bin gibi parayı gözden çıkartıp ikinci el 8 ayda 20 bin km yol yapmış b sınıfı araca neden vereyim deyip ilanı kapatırım.
    ek olarak ilana bakanlar sizin aracı 41 e vereceğinizi anlayamazlar. siz olsanız anlayabilir misiniz?

alınırsanız kusura bakmayın ama bunlar gerçekler. sıfır araba alınca en az 3 sene kullanacaksınız ki anlamı olsun.

Hocam 1 üstteki mesajını okursanız sorularınızın cevabı orda var. Olanı yenileyecegim. 41- 42 ye çevreden de tepki yok.

• Benzinli otm yaris 2. Elde cok daha hızlı.

• quote:

Orijinalden alıntı: umutsirvan

Benzinli otm yaris 2. Elde cok daha hızlı.

Dogrudur hocam ama kilometre malum ortada. Bu sebepten dizel seçtik ama aracı büyütme fırsatı geçti elimize tahmin ettiğimizden kısa sürdü. O yüzden tekrar dizel otomatik alacağız

• Sizin şu an satmak istediğiniz rakam aslında aracın sıfır full olanının gerçek ederi.

Bu sebeple bu araca kimse o paraları vermez.

Sizin araç 34-35000 TL aralığına ancak satılır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: senersongur

Sizin şu an satmak istediğiniz rakam aslında aracın sıfır full olanının gerçek ederi.

Dur Şener hocam allah aşkına

• ben araba alacak olsam >40k yarise vermem sahsen benlki bir cok insanda benim gibi düşünüyordur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Arresst

ben araba alacak olsam >40k yarise vermem sahsen benlki bir cok insanda benim gibi düşünüyordur.

Ihtiyaclar hocam. Bende vermezdim ama bayan için ideal bir araç pratik konforlu kullanımı ve park etmesi kolay ve inanılmaz az yakıyor. Nitekim bu eşimin araciydi bende Corsa vardı evlenirken sattik şimdi sıra bunda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi turcoblanco -- 10 Kasım 2013; 2:28:03 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Beyazıt Çakır

quote:

Orijinalden alıntı: senersongur

Sizin şu an satmak istediğiniz rakam aslında aracın sıfır full olanının gerçek ederi.

Dur Şener hocam allah aşkına

Zaten Diego 1, Şener 2. Nerede yangın, orada elde körükle Şener ve Diego.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: umutsirvan

Benzinli otm yaris 2. Elde cok daha hızlı.

Dogrudur hocam ama kilometre malum ortada. Bu sebepten dizel seçtik ama aracı büyütme fırsatı geçti elimize tahmin ettiğimizden kısa sürdü. O yüzden tekrar dizel otomatik alacağız

Ikinci elde b sınıfı araca 44 bin falan kimse vermez kolay kolay.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Arresst

ben araba alacak olsam >40k yarise vermem sahsen benlki bir cok insanda benim gibi düşünüyordur.

Ihtiyaclar hocam. Bende vermezdim ama bayan için ideal bir araç pratik konforlu kullanımı ve park etmesi kolay ve inanılmaz az yakıyor. Nitekim bu eşimin araciydi bende Corsa vardı evlenirken sattik şimdi sıra bunda.

doğrudur hocam,inşallah gönlünüze göre bir satış yaparsınız.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.