Şimdi Ara

Hani kötü geçmisti

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
1.281
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Hami kötü geçmisti herkesin..bakiyorumda tyt +100 ayt +70in altina düşen yok hic

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Eee krdş dh bura ne bekli10

• bu kafadan bende istiyorum

• benim tyt 40-50 falan ayt de 20-30 bir şey. barajı geçerim de bakalım bilgisayar istiyorum herhangi bir yerde artık neresi olursa ama bakalım olur mu
  • 70 artı kötü zaten 80 üstü olmalo

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Niyeki? Sonuçta çalışan yapıyor. Şahsen ben ÇOK olmasada çalıştım bayağı. Ve iyi netler bekliyorum. Bunun forumla alakası yok. Sonuçta ilk 5000 de 5000 kişi var 200 ü burda olsa tüm o iyi netlileri kapsarlar.

• Yıllardır süre gelen bir gelenek bu. İlk 1000in 800ü dh den çıkar
    Ha yok mu tabii ki de var çok çok iyi yapanlar. Buraya bakarak moral bozmaya gerek yok
  • Ya hepsi troll bas bloğu geç. Bir ay önce 345 ayt 20 yapıyorum gerçek sınavda nasıl gelir diyen adamlar ayt mat 38 işaretledim hepsinden eminim diyor olacak şey değil

• yani at yalancıları diyorsun hocam milletin içi dışü yalan olmuş

• Hepsi değil ama iyi yapan çok var forumda. Hedefi iyi olmayan adam forumda takılmaz zaten, beklentisi hedefi yüksek olanlar takılıyor

• building07 B kullanıcısına yanıt
    Hocam öncelille şöyle söyleyim tabiki aralarda troller var ama geçen seneye göre bi tık fazla değil ama genel anlamda kolaylık var geçen senden giren çoğu arkadaşımla konuştum bu sıralamaları çok oynatırmı onu 18 inde görcez.Ama tahminimce geçen snee aynı puanla 20 k olan bu sefer 24 25 k olur gibi.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.