Şimdi Ara

Hani İnsansız Hava ve Kara Araçları (AKP liler Cevap Versin)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
596
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Hani İnsansız Hava ve Kara Araçları (AKP liler Cevap Versin)

• çeyize sakladılar yada süs diye duruyor
  • Hani Aselsan'ın yaptığı tanklar falan?
  • Ne helikopter ne uçak hiç biri kalkamaz orda göz gözü görmüyor aşırı sis var zaten pkklılar bilerek sisli havayı seçiyor destek gelemeyeceği için ayrıca orayı bilmeyenler ötmeye başlamış ben askerliğimi orda yaptım çok berbat bir yer karakol her açıdan .
  • quote:

Orijinalden alıntı: Eiens.Upload

Ne helikopter ne uçak hiç biri kalkamaz orda göz gözü görmüyor aşırı sis var zaten pkklılar bilerek sisli havayı seçiyor destek gelemeyeceği için ayrıca orayı bilmeyenler ötmeye başlamış ben askerliğimi orda yaptım çok berbat bir yer karakol her açıdan .

Tabii kanki tabi 200 küsür pkklı sınırdan içeri giriyor tüm sınır sis altında hiç biri görülmüyor.Bu hava araçlarının kızıl ötesi ısı kameraları yokmu benim bildiğim hem helikopterlerin hemde hava araçlarının olur.
  • adama bak insansız hava aracı birşey yapamaz diyor

adamlar teknolojinin ne yapabileceğinden bile habersiz düz mantık basit fizik ile düşünmeye çalışıyor.

bir ülkenin fizik, matematik vb üniversite bölümleri öğrenci tercih etmediği için kapatılırsa böyle kişiler türer işte.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dreatlord

quote:

Ne helikopter ne uçak hiç biri kalkamaz orda göz gözü görmüyor aşırı sis var zaten pkklılar bilerek sisli havayı seçiyor destek gelemeyeceği için ayrıca orayı bilmeyenler ötmeye başlamış ben askerliğimi orda yaptım çok berbat bir yer karakol her açıdan .

Tabii kanki tabi 200 küsür pkklı sınırdan içeri giriyor tüm sınır sis altında hiç biri görülmüyor.Bu hava araçlarının kızıl ötesi ısı kameraları yokmu benim bildiğim hem helikopterlerin hemde hava araçlarının olur.

bu adamlar düşünce gücüyle insanın öldürülebileceğini düşünüyorlar.

Sence normal değil mi , bunları düşünememesi ? çok şey bekliyorsun sende

• Daha önce de yazmıştım, bu araçlar kullanılmayacaksa neden üretildi? 30 Ağustos tören geçidi için mi?
  • Atabey sahabettin vardı forumda ona sormak lazım o bilir çağırayım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Knisath

quote:

quote:

bu adamlar düşünce gücüyle insanın öldürülebileceğini düşünüyorlar.

Sence normal değil mi , bunları düşünememesi ? çok şey bekliyorsun sende

Düşünebiliyor aslında da işine gelmiyor avantası kesilir yoksa.Adam hem o bölgede bulundum diyor hem araçların özelliklerinden haberi yok dürbünlerde bile var bu ısı ile yer tespiti artık sis olduğundan gitmemiş araçlar olmayan araçları nasıl götürecekse yaptığı şey mıçtım tüyü nereye dekeyim resmen.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dreatlord -- 7 Eylül 2015; 19:23:14 >

• quote:

Gezici timleri kaldırıp yerine karakol inşa etmek çok mantıklıydı zaten.

Yaşınızın askerlik yapacak yaşta olduğunu düşünmüyorum.

Ayrıca helikopter nasıl kalkamaz ya?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi umut_baris -- 7 Eylül 2015; 19:26:33 >

• quote:

Orijinalden alıntı: umut_baris

quote:

Hocam siz bari yapmayın helikopterler sis varmış ondan vurmuyormuş kalkmıyormuş falan thermal kameralar ne işe yarıyor allasen?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: umut_baris

quote:

Hocam siz bari yapmayın helikopterler sis varmış ondan vurmuyormuş kalkmıyormuş falan thermal kameralar ne işe yarıyor allasen?

Ben inanmıyorum zaten.

Biz böyle vatandaşlarla ne yapacağız asıl merak ettiğim cevap bu.

Ülkede büyük bir cehalet var.

• quote:

Orijinalden alıntı: Akbaba24

Akpli is detected + Kalkan

muhalif is detected + Kalkan
  • quote:

Orijinalden alıntı: Akbaba24

Muhalif derken

AKP düşmanları hdp yi tayyipten iyi görenler operasyon yapılsa neden yapılıyor yapılmazsa bölge pkk ya verildi diyenler daha varda yazmakla uğraşamıcam.
  • yahu amma bos muhabbet hastasi akpli var

kalkamaz kardesim !

nasil kalkacak ? testleri bitmedi. uzaktan kumanda ile kaldirip indiriliyor ki bunu uzaktan bir rc motor bagalyip, 2.4 ghz radyo vericisi ve gerekli devrelerle siz de yapabilirsiniz.

bu isin sirri, motoru kendiniz uretip gerekli olanaklara gore gelistirmeniz. bizde motor almanyadan geliyor ! gece sensorleri hollandadan, kamera mercekleri ingiltereden. Yazilim icin israil ile ortak calisiliniyordu.

bu isi bilmeyen tiplerin yotum atmasi da komik ! harbi komiksiniz akpliler. Topologyler kullanilir bu tur insansiz araclar icin. isin tekrari, verilen gorevi yerine getirmek icin ihtimallerin indirgenmesi gibi. daha biz normal iki bitlik islemlerle yapamiyoruz ( amerikan insansiz ucaklari ANT yani karinca toplojisini kullanir ), herifler Qbir ile artik insansiz arac yapmaya baslayacaklar.

ULAN AYAKKABI KUTULARINDA SAKLAYACAGINIZ VE CALACAGINIZ 80 MILYAR DOLAR ILE BU ULKE ARGE KAYNAGINA BOGULUR KENDI UCAGININ, ARABASININ MOTORUNU KENDI YAPARDI !

• Antikapc kullanıcısına yanıt
    O Amerika istihbarat aldığı, şüphelendiği yere gönderiyor İHA'larıni. Sende var mı o İstihbarat kurumu? O İHA 20-30 kmlik alanı bir ekrana net gõrüntüyle aktarmıyor. Bir bölgeye 10000 fitten yaptığı odakla alıyor hareketli adam görüntüsünü. Senin dediğin gibi full İHA kontrolü için 100'lercesi lazım. Komplo teorilerileriyle hayat geçmez.
    -------
    @umut_bariş haklısın dostum çok cahil var bu ülkede sen böyle akıllı olmaya devam et.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emc2xy -- 7 Eylül 2015; 20:13:31 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.