Şimdi Ara

hani 5m verecekti :(((

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
625
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • beyler 5 tane tyon eti 5m vermiyormuydu ben yaptım 1m ex ve bunu verdi nabacam bunu ben

http://img120.imageshack.us/img120/8878/resimbunejw1.png

yardım edin ne işe yarar bu

• onu lunardaki adama wercen oda sana ring wercek ondan sonra o ringi eslant womana götürcen 5 m werio
  • git ye onu kimseye verme
  • asGada AteŞ varYa ADamLarın Koxp Kurduu Orda Pişrcen Bunu

Şaka Maka Bi Yana Bunu Lunar Valley Deki Amcama Vercen ... Sorada O Sana Bi Yüzük Vercen Onuda EsLant Entrancedeki Kadına vercen ..
  • quote:

Orjinalden alıntı: gizemli_boy

onu lunardaki adama wercen oda sana ring wercek ondan sonra o ringi eslant womana götürcen 5 m werio

+1 aynen böle
  • çok saolun beyler
  • aldın mı bari 5m
  • bana verdi
  • kırmızı et kolesTROL yapıyo dıye adam tavuk vermıs alla alla ıyılık de yaramıyo haaa:)
  • ÇIKANI GÖTÜRÜP VERCEN O ZMN VERCEK
  • Hani ßizim Payımız
  • yuaffffff kardiş aldınmı 5m ini bida oyunda adamara sor tyon questi aldım nere wercem falan die topic açmayın şöle nerde o eski topcler
  • kanka bu görev 5 m veriyor ama o sana verilen tavuk etini lunardaki adama sonra o sana bişi verecek onu da eslantta ki adama götür sonra da gelsin paracıklarrrrrrr
  • quote:

Orjinalden alıntı: faruktokan78

kanka bu görev 5 m veriyor ama o sana verilen tavuk etini lunardaki adama sonra o sana bişi verecek onu da eslantta ki adama götür sonra da gelsin paracıklarrrrrrr

eslanttaki kadın meğer travestiymiş bak yeni öğrendim
  • bu gorev lvl kacta acılıo ?

40 da acılıo ise 200 400m yaparlar

mesela ben heuheu
  • la ex bug zamanında bu görevden çok para kırdılar lan bhende diyodum bu para enrden geliyo son ex bugun kalkmsına 1gün kala öğrendim gece boyu yaptım 600m çıkardım ve diğer çarıma aktırdım soran yex bug yaptığım çar BANNED
  • quote:

Orjinalden alıntı: :::bLaCk_PearL:::

bu gorev lvl kacta acılıo ?

40 da acılıo ise 200 400m yaparlar

mesela ben heuheu

Sanırım 44 de açılıyor.
  • :D ne ben 50 die hatırlıyorum inn hostesın orda ki adamdan alınıodu
  • teleport parası zaten 5m tutuyo be bi lunar bi eslant entrance
  • sen onu maradona gidip ordanda lunar gate ordaki bayan arkadaşımıza werecektin öle werio
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.