Şimdi Ara

Hangisini önerirsiniz

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
1
Favori
622
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Oyun icin gtxli olani daha iyidir ama o fiyata daha performansli laptop bulabilirsiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: lastosda123

Oyun icin gtxli olani daha iyidir ama o fiyata daha performansli laptop bulabilirsiniz

Mesela kardeşim msi Monster Gigabyte Victor vb. Markaları istemiyorum daha tanıdık markalardan en iyi bunları buldum

• Acer güzel ama ısınıyor diyorlar bir de 1600x900 panel olması cok iyi olmamis ama bence fiyat / performans oranı yuksek guzel bir bilgisayar olmus. Performansı düsürse de keske DDR3 grafik islemci olsaydı GDDR5 yüksek performans saglar ama makineyi cok ısıtabilir ayrıca makina üzerinde 12GB Bellek + Win 8 var
  • quote:

Orijinalden alıntı: FunnyClub

quote:

Oyun icin gtxli olani daha iyidir ama o fiyata daha performansli laptop bulabilirsiniz

Mesela kardeşim msi Monster Gigabyte Victor vb. Markaları istemiyorum daha tanıdık markalardan en iyi bunları buldum

asus un yanında acer hiç kalır. madem o markaları istemiyorsun toshiba veya asus al.
    toshiba fiyatları (performans olarak) genelde fazla gelecektir sana sadece asus marka pc ara.. asus 850m li 2600 civarı güzel bir laptop görmüştüm araştır.

• quote:

Orijinalden alıntı: sivasligazi99

quote:

quote:

asus un yanında acer hiç kalır. madem o markaları istemiyorsun toshiba veya asus al.
    toshiba fiyatları (performans olarak) genelde fazla gelecektir sana sadece asus marka pc ara.. asus 850m li 2600 civarı güzel bir laptop görmüştüm araştır.

Saol kardeşim

• Victor Gaming Machine kullanıcısına yanıt
    Acaba antalya gibi büyük şehirlere bayi açıcakmısınız öyle bişey olsa Victor düşünebiliriz ama kargoya başına bişey gelebilir

• quote:

Acaba antalya gibi büyük şehirlere bayi açıcakmısınız öyle bişey olsa Victor düşünebiliriz ama kargoya başına bişey gelebilir

Bayilere veremiyoruz çünkü bu bilgisayarların konfigürasyonları genellikle kişiye özel olarak değişiyor. Şu ana kadar kargo ile ilgili olarak hiç sıkıntılı bir durum ile karşılaşmadık açıkçası.
  • Ben fiyatı fazla buldum gibi ofiyata daha iyilaptoplar var msi felan dwmiyorum bütçenizi soyleseydiniz ii birsey bulabilirdik

• quote:

Ben fiyatı fazla buldum gibi ofiyata daha iyilaptoplar var msi felan dwmiyorum bütçenizi soyleseydiniz ii birsey bulabilirdik

Ort 2750

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.