Şimdi Ara

Hangisini almalıyım arkadaşlar ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.251
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar biraz eski bi pc m var ve ona yeni bir işlemci almak istiyorum. 2 işlemci arasında kaldım. Anakartım bu
    .
    Sizce İntel Core 2 Duo E6550 (4M Cache, 2.33 GHz, 1333 MHz FSB) mi yoksa İntel Core 2 Duo E7300 (3M Cache, 2.66 GHz, 1066 MHz FSB) mi almalıyım ? Şimdiden teşekkürler arkadaşlar

• e7300'u al cunku 1066 fsb imis oteki 1333 fsb ve resimde de gorebilecegin gibi 1333 yaninda oc yaziyor hic sevmem o ibareyi yani direkt desteklemiyor oc yapacakmissin o da nasil olacaksa artik.hic ugrasma direkt destekli modeli al.

bu da islemci destek listesinden

Core 2 Duo E7300(2.66GHz,1066FSB,L2:3MB,rev.M0) ALL 0507

0507 bios olacakmis en az.bios guncellemeyi biliyor musun asus olunca windows belki bios uzerinden yazilimi olabilir son biosu yukle eger su anda elinde makineye uygun islemci varsa.anakart bostaysa islemciyi yine gorup belki unknown proccessor diyebilir bios guncelleme yapinca duzelir.
  • Saol dostum teşekkür ederim cevabın için. Bios güncellemek zor bişey mi peki hatırlamıyorum daha önce yapıp yapmadığımı?
  • windows uzerinden programla yaparsan gayet kolay bir sey eskisi gibi dos uzerinden ugrasilmiyor ama bilmiyorum cd'si hala duruyor mu bir bakman lazim asus update ismi eger yoksa sitesinden de indirebilirsin.

http://www.asus.com/Motherboards/P5GCMX/HelpDesk_Download/ isletim sistemi secmen lazim gelen sayfada vista de gec.

ASUS PC Probe II V1.04.53 Install Program for Windows XP 32bit/64bit, Vista 32bit/64bit. vista diyorsa win7'de de calisir.biosu da ayni sayfada bios yazan yerde bulabilirsin.dosyayi indir zipten cikar asus updateyi ac programa dosyayi goster gayet kolay.
  • Teşekkürler dostum :)
  • Bu işlemci uyumlu mu arkadaslar anakarta

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.