Şimdi Ara

Hangisini almalıyım ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
536
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Destek oynuyorum oyuna 1.5 ay önce başladım dolayısıyla iyi değilim.Şuan oynadığım karakterler maokai,nautilus,sona,yuumi vs.Bu 4 karakterden birini alacağım çünkü karşıya gelince çıldırtıyorlar sizce hangisini almalıyım ?

Pyke,Lulu,Braum,Swain

• Lulu al, oynaması kolay. Yanında uyumlu bir ADC ile oynandığında çok güçlü bir ikili oluyorlar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • lulunun asıl olayı nedir ? yanındakine hasar ve saldırı hızı vermek mi sona gibi can hareket hızı vermek mi vs vs

• ProKaan78 P kullanıcısına yanıt

kritik eşyalarından çok, saldırı hızı (on-hit) eşyaları çıkan nişancıların yanında lulu iyi bir tercih oluyor.

Düz vuruşlarının daha güçlü olmasını sağlıyor, ve tek bir hedefi çok iyi koruyabiliyor.

Sona ile kıyasladığın için söylüyorum, sona daha çok bütün takım arkadaşlarını birsürü efekt ile birazcık güçlendiriyor. Lulu 1 nişancıyı çok daha fazla güçlendirip koruyabiliyor.

Kritik eşyaları kullanan bir nişancın varsa, lulu yerine janna daha iyi bir tercih. Direkt saldırı gücü eklediği için, yetenekleri ve kritik hasarı da artıyor. Lulu bunları yapamaz.

• adcm %90 ashe oluyor bazende jinx veya lucian bunlar için yanlarında pyke olmam mı lulu olmam mı yoksa janna mı iyi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ProKaan78 -- 16 Ekim 2020; 19:33:45 >
  • destek olarak maokayı oynama her ne kadar alınsada cok etkılı degıl hasar cıkaran sup al en azından oynarken keyıf alırsın lux brand zyra bunlarla yerı gelır oyun bıle tasırsın bu arada malphıte sup oynaması cok zewklıdır ap cık buyu hasarı temı yanı malp oyunun en keyıflı sampıyonlarındandır

• tamam yarın deneyeceğim malphiteı.Ap çık buyu hasarı temı derken çıkmam gereken eşyaların ismini biliyorsanız söylermisiniz ?

blitzde bu eşyaları destekte gösteriyor.

Hangisini almalıyım ?
  • Aga alıcağın hero yanındaki adc ye bağlı olacak. En kötü yuumi al. Yüne iş yaparsın

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • nautilus ve leona öneririm ikiside çok tank ve hasarı bol

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi haydar paşa -- 23 Ekim 2020; 14:48:34 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Agresif oynuyorsan Pyke

Yok ben sakince adc korumak istiyorum dersen Lulu

Yok ben kafama göre fight girip çıkmak istiyorum diyorsan Braum

Ben durur durur oyun sonu kendi başıma takılırım hasar çıkartırım diyorsan Swain

Ama ağzının tadını bilen Zac alır

• destek ve topta swain mainlemeyi düşünüyorum hafif agresif oynayarak adcmdende destek alıp kill çıkartıyorum

• Yeni başladıysan jungle fln oynıyabilirsin mid çok tavsiye etmem çünkü biraz ezilince ağzına ediyolar.

• Ve bi hero ya kas (akali gibi oynamayı öğrenirseniz benim gibi oyunun başında 8 0 0 gidersiniz Hangisini almalıyım ? )

• Alacağın veya açıcağın hero nun özelliklerine youtube dan bakabilirsin gerçekten iyi açıklıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PlayerUye -- 24 Ekim 2020; 16:43:56 >
  • bidee aklıma gelmişken blitz diye bi program var pc ye yükleyip giriyosun kendi seçtiğin heronun rünlerini fln ayarlıyo acayyip bişi

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.