Şimdi Ara

Hangisini almalıyım ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
208
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 5 gün
  • Cevaplayan Üyeler 8
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 5
  • Ortalama Mesaj Aralığı 15 saat
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 3
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • ProKaan78 (5 mesaj) PlayerUye (3 mesaj) haydar paşa (1 mesaj) Bildiğin Odun (1 mesaj) Cruella (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (11 mesaj) Mini (1 mesaj) Uygulama (2 mesaj)
  • @
Tüm Forumlar >> Free to Play - MMO >> League Of Legends >> LOL Genel >> Hangisini almalıyım ?
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    98 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Destek oynuyorum oyuna 1.5 ay önce başladım dolayısıyla iyi değilim.Şuan oynadığım karakterler maokai,nautilus,sona,yuumi vs.Bu 4 karakterden birini alacağım çünkü karşıya gelince çıldırtıyorlar sizce hangisini almalıyım ?

Pyke,Lulu,Braum,Swain

|
    |

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Konu Sahibine Özel

lulunun asıl olayı nedir ? yanındakine hasar ve saldırı hızı vermek mi sona gibi can hareket hızı vermek mi vs vs

|
    |
    Serhats. kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

kritik eşyalarından çok, saldırı hızı (on-hit) eşyaları çıkan nişancıların yanında lulu iyi bir tercih oluyor.
    Düz vuruşlarının daha güçlü olmasını sağlıyor, ve tek bir hedefi çok iyi koruyabiliyor.

Sona ile kıyasladığın için söylüyorum, sona daha çok bütün takım arkadaşlarını birsürü efekt ile birazcık güçlendiriyor. Lulu 1 nişancıyı çok daha fazla güçlendirip koruyabiliyor.

Kritik eşyaları kullanan bir nişancın varsa, lulu yerine janna daha iyi bir tercih. Direkt saldırı gücü eklediği için, yetenekleri ve kritik hasarı da artıyor. Lulu bunları yapamaz.

|
    |
    ProKaan78 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

adcm %90 ashe oluyor bazende jinx veya lucian bunlar için yanlarında pyke olmam mı lulu olmam mı yoksa janna mı iyi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ProKaan78 -- 16 Ekim 2020; 19:33:45 >
    |
    |

destek olarak maokayı oynama her ne kadar alınsada cok etkılı degıl hasar cıkaran sup al en azından oynarken keyıf alırsın lux brand zyra bunlarla yerı gelır oyun bıle tasırsın bu arada malphıte sup oynaması cok zewklıdır ap cık buyu hasarı temı yanı malp oyunun en keyıflı sampıyonlarındandır

|
    |

tamam yarın deneyeceğim malphiteı.Ap çık buyu hasarı temı derken çıkmam gereken eşyaların ismini biliyorsanız söylermisiniz ?

blitzde bu eşyaları destekte gösteriyor.

https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/a2/64/0a/a2640a9b01f6aa6a81c3d5057e2f2c84.png&t=0&width=480&text=1

|
    |

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Teğmen
    197 Mesaj
    nautilus ve leona öneririm ikiside çok tank ve hasarı bol

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi haydar paşa -- 23 Ekim 2020; 14:48:34 >
    |
    |
  • Çavuş
    72 Mesaj

Agresif oynuyorsan Pyke
    Yok ben sakince adc korumak istiyorum dersen Lulu
    Yok ben kafama göre fight girip çıkmak istiyorum diyorsan Braum
    Ben durur durur oyun sonu kendi başıma takılırım hasar çıkartırım diyorsan Swain

Ama ağzının tadını bilen Zac alır

|
    |
    Konu Sahibine Özel

destek ve topta swain mainlemeyi düşünüyorum hafif agresif oynayarak adcmdende destek alıp kill çıkartıyorum

|
    |

Yeni başladıysan jungle fln oynıyabilirsin mid çok tavsiye etmem çünkü biraz ezilince ağzına ediyolar.

|
    |

Ve bi hero ya kas (akali gibi oynamayı öğrenirseniz benim gibi oyunun başında 8 0 0 gidersiniz  )

|
    |

Alacağın veya açıcağın hero nun özelliklerine youtube dan bakabilirsin gerçekten iyi açıklıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PlayerUye -- 24 Ekim 2020; 16:43:56 >
    |
    |
1
Reklamlar
SEO
Sohbet
kripto para haberleri
Radyo Dinle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR5
0,203
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.