Şimdi Ara

hangisine geçsem netspeed veya vodafone (diğer konuya göz atınız)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
369
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar benim net işi yılan hikayesine döndü inanın uğraşmaktan gınaa geldi aşağıda açtığım ilgili konuya bir göz atın lütfen. geriye bir tek netspeed ve vodafone kaldı, ki hangisinde düzgün hizmet veriliyor MH.ile iltişim nasıl söyledikleri hızı verebiliyorlarmı hangisi sözünde duruyor bu konuda beni vodafone ve netspeed kullanıcıları bilgilendirsinler lütfen
    akşam yeter artık diyecem türk telekoma ve bu iki firmadan birisini arayıp transfer yaptıracağım..
    https://forum.donanimhaber.com/goLastVisit_fav_ajax.asp?t=132201345&rd=yes

• Ben vodafone dan memnunum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Netspeed .
  • Önce netspeed zaten taahhüt yok beğenmezseniz vodafone'ye aktarırsınız hattınızı.
  • netspeed de müşteri ilişkileri nasıl her hangi bir durumda aradığımızda MH.ne ulaşabiliyormuyuz. hizmet kalitesi nasıl
  • engin_er_26 kullanıcısına yanıt
    Daha netspeed'e geçeli 12 saat olmadı fakat her arayışımda direk bağlandım müşteri hizmetlerine, Superonline kullanırken 10 dakika beklediğim oluyordu. Ayrıca modem kurulumunda da yardımcı oldular, hizmet kalitesi olarak uzun süre kullanmadığımdan kesin bir şey söyleyemem.
  • runorunoruno kullanıcısına yanıt
    tşk.
    3-4 ay oldu. Birkaç kez aradım uzun sürmeden ulaştım. Facebook mesaj yollayarakta ulaşıp arandım. Memnunum Türknetten geçtigim için en azından muhatap olabilecegim bir temsilci var. Davranışları normal olması gerektigi gibi yani.
  • Arkadaşlar geçen ay netspeed 40 liraydi şimdi 44 yapmişlar. Mh ye soylesek esk tarifeden yaparlar mi , tahattuhun bitmesini bekliyordum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • tt yi dün iptal ettirdim bugün netspeed e evrak göndereceğim
  • bulunduğum bölgede altyapı zayıf. vodafone dan memnun değilim, 2 sene önce "16 mbite kadar destekliyor hattınız." deyip paket sattılar, şimdi max 6 mbit kullanabiliyorum, fazladan para ve taahüt ödemek zorunda kaldım.
    Keşke iptal etmeden geçiş sağlasaydınız port yok gibi bi durumlan karşı karşıya kalmamak için.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AMC

Keşke iptal etmeden geçiş sağlasaydınız port yok gibi bi durumlan karşı karşıya kalmamak için.
    sorgulattırdım ve port olduğunu söylediler müsait dediler. faka türknet 16-17 gün için 97 tl fatura çıkardı Netspeed bunu kaşılarmı acaba, birde bankaların fatura ödeme bölümünde nNetspeed yok fakat türknet var, netspeed ödemelrini nasıl yapıyorsunuz.
    Hocam ben telekom kullanıyorumda o konuda pek bilgim yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AMC

Hocam ben telekom kullanıyorumda o konuda pek bilgim yok.
    tşk.
    tt ye de lanet olsun. abone olmadan önce sorgulama yaptılar ve hattın 50 mbps ye kadar desteklediğini söylediler. bende upload hızı nedir dedim 50 mbps.de 4 mbps 35 mbps de 3 mbps olduğunu söylediler abone olduk 2 gün bu hızı verdiler daha sonra 24/2 mbps ye düşürdüler destek kayıdı açtığımda her gün 3-5 defa aranıyorum ve sms gönderiyorlar işi gücü bıraktık telefon tt.ye çalışır oldı iyice bıktırdılar ve sürekli siztem kabul etmiyor diye oyalamaya başladılar.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.