Şimdi Ara

Hangisi Mantıklı Arkadaşlar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
671
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar arkadaşlar bir kaç sorum var yardım ederseniz sevinirim. Halihazırda ttnetin hipernetini kullanıyorum 36Mbps dowloand 2mb upload aliyorum. taahhütüm bittiği için internet sağlayıcısı değiştirmek istiyorum. Binamızda kablonetin altyapısı varmış. 1 mayıs akk olayını baz alırsak şu 2 paketden hangisine geçmek mantıklı.

50Mbps 150gb akk 69tl
    50Mbps 75gb akk 57tl

• 16 mbit sana az mi gelir , interneti kac kisi kullaniyor ayni anda evde sen hesabini yap 16 mbit yeter diyorsan , 2.paketi al derim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jrsmurfs

16 mbit sana az mi gelir , interneti kac kisi kullaniyor ayni anda evde sen hesabini yap 16 mbit yeter diyorsan , 2.paketi al derim

merhaba hocam genelde tek ben kullanıyorum arada sırada babam. akk yi geçtikten sonraki hız değeri demi 16mbit bence gayet iyi
  • quote:

Orijinalden alıntı: yagmursevenadam

quote:

Orijinalden alıntı: Jrsmurfs

16 mbit sana az mi gelir , interneti kac kisi kullaniyor ayni anda evde sen hesabini yap 16 mbit yeter diyorsan , 2.paketi al derim

merhaba hocam genelde tek ben kullanıyorum arada sırada babam. akk yi geçtikten sonraki hız değeri demi 16mbit bence gayet iyi

Bencede gayet iyi iste dusuk kotali paketi sec baktin yetmiyor ust pakete alt paketten gecis yapabiliosun ama ust paketteb alt pakete gecis olmaz benim bildigim , bosuna fazladan para vermeye gerek yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • https://www.turksatkablo.com.tr/internet-Kampanyalari,443,konusturan-maksimum-keyifli-kampanya-2017 kampanyasındaki en alt paketten giriş yapın. 54,99tl ve extra indirimli olarak 1tl cihaz 2 tl modem aylık ödeme seçeneğini isteyin. Bu kampanyada 25mbps, 150gb akn ile 50mbps, 75gb akn paketi aynı fiyat. İkisinden birini seçebilirsiniz başlangıçta. Sonrasında ihtiyacınıza göre istediğiniz gibi üst paketlere çıkıp tekrar en alt pakete dönebilirsiniz. Bence Kablo'nun en uygun ve mantıklı kampanyası budur.
  • 
Sayfa: 1

Benzer içerikler

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.