Şimdi Ara

Hangisi Daha Önemli (ANKET !!!) (Akademisyende aranan özellik) (70+ Katılım)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
556
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1

Hangisi Daha Önemli (ANKET !!!) (Akademisyende aranan özellik) (70+ Katılım)

(En Son Oy Tarihi: 14.8.2021)
Giriş
  • Lisans düzeyinde ve akademik kariyer düşünmeyen bir öğrenci için gideceği üniversitenin akademisyeninde en çok aradığı özellik ne olmalı ve neden ?

Eklemek istediğiniz bir seçenek varsa ekleyebilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kalimantero -- 14 Ağustos 2021; 14:41:42 >

• Hepsine sahip birini görmedim daha

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dersi herkes anlatır, al eline textbook al ders orada da yazıyor. Öğrenciye dersten fazlasını verebilmeli bir akademisyen; ufkunu genişletmeli, vizyon katmalı.

• Ders anlatmak öğretmenlere özgüdür ve bunla ilgili pedagojik formasyon alınır. Akademisyen öğrencilere balık vermemeli tutmasını öğretmeli , yol değil yollar gösterip öğrenci o yollardan seçip kendini ileri taşımalı..

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Hepsi olsa hiçbir sorun yok zaten :D

• Katılıyorum akademisyen sadece ders ile kalmamalı ancak üniversitelerde slayt okuyan azımsanamayacak bir akademisyen grubu var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kalimantero -- 18 Temmuz 2021; 19:21:19 >
  • erdincerdinc E kullanıcısına yanıt

Katılıyorum ancak dersi slayt okuyup geçince çok ciddi bir vakit kaybı oluşuyor öğrenci için

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kalimantero -- 18 Temmuz 2021; 19:22:54 >
  • Yurtdışında doktora yapıp akademik başarısı çok düşük olanlar da olabiliyor . Burada sadece yurtdışı doktorası olması değil yurtdışındaki iyi bir üniversitede doktorasının olması da önemli bir nokta.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kalimantero -- 18 Temmuz 2021; 19:27:29 >
  • Sektör tecrübesi olan hocalar hemen kendini belli ediyor. Ankette ilginç bir şekilde bu kısma oy veren pek kimse olmamış

• Kalimantero K kullanıcısına yanıt

Tek seçenekten dolayı böyle sektör tecrübesini önemsiyorum ama sektörden önce ilgisini isterim o yüzden ilgiyi işaretledim.

• Penanggalan kullanıcısına yanıt

Maalesef çoklu seçim yok forumda

• Katılıyorum Hangisi Daha Önemli (ANKET  !!!) (Akademisyende aranan özellik) (70+ Katılım) 

• Misafir kullanıcılar için anketin ekran görüntüsünü yüklüyorum

Hangisi Daha Önemli (ANKET  !!!) (Akademisyende aranan özellik) (70+ Katılım)
  • Kimin aradığına bağlı.

• BakiSilva kullanıcısına yanıt

Mühendislik öğrencisi. Özellikle Bilgisayar Mühendisliği için sonuçları merak ediyorum

• Açık ara farkla dersi anlatımı ve konuya olan hakimiyeti kazanmış.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.