Şimdi Ara

Hangisi daha kötü Pereira mı? Dick mi? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
40
Cevap
0
Favori
883
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Fb tarihine gelmiş en kötü " hoca " vitordur. Hem karakter olarak hem de " hoca " olarak en kötüsü. Egoist biri olduğu gibi umursamaz, sabote eden bir kişilik. Aynı zamanda sinsi ve yalancıdır. Çoluk çocuk kucaklayarak sempati topladığını sanar. Komisyoncudur. Bu zamana kadar 1 milyon bile verilmemiş bir adamı 8 milyon avroya getirtmiştir. Portekizce konuşan kim var ise 11 de başlatmış ve kötü olduğu halde oyundan almayan biridir. Amatör liglerde dahi iş bulmaması gereken biri.

Diğer yandan Advocaat ise dobra biridir. Futbolcular ile ego yarışına girmez. Dediği dediktir. Her hoca gibi hatalı karar verebilen biridir. Ama ne sinsidir, ne yalancı ne de komisyoncudur. Istediği oyuncular geçen seneki egoist yüzünden para bittiği için alınamamıştır.

Kısacası Adcovaat'ın saçının beyaz teli > vitorun sülale

Edit: vitorun getirdiği Souza'nın performansına bakın geçen sene. Bir de Advocaat'ın bu sene getirdiği Lens'e. Arada ki farkı anlarsınız. Biri kiralık olduğu halde takım sahiplenebiliyor iken, diğeri 1,50 olcan adınlara kafa vurduruyordu. Hoş, şu an ki Souza geçen seneki vitorun souzasından 10 kat daha iyi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Batman -- 12 Nisan 2017; 15:53:4 >

• Ben Advocaat oynatmadi demedim ki. Perreira bunu "akil eden" kisidir dedim. Advocaat bu ikisini bir arada oynatmayi cok dogru bulsaydi 10 numara transferi istemezdi takima. Bu tabi ki de Advocaat'in hatasini ortmuyor. Ama olan bu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • das Beste vom Besten kullanıcısına yanıt
    Advocaat ta olmadığını göre göre oynatıyor, elinde 10 numara yok çok mu zor salih alper çıkmak ? Ölü salih yya da alper topaldan daha iyi hücum yapar.
  • İkisi de birbirinden kötü. Vitor vasıfsızı gördüğüm en kötüsü, komisyoncu, sinsi, şovmen. Dick dayı kötünün iyisi. Tabi ki en büyük kabahat bu vasıfsız hocaları, gereksiz oyuncuları başımıza bela eden diktatör ve şakşakcı zihniyetinde. Her sene gelen gideni arattı bu kötü yönetim sayesinde. O ayrı bir tartışma konusu.
  • Vitor kötü hoca kötü insan. Advocaat'ın ise iyi hoca kötü insan olduğunu düşünüyorum. İnsanlıktan kastım kendisine verilen ama yerine getirilmeyen transfer sözlerinden sonraki performansından ötürü. Masumane bulmuyorum Ocak-Şubat sonrası düşüşü.
  • Kahveli capsi atıp geçin beyler ne tartışıyosunuz ya. Bunun gibi düşünenler yüzünden prim yapıyor zaten yönetim.
  • kahvedeki adami bile vitorla kiyaslayamayiz

• Aykut - Eagle - Vitor - Dick

4 ucu şeyli değnek...

• quote:

Orijinalden alıntı: Rorschach1v4n

Çoğu arkadaşında dediği gibi karşılaştırmak dahi hata olur. Geçen seneki durumlar ile bu seneki durumlar inanılmaz farklı. Geçen sene 38.000 kombine satıldı stad her maç doluydu. Hocanın eline milyon euro'lar verildi yapılan transferler ortada(onun istediği transfer değilse baştan gelmeyecekti yani otoritesiz biri hoca değil). İkinci senesinde saçma sapan gene transferler devam etti Skrtel'in alınması gibi. Hakkında hiçbir şey bilmediği sistemde takımı yönetmek gibi saçmalıklar devam etti yine. Üstüne kişiliksiz olduğu için ne istifa etti ne de hiçbir zaman çıkıp sorumluluk aldı. Hiçbir zaman bir B planı olmadı. Bir sürü şey var yazılacak ama bunlar yeterlidir bence.

Dick'e gelirsek eğer tabiiki kendisininde çok inanılmaz hataları var. Kendi bildiğini okumayı çok seviyor. Topal-Souza , Salih-Stoch örneği gibi ama ikisinin arasındaki farklara gelirsek Dick bu sene 3 maçta stadda taraftar gördü o maçlarda da oynanan oyunlar gayet tatmin ediciydi. Buraya gelmeden önce yönetimden bir takım sözler alarak geldi. Bunların başında da transfer sözü vardı. Hoca sürekli transfer diye yalvardı basın toplantılarında ancak hiç kimseyi almadılar. Ne oldu bu seferde koskoca başkan kendi kulübünü umursamıyor ben mi umursayacağım moduna girdi ve saldı umrunda da değil uzun zamandır takım. Hakkıdır da bir şey demiyorum bu adama çünkü sen bu adamı emeklilikten döndürdün bu adam dert çekmeye sorunlarla uğraşmaya değil zevk almaya geldi.

Vitor denen şahıs İsmail Kartal'dan bile kötü bir hocadır. İsmail'in senesinde otobüs kurşunlanmasa o takım her türlü şampiyonluğu göğüslemişti.

"İsmail'in senesinde otobüs kurşunlanmasa o takım her türlü şampiyonluğu göğüslemişti."

Şu kısma yanıt vermek istiyorum. Galatasaray 2 puan farkla liderdi ve son haftalarda bütün maçlarını kazandı zaten. Neye dayanarak şampiyonduk dediniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: Türkçü2017

quote:

Orijinalden alıntı: Rorschach1v4n

Çoğu arkadaşında dediği gibi karşılaştırmak dahi hata olur. Geçen seneki durumlar ile bu seneki durumlar inanılmaz farklı. Geçen sene 38.000 kombine satıldı stad her maç doluydu. Hocanın eline milyon euro'lar verildi yapılan transferler ortada(onun istediği transfer değilse baştan gelmeyecekti yani otoritesiz biri hoca değil). İkinci senesinde saçma sapan gene transferler devam etti Skrtel'in alınması gibi. Hakkında hiçbir şey bilmediği sistemde takımı yönetmek gibi saçmalıklar devam etti yine. Üstüne kişiliksiz olduğu için ne istifa etti ne de hiçbir zaman çıkıp sorumluluk aldı. Hiçbir zaman bir B planı olmadı. Bir sürü şey var yazılacak ama bunlar yeterlidir bence.

Dick'e gelirsek eğer tabiiki kendisininde çok inanılmaz hataları var. Kendi bildiğini okumayı çok seviyor. Topal-Souza , Salih-Stoch örneği gibi ama ikisinin arasındaki farklara gelirsek Dick bu sene 3 maçta stadda taraftar gördü o maçlarda da oynanan oyunlar gayet tatmin ediciydi. Buraya gelmeden önce yönetimden bir takım sözler alarak geldi. Bunların başında da transfer sözü vardı. Hoca sürekli transfer diye yalvardı basın toplantılarında ancak hiç kimseyi almadılar. Ne oldu bu seferde koskoca başkan kendi kulübünü umursamıyor ben mi umursayacağım moduna girdi ve saldı umrunda da değil uzun zamandır takım. Hakkıdır da bir şey demiyorum bu adama çünkü sen bu adamı emeklilikten döndürdün bu adam dert çekmeye sorunlarla uğraşmaya değil zevk almaya geldi.

Vitor denen şahıs İsmail Kartal'dan bile kötü bir hocadır. İsmail'in senesinde otobüs kurşunlanmasa o takım her türlü şampiyonluğu göğüslemişti.

"İsmail'in senesinde otobüs kurşunlanmasa o takım her türlü şampiyonluğu göğüslemişti."

Şu kısma yanıt vermek istiyorum. Galatasaray 2 puan farkla liderdi ve son haftalarda bütün maçlarını kazandı zaten. Neye dayanarak şampiyonduk dediniz?

Neye dayanarak söyleyecek ? Forumda geçmişte ne yazılmışsa onlardan etkilenmiş arkadaş

İsmail Kartal denen futbol'dan bihaber adamı bile savunuyorlar. Amaç İsmail'i savunmak da değil, Vitor'u kötülemek için bunlar Beşiktaş'ı, Şenol Güneş'i bile yere göğe sığdıramadılar. Şu forumda kendi bilgisi ve gözlemleriyle yorum yapan sayısı iki elin parmaklarını geçmiyor ne yazık ki

• vitor daha iyi bence geçen sene hiç değilse 2. yapmıştı takımını
  • Fenerbahçe tarihinin en kötü hocası Vitor diyenler futboldan anlamıyordur . Vitor döneminde sonuna kadar şampiyonluk kovaladık ve 2. bitirdik . Hakemler beşiktaşı kollamasa ya 3-2 yenildiğimiz derbide hakem resmen maçı beşiktaşa verdi hatırlayanlar bilir , o maç berabere bile bitse şampiyonduk . Avrupa liginde braga hakem faciasını bilmeyen yok , orada biz turu geçecektik sonrası ne olurdu bilemeyiz . Türkiye kupasındada finale kaldık orada takım olarak vitorda dahil futbolcular yönetimde dahil hepsi sezonu kafaca bitirdiğinden onların aptalca sorumsuzluğundan kaybetmiştik . Vitor'a burada bayıldığımdan değil , onunda ciddi hataları vardı şampiyon olamamamızda ciddi hataları vardı başkası olsa şampiyon olabilirdik , ama gerçekleri söylüyorum . 2000'den sonra söyleyecek olursak Werner Lorant , Luis Aragones , İsmail Kartal bunlar varken Fenerbahçe tarihinin en kötü hocası ona kimse diyemez . İsmail Kartal o sene yine yardımcı antrenordu ama Aykut ve Ersun'un değil , Aziz'in yardımcı antrenoruydu o ne derse onu yapıyordu öyle vasıfsız bir sözde Teknik Direktördü. O 2015'te İsmail değil Ersun dursa veya başka kaliteli biri gelse şampiyon olurduk. Bence tarihteki en kötü hoca Werner Lorant'tır , şampiyon olacak iyi kadroyu 6. Yapmayı başarmıştı . Onun döneminde galatasaray'a 6 atmıştık öyle bir kadroyu 6. Yapmıştı bu konuda tartışmaya gerek yok .

Vitor ve Advocaat karşılaştırmasına gelecek olursak , Advocaat deplasmandaki derbileri kazanır , ligi ilk 4 içinde bitirip Türkiye kupasını kazanırsa daha başarılı olur . Vitor 2 . Olup takımı elemeyi geçememişti , onun için avrupa ligine katılmamız Advocaat'ı ondan başarısız yapmaz . Bunları sezon sonu göreceğiz .

• Geçen sene Avrupada facia yaşamasaydık Avrupada yarı final yapardık.Hatırlayın.O maçtan sonra 3 maç boyunca puan kaybettik.O kulvar olmasaydı kesinlikle şampiyon olurduk

• Vitor'un sorumsuzluğu daha ağır basar.
  • dick ile vasifsiz sovmeni karsilastirmam.

• Bu maç ile kesinleşti. Vitor hoca falan değil. Bundan daha rezil bir gs vardı ve biz gol falan atamadık onun taktiği ile. Ama güzel kahve içiyordu. Hakkını vermek lazım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Infection

Bu maç ile kesinleşti. Vitor hoca falan değil. Bundan daha rezil bir gs vardı ve biz gol falan atamadık onun taktiği ile. Ama güzel kahve içiyordu. Hakkını vermek lazım.

Bu ne kadar sığ bir düşünce tarzıdır böyle?

Bazı mesajları öyle hayretler içinde okuyorum ki...Bu da onlardan birisi

Her şeye skor olarak bakan sıradan bir türk seyircisi işte, şaşırtmadı !

• quote:

Orijinalden alıntı: Lord Joker.

quote:

Orijinalden alıntı: Infection

Bu maç ile kesinleşti. Vitor hoca falan değil. Bundan daha rezil bir gs vardı ve biz gol falan atamadık onun taktiği ile. Ama güzel kahve içiyordu. Hakkını vermek lazım.

Bu ne kadar sığ bir düşünce tarzıdır böyle?

Bazı mesajları öyle hayretler içinde okuyorum ki...Bu da onlardan birisi

Her şeye skor olarak bakan sıradan bir türk seyircisi işte, şaşırtmadı !

Yahu ilerle. Sana laf anlatıcak zamanım yok. Yalanmaya devam et avatar ve çırpınışlarınla. bjkli gelmiş hala vitor savunuyor

• Pereira, geçen sezon 2. Lig'den 3. Lig'e düşmeme mücadelesi vermiş bi takımın başına geçti. Ve takım yine düşme potasında.

Son 4 maçtır kazanamıyor, gol atmakta zorlanıyor, kazandığı nadir maçları bile 1 gol farkla kazanabiliyor. Size bir şeyler anımsattı mı?

Kupada da 3. Lig takımına 2-0 yenilerek elendiler. Ama sıkıntı yok yine kahvesini içip keyfine bakmıştır.

Ve siz hala övüyorsunuz bu 3. Lig seviyesi hocayı
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.