Şimdi Ara

Hangisi bizi daha iyi anlıyor? 'iOS mu Android mi?' video inceleme (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
119
Cevap
1
Favori
3.091
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    biliyorum :) o yüzden ironi olsun diye yazdım zaten :)
  • Apple daha yeni çıkmasına ragmen mükemmel performans sergilemiş . 1 yıla kalmaz androidi sollar ses tanıma teknolojisi ile

• İphone 5 kullanıyorum. İos 8 geldi, Apple'düşmanı oldum. Çünkü, cihazım felaket kasıyor. Ram doluyor ve donuyor.

Başlarım apple'ın sesli yazmasına ve bir sürü ram tüketen sirisine.

• S4 swiftkey klavyede sesli yazma mükemmel çalışıyor çok hızlı konuşmama rağmen %90-100 arası algılıyor. Küfürleri anlamıyor.

• İkiside değil
    Hail Wp

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dil Desteği olmadıkça anlasa ne yazar anlamasa ne.

Dil Desteği geldiyse de benim haberim yok ki sanmıyorum geldiğini

• Android daha kendi dilinden anlamıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu reklamlardan gına geldi gerçekten . Arkadaşlar tavsiye edebilceğiniz teknoloji sitesi var mı ?

• Şu anda 512 megabayt ram de tek çekirdekli eski samsung galaxy mini telefonumdan normalden daha hızlı konuşarak bu cevabı hiçbir şekilde düzeltme yapmadan yazdım. Android de bu teknolojiyi uzun zamandır kullanıyorum ve ben'ce sizin yapmış olduğunuz karşılaştırmada 1 abs applique. (Birtek son kelimede saçmaladı)

• "ay o es" "makrosoft"

Teknolojiyi onlardan aldık ya illaki onlar gibi konuşucaz değilmi?

• Bu konuda Cortana ve Siri en iyi sesli asistanlar bence.

• Siri gayet iyi, türkçe olmasına rağmen üstelik. Bunların ingilizcelerinde hiçbir problem yoktur aynen algılıyodur kesin.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şu konuda ki en ergen mesaj senin mesajındı neyse ki kaldırmışlar.
  • ben ne kadar hızlı konuşursam da android tel yazım yapıyor yıllardır bu durum bende böyleydi. Video neden böyle merak ettim şimdi. Bence bu inceleme tekrardan gözden geçirilmeli...

• Note 4 almayı düşünürken bu inceleme androidle ilgili kafamda soru işaretleri oluşturdu. İos böyle her konuda androidden kalitelimi?

• Daha pişmemiş bir teknoloji. Ama çok uzamaz, 2-3 seneye gün içerisinde kullanılabilir hale gelir diye düşünüyorum.
  • M7 yerine nexus bir cihaz olmalıydı bence onun dışında hala çok kullanışlı bir teknoloji değil.

• Videoyu kaydedin, Türkçe Siri geldiğinde "berbat" der bırakır bu adam..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Donanım Haber artık Mobil Haber oldu diyorum hala inanmıyorsunuz.

Baş köşede ki editörler mobil tutkunu o sebepten hep mobil incelemeler hep mobil incelemeler. Misal olarak; Şöyle ekran kartı tutkunu arkadaşlar editörel olarak köşe kapmadıkça daha çok GTX 980/970 haberleri bekler dururuz.
  • Şimdi bu da soru mu? Elbette çok "samimi" olan Google Android.Kullanıcısını en çok düşünen yazılım şirketi.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.