Şimdi Ara

Hangisi Alınır?(Araç Yardımı)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
0
Favori
2.334
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ben araba almak istiyorum ama ne alacağımı bilemiyorum. Elimde 35.000 YTL var bu biraz daha sıksam 38.000 'e çıkar. Sizce bu para ile nasıl bir araba alabilirim. Fazla uzun yol yapmıyacak şehir içi kullanım için ve konforlu güzel birsey sizce ne olabilir.

• bence önce bir internette arama yap secenekleri burda söyle o zaman daha net yardimci olunur
  • walla dizel düşünürsen c4 110 beygir dizel tavsiye ederim araç full abs.esp.dijital klima vs.
  • Toyota Auris beklenebilirmi? o fiyatlara kıyaslanabilecek C segmentteki HBleri incele bence
  • 0'mı az kullanılmış 2. el'mi?
  • 2006 c5 1.6 dizel
    2006 407 1.6 dizel
    2006 focuc ghia dizel
    ve en sonda mondeo ghia dizellere bak derim .
  • valla kardes peugeot207 derım 33.000ytl sıyah bırazda aksesuar super oluyor hem paranda artar
  • 207 1.6 GT... Performans-donanım-ekonomi-karizma-konfor ne arasan var, anti-fransız değilsen al derim. Ya da Grande Punto da olabilir (B segmenti örnekler veriyorum çünkü bütçeni zorlama boşuna)
  • quote:

Orjinalden alıntı: ALOK

2006 c5 1.6 dizel
    2006 407 1.6 dizel
    2006 focuc ghia dizel

35.000 YTL'si olan birine niye 2. el tavsiye ediyorsun ki 0'ın tadını çıkarmak varken.. Ki gayet ii modeller alınabilir bu parayla
  • o parayla
    küçük sınıftan tam donanımlı bir araç alabilirsiniz..geriye paranız artar
    orta sınıftan orta donanımlı bir araç alabilirsiniz..geriye pek birşey kalmaz
    orta üst sınıftan baz donanımlı bir araç alabilirsiniz..üzerine biraz eklemek gerekir

fakat araba böyle alınmaz..bütçenize göre sizin ihtiyaçlarınızı karşılayacak bir araba almak her zaman en mantıklısıdır..o yüzden öncelikle beklentilerinizi belirleyin..
  • arkadaşlar selam..bende yeni üye oldum buraya...incelediğime göre bilgi alışverişi burada baya sıkı.... sizlere danışmak istediğim şu:ben 15 bin ytl civarı hatchback bir araba istiyorum ...aklımda corda 206 fiesta polo gibi araçlar var... hepsi hakkında değişik yorumlar geliyor..206 çok arıza yapar sakın alma ,fiyasta alırsan servisten çıkmazssın,polo çok savruluyor falan gibi...sizler hangisini önerirsiniz? önemli olan fiyat -performans düşük yakıt ve abs olmasıdır benim için..görüşlerinizi bekliyorum ...şimdiden teşekkürler
  • Arabayi ne amacla kullanicam aile arabasimi is arabasimi??
  • 0 alıpta tadını cıkaratayım derken 0 alıpta ne kadar zarar edecegini bir hesapla . zaten dikkat edersen genelde hep 2006 modelleri tavsiye ettim yani sıfır ayarında 10-15 bin kmde ki arabaları .benim tavsiye ettigim arabaların sıfırlarına bakarsan alacak kişinin de ne kadar kar edecegini de görürsün.
    senin tavsiye ettiğin arabalar b sınıfı benimkiler ise d sınıfı .yani iki gömlek üstün.

quote:

Orjinalden alıntı: Janjan

quote:

Orjinalden alıntı: ALOK

2006 c5 1.6 dizel
    2006 407 1.6 dizel
    2006 focuc ghia dizel

35.000 YTL'si olan birine niye 2. el tavsiye ediyorsun ki 0'ın tadını çıkarmak varken.. Ki gayet ii modeller alınabilir bu parayla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ALOK -- 21 Ocak 2007; 0:25:11 >
  • 35000 ytl varsa kesinlikle 2.el aracla uğrasma derim biraz daha denkleyip orta sınıf yüksek donanımlı bi araç alderim
  • ikinci el golf fsı tipronic comfotlıne alabilirsin o fiyata 2006 model
  • ben olsam jetta alırım
  • arkadaşlar selam..dün yazmıştım ama pek cevap alamadım... .... sizlere danışmak istediğim şu:ben 15 bin ytl civarı hatchback bir araba istiyorum ...aklımda corsa 206 fiesta polo gibi araçlar var... hepsi hakkında değişik yorumlar geliyor..206 çok arıza yapar sakın alma ,fiyasta alırsan servisten çıkmazssın,polo çok savruluyor falan gibi...sizler hangisini önerirsiniz? önemli olan fiyat -performans ,düşük yakıt ve abs olmasıdır benim için....arabayı günlük hayatta kullanıcam..çok fazla yol yapcağımı sanmıyorum.görüşlerinizi bekliyorum ...şimdiden teşekkürler
  • ben bekarım...kendim için günlük hayatta kullanmak üzere alcam
  • yeni kasalardan CİVİC YADA COROLLA .Başka düşünme bile...
  • Dizel olucaksa Ford Focus ama siz çok km yapmam derseniz yeni honda civic sedan güzel bir tercih olur....
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.