Şimdi Ara

HANGİSİ????

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
137
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

1-MODEM VE ROUTER RANGE EXTENDER TEK CİHAZ MI? YOKSA MODEM AYRI REPEATER AYRI KABLOLU BAĞLANTI KOMBİNASYON MU? HANGİSİ DAHA MANTIKLI VE DAHA VERİMLİ ÇALIŞIR

2-İKİ MODEL VAR

ASUS DSL-AC750 300MBPS-433MBPS VDSL DESTEKLİ KABLOSUZ-AC 2 PORT ADSL2+ MODEM

LİNK:https://www.vatanbilgisayar.com/asus-dsl-ac750-300mbps-433mbps-vdsl-destekli-kablosuz-ac-2-port-adsl2-modem.html?stk=True

YADA

TP-LINK ARCHER VR300 300MBPS-867MBPS VDSL2 KABLOSUZ-AC 4 PORT ADSL2+ MODEM

LİNK:https://www.vatanbilgisayar.com/tp-link-archer-vr300-300mbps-867mbps-vdsl2-kablosuz-ac-4-port-adsl2-modem.html?stk=True

FİYAT PERFORMANS VERİMLİLİK KAPSAMA ALANI HANGİ CİHAZ DAHA İYİ ÖZELLİKLE KULLANAN DENEYEN BİLGİSİ OLAN ARKADAŞLAR

ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER......

• kullandığın internetin detayı nedir kısaca modem, iss, bağlantı özelliklerin vs. ne yapmak istiyorsun tam olarak ? yukarıdaki iki ürün farklı ürünler. web arayüzlerini internet üzerinde bakıp inceleyebilirsin. neyse birini ben buldum bak
    https://emulator.tp-link.com/Archer_VR300(EU)_V1/index.htm

yukarıya gir incele.
  • The souls migration kullanıcısına yanıt
    Ben şöyle söyleyeyim Benim evimde 16 megabayt ne kadar Türk Telekom'un verdiği internet var kotasız Yani benim 10 yıllık cihazların var Airties modem ve Airties Router bazen Bağlantı kopuyor çekmiyor sinyal seviyesi 4 den 2 ye düşüyor Bir de cihazlar farklı demişsiniz erdiğim liglerdeki cihazın İkisi de modem Daha doğrusu modem artı Router Durum bundan ibaret Ben sadece evimin her tarafına sinyal gitsin yani 4 diş çekme sebebi 3 diş görmek istiyorum Tabi bu cihazların internet hızına etkisi olur olmaz onu da bilmiyorum
  • on yıllık cihazların beni çok düşündürdü.

bence sen onları sök ve üzerinde yer alan kondansatörlerde renk değiştiren, şişmiş olan vs göze garip gelenler var ise onları değiştirt. bunun aynısı adaptörün için de geçerli. onların da içinde yer alan kondansatörler aynı akibete uğrar ve voltaj dalgalanması yapar. voltaj önce düşer sonra yükselir. gidere gelir. felan filan inter milan. nerden dolandı bu dilime ya
    Ben sizin o dediğiniz şeyi yapamam çünkü teknik bilgim yok Ayrıca da tekniker yada teknisyen değilim mecbur yenisini alacağım en çok yapabileceğim kutulara açıp bir büyüteç ile dediğiniz parçaları kontrolü yapıp Eğer anlattığınız gibi ağır hasarlı olanlar varsa cihazları değiştirmek ilginiz için teşekkür ederim
  • valla etkili bir çözüm olabilir. bozuldu diye kenara atma, bir tv tamircisi bile müdahale edebilir. sürekli çalışan cihazların başına gelen veya gelebilecek olan olaylardandır. neyse
  • 16 mbit çok para harcamana gerek yok, ikinci el bir cihaz alıp kullanabilirsin, ev küçükse modemi evin tam ortasına koy, ev büyükse modemi salona koy, bir tane de menzil genişletici alıp koridora koy.
    Televizyon tamircisi anlarsa benim Sokak aşağıda da televizyon tamircisi var gösteririm ona Ama gerçekten anlar mı ya da kötü yaparsa yani yeni cihaz almam da ki sebep 5 gigahertz olayı Bendeki cihazlar 2.4 beş gigahertz kullananlar çok rahat ediyoruz diyorlar
  • emre1393 kullanıcısına yanıt
    Yani en iyi ihtimalle şöyle olacak modemi değiştirmeyeceğim onun yerine Router cihazımı değiştireceğim 1 adet 5 GHz özelliği olan Router ya da Range extender cihaz alacağım
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.