Şimdi Ara

Hanginiz beddua ettiyse TUTTU (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
44
Cevap
1
Favori
1.334
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• tadına baktın hocam,

öyle alkollü içeceklerin güzel bir tadı yoktur, eğer alkol olmasa, bir kola gibi, ayran gibi, çay kahve gibi asla kimse içmezdi..

biranın tadı güzel gelmiyordu bana, ekşi, sirkemsi bir tad güzel bir tad değil.

• Hocam gariptir damagim o kötü tadı arıyor suan

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • hynque kullanıcısına yanıt

Tam banlanmalık adamsınız hocam.Allahınızdan bulun.

• En hafifini içmişin ama güzeldir yine de. Tabi diğer biraları tadınca daha kolay kolay miller içesin gelmeyecek.

• Nisan'ın sonundayız, bu günlerde dolu yağması nedir Hocam ya?  

Hangi il orası, merak ettim, Cevaplarsanız sevinirim  

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-D67828229 -- 26 Nisan 2021; 17:11:27 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Miller kafa yapmaz. Erikli suyla hemen hemen aynı ayarda.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-D67828229

Nisan'ın sonundayız, bu günlerde dolu yağması nedir Hocam ya?  

Hangi il orası, merak ettim, Cevaplarsanız sevinirim  

2017 ağustos da yağan dolu ile bacağımdan yaralanmıştım

dolu mermi gibi saçak altında olduğum halde yandan gelip vurmuştu 

• Ben ilk birami çok ufakken içmiştim. Çocuk olunca sarhoş olmuştum tabi   At şarabı da güzel kafa yapmıştı ama at şarabından sonra bir döner yiyeceksin mis  

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yaş kac 13 falan galiba.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • sana diğer konuda yazdılar. millerı kim kimler içer diye hata ettin zaten 333 cl. kucuk yani. hiç bir şey yapmaz.

Ama hata ettin 3 tane kırmızı tborg yadi laciveret efes extra alıcaktın. ard arda nefes bile almadan içecektin. sonra tadını ve kafasını anlardın.

bu arada benim favorim yıllardır efes tombul şişe.

ama asırı içtiğimden her 2 gunde 1 15 adet. ben senelerdir kutusuna döndüm. çöpe darah atılıyor. öteki türlkü evde zibilyon tane şişe stokluyorsun.

neyse.

laf bir yana.

bira bence içme.

sağlığa zararlı.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-2D0F7DE39

tadına baktın hocam,

öyle alkollü içeceklerin güzel bir tadı yoktur, eğer alkol olmasa, bir kola gibi, ayran gibi, çay kahve gibi asla kimse içmezdi..

Cool vawe gayet güzel mangolu soda gibi lakin alkollü. Türkiyede bulamadım çok güzeldi :(

• Kayseri

• Merakımdan içtim hocam ben arkadaş Grubunda vs. içerim artık çok da iyi bir şey değil farkındayım. Ama denemek istiyorum şarap , votka vs. Amacım kafa yapması olunca birkaç gün ailemden uzak ve arkadaşlarımın evinde fln olmam lazım.

• kayseride misiniz hocam buraya accayip yağdı harbiden başım acıyodu doludan

• quote:

Orijinalden alıntı: hynque

Merakımdan içtim hocam ben arkadaş Grubunda vs. içerim artık çok da iyi bir şey değil farkındayım. Ama denemek istiyorum şarap , votka vs. Amacım kafa yapması olunca birkaç gün ailemden uzak ve arkadaşlarımın evinde fln olmam lazım.

aman genç kardeşim kendini fazla kaptırma. Bu meret iradesi zayıf kişileri avlar. aman dikkat et.

• hynque kullanıcısına yanıt

hocam o alkolün çekiciliği, başka bişey değil:) inan ki..

• ZewZack kullanıcısına yanıt
    Hocam benim arkadaşın kafası açılmış bildiğin ceviz büyüklüğünde yağdı bir ara

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-2D0F7DE39

tadına baktın hocam,

ya ben kola gibi tatlı bir alkol istiyorum neden piyasada yok insanlar bu denli acı ekşi tada meraklıysa sidik içsinler dışkılarını yesinler bu ne kardeşim ben tatlı bir alkol istiyorum ya

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.