Şimdi Ara

Hangikredi.com’da finansal raporunu ücretsiz öğren! (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
268
Cevap
52
Favori
51.121
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Findeks gözümde inanılma güvenilirliğini kaybetti. Resmen atmasyon puan veriyor. 22 senedir tek bir kredi kartı gecikmem yok, konut/taşıt kredim yok. Enpara ek hesabı 24bine çıkardı ve borç/kredi oranım %55 oldu diye puanı 1 ayda neredeyse 400 puan indirmiş.

22 yıldır sıfır gecikmesi olan adama az riskli ve Türkiye ortalamasının altında diyor birde.

Hangikredi.com’da finansal raporunu ücretsiz öğren!
  • yanıyor Y kullanıcısına yanıt
    O zaman almıcaz bu kredileri bu limitleri, kullanmıcaz kredi kartı falan ben öyle anladım valla

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

Aynı durum bende de var . Zaten ben böyle sistemlere hiç inanmadım inanmıyorum bu sistemleri kullanmak için para bile verilmez ancak böyle ara ara ücretsiz kampanyalarda bakılabilir ve bakıp geçeceğiz anlaşılan veya en doğru sonuç için uzun bi süre bankalarda işlem yapmayıp o zaman puan öğreneceğiz

hiç geç ödeme yok günü geldiği gibi o gün 00:00 gecesinde öderim taksitli nakit avans borcumun tüm taksitini

3 bankadan kartım var 1 bankadan 2 kere ertelemeli taksitli nakit avans çekmiştim ikisinde de günü gelmeden tamamını kapattım tutarlar küçüktü

diğer bankadan ise ocak Şubat gibi 12 ay taksitli nakit avans çektim 3-5 ay sonra tekrar 2. Kez taksitli nakit avans çektim 1. Çektiğimin taksiti 6. Ay geliyor gününde anında ödedim 2. Borcumun taksiti daha yeni gelecek ilk taksiti

Bi de bu findeks hangi aralıkta veriler güncelleniyordu 24-36-48 saat veya 30 günde mi

bi bankadan o an için acil taksitli nakit avans çekmiştim 1-2 gün hepsini ödeyip kapattım ama findeks te halen daha borç ödenmemiş gözüküyor :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-A94FA7CCA -- 7 Ağustos 2022; 16:6:49 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Hocam 5 yılda ne asgari ödediğim ne de gecikmeye giren borç var .esnek hesaplara 1 TL dahi borç yok.kredi kartları günü gününe ödeniyor .bugüne kadar unutupta 1 gün sonra ödediğim bir kez oldu ama kredi notu düşüyor.

• Gecikme 1 gün içinde aynı, 29 gün içinde aynı etkiyi gösteriyor.

Gecikmeler dönem için değerlendiriyor, ne zaman 30-32 gün üstüne çıkarsınız gecikmede o zaman 2 kat daha fazla zararı olur.

Yani 1 gün gecikmeyle, 29 gün gecikmenin hiçbir farkı yok ikisi de zarar puanı düşürür ve sicile işlenir.

Aslında normal, puan sizin risk durumunuzu gösteriyor.

Düşünsenize puanınız 1900 ve hep sabit kalıyor ne kadar kredi alırsanız alın?

Puanın o zaman bir önemi kalmıyor ki?

Adam puanını 1900'e getirir milyonlarca liralık yada yüzbinlerce liralık kredi çeker ve daha sonra ödemezse sistem açığa uğramış oluyor.

Ama örnek puan 1500, 15.000₺ krediyi çektin düştü 1350ye daha sonra kredi ödemesi bitti bu seferde 1550 oluyor örneğin.

Risk arttıkça puan düşer, risk azaldıkça puan artar ters orantı.

Yani kredi aldın diye düşmesi bence çok doğal ve normal.

• 1685 geçen sene 1500 küsürdü
    Bütün bankaların kredi kartlarini kapattım,tek bankanın kullanıyorum onunda limitini düşürmüştüm.
    1 gün bile borcumu geciktirmem

• Erkek,kadın hariç bir cinsiyet mi var…?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi karacaardıç -- 7 Ağustos 2022; 18:10:33 >
    < Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • BlackMon B kullanıcısına yanıt

Kredi notuna mı nasıl oluyor Muş o iş sürekli ve ücretsiz

• evet hocam istediginiz zaman alabilirsiniz ücret almıyor sadece 1/2 gün sonra geliyor maile

edit : şaka gibi kaldırmışlar :/ komple

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackMon -- 7 Ağustos 2022; 19:40:11 >
  • BlackMon B kullanıcısına yanıt

yakın zamanda incelemiştim bankanın uygulamalarını böyle bir şey görmedim o yüzden sordum zaten görseydim bende sizin gibi bilgilendirirdim Hangikredi.com’da finansal raporunu ücretsiz öğren! 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-A94FA7CCA -- 7 Ağustos 2022; 19:47:27 >
  • Boşta 135K limitim varmış ama nedense benim haberim yokmuş ve bankalar bırak 135Kyı, 1K vermiyorlar limit.

• BerkantEser kullanıcısına yanıt
    Bende de aynı durum var 90000 limit var ama geçen paycellin kampanyasına başvurdum. 2500 TL için. Onda bile red yedik.

• dantes57 D kullanıcısına yanıt

Bddk kredi musluklarını kesti

• findeks raporu 13,75TL+KDV
    Bu sitelere güvenip bu fiyat için tüm finansal verilerimizi kaptırmamalıyız.
    Eğer bir yerde satılan ürün bedava ise oradaki ürün bizizdir.

• merhaba_2233 M kullanıcısına yanıt

Baktım hala yok, anlamadım valla

• hebelehubele H kullanıcısına yanıt
    Hocam şu sayfaya giremiyorum. Link alma şansım var mı? Nerenin sayfası bu

• Findeks'ten veriyor zaten. 16 liraya findeks'ten alabiliyorken 16 lira için TC'nizden doğum tarihinize, işinize kadar tüm bilgileri bu siteye vermeyin derim.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.