Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

HANGİ YILA BENZER SON NOKTAYI KOYALIM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
7
Cevap
0
Favori
95
Tıklama
Tüm Forumlar >> Eğitim ve Sınavlar >> TYT / AYT >> HANGİ YILA BENZER SON NOKTAYI KOYALIM
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    306 Mesaj
    Soru açık herkes bu başlık altında fikrini açıklayabilir arkadaşlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

|
    |
    Hocam illa bir yıla benzetmeye gerek yok ama 2010 yılında puanlar diğer lyslere göre yüksek gelmiş oradan bir şeyler söylüyorlar ama ben orayı bile baz almanın saçma olduğunu düşünüyorum obp hesaplamaları bile farklı o yılın.

Nexus 4 Kullanıcıları Kulübü

WXGA 320ppi True HD IPS+ Gorilla Glass 2 Ekran | Qualcomm Snapdragon S4 Pro APQ8064 Çipset | Quad-core 1.5 GHz Krait İşlemci | Adreno 320 GPU | 16GB Depolama |2 GB RAM | Bluetooth v4.0 A2DP, EDR | 8 MP 3264x2448 Piksel, Autofocus, LED Flaş Kamera | Photosphere 360° Gerçek Panaroma | 1080p@30 Fps HD Video Kayıt | 1.3MP Ön Kamera | Wi-Fi a/b/g/n | NFC | HSPA+ | TV - Out MHL | Android v5.0 İşletim Sistemi
  • Yüzbaşı
    377 Mesaj
    2016

Orijinalden alıntı: MysticRhyme

Hocam illa bir yıla benzetmeye gerek yok ama 2010 yılında puanlar diğer lyslere göre yüksek gelmiş oradan bir şeyler söylüyorlar ama ben orayı bile baz almanın saçma olduğunu düşünüyorum obp hesaplamaları bile farklı o yılın.

Aynen yıl olayına ben de kapıldım şöyle sorayım sizce kaç puan civarında yükselir 2015 e göre..

quote:

Orijinalden alıntı: Hayırya

2016

Yorum yapmak zorunda değilsin kalabalık yapmayalim

|
    |
    2011'den biraz kötü 2010'dan biraz iyi gelecektir tm ve ts için konuşuyorum
    |
    |

TM-3 için konuşuyorum bence 25-30 yükselecek (2015 e göre)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MysticRhyme -- 5 Temmuz 2016; 0:30:58 >
    |
    |
    SonViraj kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Nexus 4 Kullanıcıları Kulübü

WXGA 320ppi True HD IPS+ Gorilla Glass 2 Ekran | Qualcomm Snapdragon S4 Pro APQ8064 Çipset | Quad-core 1.5 GHz Krait İşlemci | Adreno 320 GPU | 16GB Depolama |2 GB RAM | Bluetooth v4.0 A2DP, EDR | 8 MP 3264x2448 Piksel, Autofocus, LED Flaş Kamera | Photosphere 360° Gerçek Panaroma | 1080p@30 Fps HD Video Kayıt | 1.3MP Ön Kamera | Wi-Fi a/b/g/n | NFC | HSPA+ | TV - Out MHL | Android v5.0 İşletim Sistemi
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Bey Azura
Mobilya Takımları
haberler
üniversite
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,313
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.