Şimdi Ara

Hangi yatak ? Hangi yastık ? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
2
Favori
85.512
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    yatağınızdan memnun musunuz?latex koku yapıyormu?birde bu latex %100 doğalmı?cevaplarsanız sevinirim.
  • Sn mhas,

Ben çok uzun süre çok sert yataklarda yattım. Son yatağım nerdeyse, yerde yatar gibi bir his veriyordu. Bu isteğim dışında gelişen durumdu. Yatak almaya karar verince, yatak yumuşaklığını arttırmaya karar verdim. Seçtiğim yatak ilk 1~2 gün çok yumuşak geldi ama bu aslında yatağın çok yumuşak olmasından değil benim çok serte alışmış olmamdandı. 1 hafta kullanma, yine de alışamazsam, yatağı daha serti ile değiştirme kararı aldım. Ama 3 veya 4. günden sonra çok sevdim yatağımı. Özelliklerini zaten sevmiştim yani beynim hali hazırda sevmişti, kısa sürede vücudum da sevdi. Çok memnunum yani :)

Yatakda çok az koku var ama bu sanırım yeni olmasından kaynaklanıyor. Yeni olan her üründe olabilecek miktarda bir koku sanırım. Hani yeni arabaya binersiniz ve bir koku gelir ya arabadan. Ben ona benzettim.

Lateks ürün olarak %100 doğal bir ürün ama İstikbal'ın kataloğna baktım tekrar; "sağlıklı lateks like dolgu" diyor.... Lateks LIKE ifadesi ne tam bilemiyorum. Yani "aslında lateks değil ama onun gibi birşey" mi demek istiyorlar bilemiyorum. Yatağı aldığım şubede bu yatak hakkında soru sorarken, üstü visko demişti görevli. "Internette lateks yazıyor" dediğimde, "o halde doğrusu internette yazandır" demişti. O nedenle birşey alacaksanız, araştırmanızı kendiniz yapın, mağazada çalışanlar da hata yapabiliyor. Ben özellikle visko istemediğim için, dikkat etmiştim. Tabi seçim size kalıyor. Ben çok memnunum yatağımdan. Severek yatıyorum anlayacağınız :D

quote:

Orijinalden alıntı: mhas

sayın tunca 23
    yatağınızdan memnun musunuz?latex koku yapıyormu?birde bu latex %100 doğalmı?cevaplarsanız sevinirim.

• işbir Lillium full ortopedik yaylı yatak ve idaş mira coil ortopedik arasında kaldım. idaş 550 ytl 12 taksit işbir 500 lira 12 taksit. idaş modeli mira coil komple yay sistemli. idaşta satıs yapan kişi komple yay sisteminin takoz sungere gore daha pahalı oldugunu daha ii oldugunu soyledi. isbirdeki arkadas ise takoz sunger daha maliyetli diyor. iki urun arasında kaldım lütfen yardımcı olurmusunuz?
  • merhaba,
    evlenmeden önce bende yatak konusunu çok araştırdım ve çeşit çokluğu maliyetler vs. nedeniyle bir tanıdığın tavsiyesiyle idaştan
    Mattist Boston Miracoil Lateks yatak aldık ve 830 lira nakit ödedik.
    gel gelelim sekiz aydır bu yatağı kullanıyoruz ve eşim çok şikayetçi.
    üç gün şehir dışında kaldım sırt ağrım olmadı , bu yatak sırt ağrısı yapıyor diye yakınıyor.
    karamsar kalakaldım ne yapabilirim diye.
    en iyisini aldık güya ama neden böyle anlamıyorum.
  • uzmanlara göre hayatımızın üçte veya dörtte biri uyumakla geçiyor. bence bu rakamlar konunun ne kadar önemli oldugunu gösteriyor. ama görüyorumki forumda konu hakkında başlık açılmasına rağmen açıklayıcı ve öğretici bir bilgiye rastlamadım. türkiyenin en iyi forum sitelerinden biri olan forumdonanımhaber in bu konu ile ilgili daha detaylı bilgi vermelerini beklerdim ve açıkcası bekliyorumda. bilinçli kullanıcı arkadaşlarımızın da bilgilerini bizimle paylaşarak hayatımızda büyük bir yeri olan uykunun daha güzel bir şekilde gerçekleşmesi dileğiyle... son olarak bu konunun yöneticiler tarafından da ilgilenilerek forumda bulunan tüm kullanıcıların yattıkları yatakları ve memnuniyetlerini belirten daha belirgin bir konu açmalarını bekliyorum. iyi uykular...

• quote:

Orijinalden alıntı: cernobel

uzmanlara göre hayatımızın üçte veya dörtte biri uyumakla geçiyor. bence bu rakamlar konunun ne kadar önemli oldugunu gösteriyor. ama görüyorumki forumda konu hakkında başlık açılmasına rağmen açıklayıcı ve öğretici bir bilgiye rastlamadım.

Yukarıda yazılanları okumadığınız için olabilir!

quote:

türkiyenin en iyi forum sitelerinden biri olan forumdonanımhaber in bu konu ile ilgili daha detaylı bilgi vermelerini beklerdim ve açıkcası bekliyorumda.

Burası forum, wikipedia değil. Aradaki farkı, bir zahmet Google'a sorunuz.

quote:

son olarak bu konunun yöneticiler tarafından da ilgilenilerek forumda bulunan tüm kullanıcıların yattıkları yatakları ve memnuniyetlerini belirten daha belirgin bir konu açmalarını bekliyorum.

Siz istiyorsunuz diye, sadece forum ile yetinmeyip, tüm Türkiye'yi kapsayan bir anket hazırlanacak ve herkesin anket sorularına cevap vermesi kanun ve cezai yaptırımlar ile sağlanacaktır. Yeter ki size güzel bilgiler bulup getirelim, siz hiç zahmet etmeyin. Burasının varoluş nedeni sizi memnun etmek çünkü¿¿¿

• Yatak konusunu bilmem ama yastık konusunda ipek yastığı tek geçerim arkadaşlar. İçinde %100 doğal olan ipek var. İpek'te mite akar barınamadığı için özellikler alerjiniz varsa 10 numara. 3-4- aydır kullanıyorum çok memnunum İnternetten Laila marka olanından almıştım.

İpek yorganlarını da merak ediyorum. Alırsam izlenimlerimi yazarım buraya.
  • Dormeo diye italyan bir yatak firması açıldı bizim evin orada.Gevur yapıyor gerçekten de:) İnanılmaz rahat yatakalr
  • lateks iyidir.
  • 1 yıl önce bel ağrısından kıvrandığım zamanlarda hayatımı kurtaran bi yatak var dr.otto yatakları sana linkini göndereyimhttp://www.drotto.com.tr/perfect-night-visco-pocket-yatak-p-57.html?cPath=8 ama istersen bi ara sor belki sana farklı bir yatak önerebilirler. çnkü bu firma medikal yatak satıyor ve kişiye özel kilo vs fiyatı bana çok cazip geldi.
    yastıktada benim reflü rahatsızlığım vardı reflü yastığı verdi şimdi mışıll mışıl uyuyorum
    telefon numarasıda 0324 325 70 30
  • bence en güzeli pamuktan yapılmış fazla yüksek olmayan yastıktır. yok şu tüyü yok bu tüyü yok elyaf falan bunlarla da uyunsada en rahat ettiğim pamuktur.yatağa gelince de yumuşak olmamalı. yumuşak yatak içine göçer bu yüzden bel ağrısı çekersiniz.
  • Yatsan ın Switzerland modelini inceleyin derim. Swiss otelin ve pek çok 5 yıldızlı otelin kral dairelerinde kullanılan bir model. Ben aldım gayet memnunum. Bellona yataklarından ise uzak durun derim. Ekmeği ekmekçiden yatağı yatakçıdan alın derler. Bellona vb her ürünü üreten firmaların çok ekmek yemesi gerekiyor. 10 Yıl boyunca kullandığım zamanında en iyisi diye bana yutturulan Bellona Caprice yataktan kurtuldum nihayet.
  • İyi günler. Beş yıldır IKEA Sultan kullanmaktayım ve büyük sorunuım olmadı. Taşınmak üzereyim ve yeni yatak alacağım. İki yatak arasında kararsız kaldım. Bellona Body Form ve Yataş Prestige Premium. İleri seviyede olmayan yaşıma da bağli klasik bel ve boyun sorunlarım var. Bir arkadaş yazmış hayatımızın 1/3'ü yatak da geçiyor diye para önemli olmasada 1.600 TL ile sınırlıyım. (Ebad 160X200) Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.