Şimdi Ara

Hangi Yaşta Hangi Sporu Yapmalı

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
1
Cevap
0
Favori
22
Tıklama
Tüm Forumlar >> Web Tasarım - Programlama >> Site Tanıtımları >> Hangi Yaşta Hangi Sporu Yapmalı
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    1 Mesaj
    Çocukların erken yaşta sporla tanışmasının hem fiziksel hem de psikolojik açıdan ne kadar faydalı olduğu artık tüm anne ve babalar biliyordur diye düşünüyorum. Neredeyse her gün haberlerde, internette uzmanların açıklamalarıyla artık hepimiz bilinçlenmiş durumdayız. Bende bilinçli bir ebeveyn olarak çocuğumu erken yaşlarda sporla tanışmasını sağladım. Şu an 9 yaşında ve artık bireysel sporlar yerine takım sporlarına yönelmek istiyor bu yüzden onu basketbolla tanışması için Galatasaray Bahçelievler Spor Okulu basketbol kursu ile tanıştırmaya karar verdim.
    Çocukların sporla gelişmesinin ne kadar önemli olduğunu anladığımda bende kendi çocuğum için bir şeyler yapmak adına internetten araştırmaya koyuldum. Öğrendiğim bilgilerde belli yaş aralığında bireysel belli yaş aralığında ise takım sporları ile ilgilenmelerinin daha duygun öğrendim. Oğlumun bebeklikten beri suya olan ilgisi yüzünden onu 3 yıldır profesyonel anlamda yüzme eğitimi almasını sağladım. Şu an tam 9 yaşında ve artık takım sporlarına da katılım göstermek istiyor. Takım sporları arasında kuşkusuz en sevdiği basketbol, fırsatını bulduğu her dakika babası ile birlikte oynuyor. Bende onun gelişimi için bir takım sporu ile ilgilenmesi oldukça çok istiyordum, herhangi bir spor dalı seçmeme de gerek kalmamıştı kendisinin basketbol tutkusunu görmezden gelmek neredeyse imkansızdı. Benim ise tek yapmam gereken ona en iyi eğitimi verecek bir okul bulmaktı. Ufak bir araştırma yaptıktan sonra aradığım yer http://galatasaraybahcelievler.com/ basketbol okulu olduğunu karar verdim.
    Neden Galatasaray Bahçelievler Spor Okulu’nu tercih ettiğimi eminim merak ediyorsunuzdur. Çocuğumun alacağı eğitimin en iyisi olması için uzun bir süre çevremdeki okulları araştırdım, yakın çevremden fikir aldım. Hatta belirlediğim bazı okullara bizzat kendim gidip eğitimlerini canlı olarak izleme fırsatı bile buldum diyebilirim. İşte bu araştırmalarımın birinde Galatasaray Bahçelievler Spor Okuluydu, onları eğitim verdikleri yerde canlı olarak izledim, eğitmenleri ile tanıştım, kurumun içini gezdim ve tabi ki iyice bilgi edindim. Daha sonra ise içlerinde bize en uygunun o olduğuna karar verdim. Sizde çocuklarınızı basketbolla tanıştırmak istiyorsanız hepinize kesinlikle tavsiye ederim. Basketbol okulu ile ilgili bilgi almak için buraya tıklayabilirsiniz.

|
    |

Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Media Sözlük
emek server
Canlı Tv izle
kolayoto.com
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR5
0,422
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.