Şimdi Ara

Hangi xiaomi telefon

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
582
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Şuan xperia z3 telefonum var bilen bilir özellikle az ses çıkma sorunu ve kaza sonucu kamera bozulduğu için yeni telefon arayışına girdim bütçe Max 1200tl üç telefon arasında kaldım telefon ile sadece sosyal medya internette sörf modu var kesinlikle oyun vs oynayan birisi değilim kamera iyi olsun istiyorum şarj olarak günü çıkartması yeterli

Xiaomi A1
    Xiaomi Note 4x
    Xiaomi mi Max 2
    Bu üçü arasında özellikle kamerası üzmeyecek telefon önerisi istiyorum bu arada mi Max 2 ekran büyük olduğu için soğuk bakıyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• İkinci elde istersen mi5s bak üzmez kendim kullanıyorum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • mi a1
  • İlla MIUI istemiyorsanız ben de A1 derim. Ama acelem yok derseniz Xiaomi önümüzdeki günlerde yeni 3-5 cihaz tanıtacak. Mayıs sonu gibi ülkemize gelir.
  • Hocam açık konuşmak gerekirse alıp geçeyim a1 diyorum video çekiminden memnun olamayanların sayısı da hayli yüksek araba gibi oldu 1000 veren 1200 verir 1200 veren 1500 verir bu işin sonu note 3 e kadar gidecek sanırım

• quote:

Orijinalden alıntı: astegon

İlla MIUI istemiyorsanız ben de A1 derim. Ama acelem yok derseniz Xiaomi önümüzdeki günlerde yeni 3-5 cihaz tanıtacak. Mayıs sonu gibi ülkemize gelir.
    Hocam hiç miui denemedim denemek isterim aslında sanırım beklemek en iyisi

• Hocam kameradir olarak redmi 5 plus net daha basarili, parmak izi tarayici daha hizli. Tek eksigi type c gozukuyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Prestor

Hocam kameradir olarak redmi 5 plus net daha basarili, parmak izi tarayici daha hizli. Tek eksigi type c gozukuyor
    A1 ile karşılaştırılırsa mı hocam?

• quote:

Orijinalden alıntı: forum_m

A1 ile karşılaştırılırsa mı hocam?

Alıntıları Göster
    Evet Hocam. Kiz arkadasima almak icin baya arastirmistim. Bir videoda iki telefonuda kiyaslamislardi. 5 plus net daha iyiydi. Siparis verdik telefon yarin gelir muhtemelen

• Redmi Note 5 Pro gelecek 1 aya kadar. Aceleniz yoksa bekleyin derim.

https://www.gsmarena.com/xiaomi_redmi_note_5_pro-8893.php
  • Tavsiyeleriniz için teşekkür ederim mi note 3 aldım

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.