Şimdi Ara

Hangi Xiaomi modelini almalıyım?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
5.749
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • https://www.epey.com/akilli-telefonlar/karsilastir/107035-119953-126059-126073-128746/xiaomi-redmi-5-plus-64gb_xiaomi-redmi-note-5-64gb_xiaomi-mi-a2-64gb_xiaomi-mi-a2-lite-64gb_xiaomi-mi-8-lite/

Xiaomi Mi 8 Lite
    Xiaomi Redmi Note 5
    Xiaomi Mi A2
    Xiaomi Mi A2 Lite
    Xiaomi Redmi 5 Plus

Bu modeller arasında kaldım, özellikleri çok yakın geliyor. Bunların batarya, kamera, hız ve sağlamlık performansları birbirine yakın mı? Sizce hangisini almalıyım? Mesela Mi 8 Lite'ın Redmi 5 Plus 'tan 450 lira fazla verecek kadar bir farkı var mı?

• Mi 8 lite öneririm

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • kesinlikle Mi8 Lite.

Snapdragon 660 işlemci ile aralarında en iyi performansa sahip model.
    Kamerası başarılı

Kamera kıyaslamaları:https://forum.donanimhaber.com/cep-telefonu-kameralari-karsilastirma-videolari-ana-konu--136162536
  • Mi 8 lite ve mi a 2 burada öne çıkan modeller. Mi a2 android one olduğu için ilk kez kullanan kişiye biraz sade gelebilir. Birde görecelik var ikisi de çok güzel ama tercihimi mi 8 lite olarak kullanırdım. İşlemci kamera farkı ve güncel cihaz oldukları için bence aradaki farka değer .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir soruda ben sorayım Xiaomi garanti ve imei durumları nasıl bilgisi olan varmı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sunucum -- 17 Ocak 2019; 23:59:14 >
  • sunucum S kullanıcısına yanıt
    Ixonami ne hocam. Töbe haşa

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JRR TOLKIEN -- 16 Ocak 2019; 23:6:55 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: JRR TOLKIEN

Ixonami ne hocam. Töbe haşa
    :) yanlış olmuş dediğim gibi markaya baya uzağım
  • zaten karşılaştırma sitesi sana cevabı vermiş
    Puanı yuksek olanı alırdım ben olsaydım
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.