Şimdi Ara

Hangi VR Gözlüğü Almalıyım?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
1.469
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Gençler bi vr gözlük almayı düşünüyorum. 100tl bütçem var (1tl bile arttıramam) ancak ne alacağımı bilmiyorum. Bu fiyat aralığındakilerin hepsi nerdeyse VR Box marka. Arasında şu sanki kaliteli gibi duruyor :http://urun.n11.com/sanal-gerceklik-gozlugu/blitzpower-bluetooth-kumandali-3d-sanal-gerceklik-gozlugu-P123061325

Ayrıca gençler gözlüğü trinus VR programı ile pc üzerinden de kullanmak istiyorum. Buna uygun bir gözlük söyler misiniz. En iyisi hangisi bilmiyorum ben. Mümkünse 70-90 tl olsun. Ayrıca telefonum S4 buna uyması tabii ki gerekiyor buna dikkat edip ona göre söylerseniz memnun olurum şimdiden saolun :)

• Bu VR gözlüğü gözü yormuyo mu? Öyle kafada ağırlıkla gezmek falan :S
  • Ben de ucuzundan deneyimlemek için birşeyler bakıyorum. Lensleri çok kötü olmasın odağı iyi olsun yeterli.
    Sistemim iyi fakat oculus rift şimdilik çok pahalıya geliyor, saracak mı sarmayacak mı kaldırıp atacakmıyım onu da bilemiyorum.
    O yüzden telefon vr'ları ile deneme yapmak en mantıklısı gibi.
    PC için trinus VR şeklinde yazılım var, telefonunuzu bağlayıp oyunları vr desteğiyle oynamanızı sağlıyor. Bir nevi çakma oculus yapmanızı sağlıyor.
    N11'de birsürü ucuz ürün var ama hangisi nispeten iyi karşılaştırma göremedim.
  • bence çok güzeldir yani ama en kalitelisini al bence derim
  • alan varsa markayı ve tecrübelerini yazabilir mi?

yani 50 TL olan ile 150 TL olan arasında çok fark göremiyorum, görüntü açısı gibi özellikler var ama hepsinin bu özelliklerine ulaşılmıyor.

Ayrıca çok fazla marka var, iyi olarak bilinenleri hangisi?
  • Ben yeni n11'den orjinal BoBo VR Z4 Mini aldım ürün telefon ekran çözünürlüğü ile alakalı olduğu için şuan için Sony Xperia Z5 Premium 5,5 inç 4K UHD (3840 x 2160), 806 PPI iyi performans veriyormuş yani pikseller gözükmüyormuş 1920 x 1080 ekranda ise pikseller gözüküyor.Bu ürünü ileriye dönük aldım 4K - 8K ekran çözünürlüklü telefonlar çıkdığında tam anlamıyla bu gözlük işe yarayacak diye düşünüyorum.
  • Gear Vr alin gecen 120 liraya bulunuyor macera aramaya gerek yok zaten kisitli seyleri yapiyorsunuz hala gelismesi lazim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben 100 TL ye Samsung Gear VR aldım. Note 5 yanında hediye gelmiş adama. Sıfır kutusunda aldım. Diğerlerine göre çok daha iyi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: qkhn83

Ben 100 TL ye Samsung Gear VR aldım. Note 5 yanında hediye gelmiş adama. Sıfır kutusunda aldım. Diğerlerine göre çok daha iyi
    bilgisayarda oynayabiliyor musun?
  • ek proğramlarla pc de vr deneyim hiçde iyi olmuyor öncelikle onu söyleyeyim.

şuan ki koşullarda vr gözlük telefonda olan uygulamalarla daha çok zevk alırsın. film izlemek için alabilirsin.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.