Şimdi Ara

Hangi telefonun çekim gücü yüksek?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
9.476
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Şu an S3 mini kullanıyor babam fakat bodrum katta olduğu için köşelerde çekmiyr.(Vodafone) Benim iPhone nispeten daha iyi çekiyor.(Vodafone) Bildiğiniz iyi çeken hangi telefonlar var.? Yada iPhone dahamı iyi çeker? Android, iPhone, WP olabilir. Yardımlarınız için teşekkürler.

• Şüphesiz Windows Phone..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: eren..34

Şüphesiz Windows Phone..

Peki hangisi alınmalı? Nokia mı? Nokia ise hangisi? Lumia 820 olur mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kayra39 kullanıcısına yanıt
    Lumia serisinde fiyatlar birbirine yakındır. Paran en fazla hangisine yetiyorsa onu al. 820 olabilir ama 1320 de olabilir.

• eren..34 kullanıcısına yanıt
    1320 de çok büyük hocam. Ben en iyisi 820 veya 925 falan bakıyım. Peki iPhone var elimde onun gücü s3 miniden iyimidir?

S3 Mini'yi bilemem ama S3'ün iPhone 4'den daha iyi çektiğini biliyorum. S3 Mini daha yeni olduğu için çekim gücü daha fazladır herhalde..

• cekım gucu donanımla alakalı yazılımla degıl,yanı wınphone ıyı ceker yada kotu ceker dıye bırsey olmaz,cıhazdakı dahılı anten tertıbatı ve chıpsete baglı dolayısıyla duz mantıkla daha ust serı yenı cıpsetler bu konuda daha ıyıdır.wınphonenun bır avantajı falan yok bırcok konuda oldugu gıbı bundada.
  • quote:

Orijinalden alıntı: stevejones

cekım gucu donanımla alakalı yazılımla degıl,yanı wınphone ıyı ceker yada kotu ceker dıye bırsey olmaz,cıhazdakı dahılı anten tertıbatı ve chıpsete baglı dolayısıyla duz mantıkla daha ust serı yenı cıpsetler bu konuda daha ıyıdır.wınphonenun bır avantajı falan yok bırcok konuda oldugu gıbı bundada.

Ben ilk mesajda işletim sistemi olarak bunlar olabilir dedim zaten. Arkadaş yanlış anladı. Yani siz diyorsunuzki işlemci ne kadar iyiyse o kadar çok çeker?

Hatla ilgili bir durum.
  • BonezCrusher kullanıcısına yanıt
    Hocam başta belirttim hepsi vodafone.

Tel etkilemez Vodafonenin düzgün çektiğini görmedim birde köyde çekiyor diyor istanbul neredeyse en yoğun mahallesinde çekmiyor yani ayarlarını kontrol edin o telefonun 2g mi 3g mi kullanıyor diye.
  • BonezCrusher kullanıcısına yanıt
    Hocam hepsi aynı ayarda 3g açık.

• ıslemcıden zıyade cıpsettekı dahıl olan anten vazıfelı yongalar bluetooth menızılı wıfı cekım gucu ve menzılı ve operaotr sınyalı yakalam kabılıyetını tayın eder kısaca.
  • quote:

Orijinalden alıntı: stevejones

ıslemcıden zıyade cıpsettekı dahıl olan anten vazıfelı yongalar bluetooth menızılı wıfı cekım gucu ve menzılı ve operaotr sınyalı yakalam kabılıyetını tayın eder kısaca.

Peki bu telefonda bi sorun mu var acaba?

S3 mini kötü bir telefon değil başka sıkıntı vardır telle alakası olmaz zaten.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BonezCrusher

S3 mini kötü bir telefon değil başka sıkıntı vardır telle alakası olmaz zaten.

Belkide sim kartta bi sorun vardır telefonları değişelim o zaman. Sağolun yardımlarınız için.

• Kullandigin hatla ilgili

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.