Şimdi Ara

Hangi telefonu kullanıyorsunuz? (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
318
Cevap
0
Favori
8.675
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 6 senedir efsanem Sony ericsson c901 + 2 aydır Sony xperia Xz1

Eski ve yeni bi arada...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rcmf1907 -- 15 Şubat 2019; 23:10:50 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mi 8 lite

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Honor 8X, önceki telefonum kırıldığı için satın aldım.

• iphone 7
  • Mate 10 lite

• iPhone 7 Plus
  • Samsung S6 edge 64gb..

• Telefonun kesinlikle amiral gemilerinin seriliklerinden farkı yok arayüz çok akıcı yani ben böyle olmasını beklemiyordum muhtemelen stok Android olmasının etkisi büyük bunda. Sanki amiral gemisi kullanıyor gibiyim. Üstüne şu fotoğrafları koyayım.
    Edit : Lanet forum yine sıkıntı çıkarıyor. 16 buçuk saat ekran süresi toplamda ise 1 gün 22 saat kullanım aldım daha ilk günümde.Şu an ortalama 14-15 saat ekran süresi alıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sucuklu patates -- 15 Şubat 2019; 23:34:59 >
  • 1,5 yıldır Xiaomi a1 kullanıyorum saolsun hiç yarı yolda bırakmadı ama gönlümde iphone xr var 4000 e yakalarsam hemen kapıcam bi tane.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Samsung a3 2017

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İşletim sistemi yalan, java me telefona daha iyi gidiyordu. Ne donanım derdi vardı, ne şarj, stabil stabil kullanılıyordu.
  • Sony xperia xa1 plus.
    Makul fiyatlı orta kitlenin en kaliteli telefonlarından. Biraz araştırın görürsünüz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MeraklıForumcu -- 15 Şubat 2019; 23:40:56 >
  • Asus Zenfone 2

Asus dedik, Bilgisayar sektöründeki gedikliliğine güvendik "Akıllı telefonda bir nevi PC'dir" dedik aldık. Asus'u donanım konusunda hala çok severim ve eğer seçeneğim varsa, mutlaka parçalarımı Asus seçerim. Lakin bu telefon için aynı şeyi söyleyemeyeceğim. Telefon güzel ama, Intel ve Asus el ele vererek "Nasıl sıçarız bu telefonun içine" diye hareket ettiği için, keşke almasaydım diyorum. Yazılım desteği zaten berbat. Şu an dokunmatiğinde sıkıntı var. Resmi servisinden öylesine fiyat aldım. 420TL fiyat çekti bir ekran değişimine. Yeni telefon alacak durumum da yok. Mecburen yan sanayi de halledeceğim bu sorunu.

Şimdiki telefonları nasıl bilmiyorum ama, yeni telefon alırsam bu kesinlikle Asus olmayacak. Sürüm güncellemelerini bile OTA'dan veremeyip, kullanıcıları uğraştıran bir Asus Mobile'dan bahsediyoruz.
  • Bendede var tuşlu 98 model Ericson arada nostalji olsun diye kullanırım gprs ile İnternete bağlanmakta ayrı bir keyif

• Note 9

• LG G6

• Redmi note 5

• Xperia z2 4senedir kullanıyorum

• Casper Via A1

Bu arada Huawei Pro 2019 baktım kullanan varsa beni bilgilendirsin nasıl bir telefon?

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.