Şimdi Ara

Hangi telefonu almalıyım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
2.666
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar 3 yıllık blackberry torchumun önce ekran filminin daha sonrada ekranının yanması sonucu emekliliğini istemesi üzerine yeni bir telefon arayışına girdim bütçemde turkcellde faturaya ekleme kampanyası olduğu sürece sınır yok aksi takdirde 1500 2000 tl diyebiliriz max ama tercihen turkcellden faturama eklete bilmem lazım.Şimdi gelelim ardığım özelliklere:

1)Blackberrydeki uygulama kıtlığından sonra uygulama çeşiti ve kalitesi zengin olmalı.

2)İnsan blackberrydeki güvenlik(dosyaların şifrelenmesi, internete düzenli backup, bb protect gibi ) anlayışından sonra bunları yapabileceğim bir telefon yani dosyaların şifrelenebileceği hatta gizlenebileceği ve gerektiğinde erişebileceğim yani kendi kendini otomatik backup yapabilsin.

3) oyun oynamayı severim uygulamalar arasında geçiş yaparken kitlenmesin.

4)açılıp kapanma süresi lütfen kısa olsun bu süre bb de 15 20 dk arası

5)kamerası iyi olsa iyi olur ama okadar da önemli değil 2 ay içinde dslr kamera alıcam.

6)Ses kalitesi iyi olsun özellikle kulaklık çıkışı beats pro kullanıyorum kulaklık olarak.

7)ekran çözünürlüğü yüksek olmalı full hd veya daha üztü olabilir en azından hd olmalı ve renkleri canlı olsun

8) Sağlam olsa çok iyi olur çok sakarımdır o çıt kırıldı i phoneler gibi olmaması tercihimdir çok düşürürümde.

9)Bu özellik şart değil ama olursa çok çok iyi olur su geçirmesin :)

biliyorum çok şey istedim ama bunlara en yakın telefonlar hangileridir yardımcı olabilirmisiniz?

• XPERİA Z yada HTC ONE..
  • htc oneı çok beğendim ama su geçirmezmi oda
  • quote:

Orijinalden alıntı: stevejones

XPERİA Z yada HTC ONE..

htc one da su geçirmezmi
  • quote:

Orijinalden alıntı: bthunv

htc oneı çok beğendim ama su geçirmezmi oda

HTC One su geçirmezlik özelliği yok, Xperia Z su geçirmez, alırsan pişman olmazsın gerçekten, HTC One ın işlemcisi azcık daha yenidir ama günlük kullanımda hız farkı olmaz, kesinlikle Z al suya toza dayanıklılığı cidden önemli bir özellik milyarlar verdiğiniz telefonun 1 kaşık suda boğuluyor olması içler acısı bir durum, Xperia Z yi kullandıysan eğer gayet akıcı bir telefon olduğunu görürsün, arayüzü çok başarılıdır hem görsellik hem de hız olarak, kasma donma yaşamazsın asla optimizasyon iyidir, bunu 8 çekirdekli S4 te göremedim mesela sürekli takılıp duruyordu telefon, Z nin 13 mp Exmor RS sensörlü kamerası gayet iyidir. 1080p Full HD ekranı vardır, müzik kalitesi çok iyidir, yanında verilen kulaklık bir telefonun yanında verilen gelmiş geçmiş en iyi kulaklıktır. Diğer telefonların yanına getirince ekranı biraz mat kalıyor ve görüş açısı diğer telefonlara göre fazla değil, eğer telefonu yan bakarak kullanma fantezin yoksa bu senin için sorun teşkil etmicektir ve AMOLED ekranlardaki parlaklık yanıltıcıdır, gerçek görüntü deneyimi sunmazlar. bu şartlar altında Z almanı öneririm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Avorlair -- 10 Mayıs 2013; 3:47:49 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.