Şimdi Ara

HANGI TELEFONU ALMALIYIM (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
62
Cevap
0
Favori
971
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: gren

aynen siemens-sagem-ericsson-sony ericsson-motorola aldım duruma göre
    nokia almadım almayıda düşünmem
    nedeni telefonları değerinin üstünde satılıyor
    6680 1200dü k750 750 idi
    6680 şimdi 800 k750 hala 700-750
    yani bu zihniyette bir firmaya para vermem tabi tercih meselesi herkes zaten kendi ne istiyorsa onu alıyor

Dostum senin tüm görüşlerine katılıyorum
  • sağol
  • 2mp den vazgecip 1,3mp ile avunurum dersen arcelik ac940i ve arçelik ac640 modelleri var.istedigin dier ozellikler var. radyo ekran vs
    ac640:424ytl
    ac940:592ytl
  • ac 640da bluetoth ve irda yok ac940i de radyo yok zaten o kadar parayi verdikten sonra daha iyi bi telefon bulunur..
  • 1.3 mp kamerali bluetoth lu ve irda li tellerde olabilr..onerilerinizi bekliyorum
  • Hiç düşünme git K750i al !!!
  • k750 i ikinci el fiyatlari ne kadar bilgin varmi
  • quote:

Orjinalden alıntı: telefonumabak

2mp den vazgecip 1,3mp ile avunurum dersen arcelik ac940i ve arçelik ac640 modelleri var.istedigin dier ozellikler var. radyo ekran vs
    ac640:424ytl
    ac940:592ytl

Ne Arçeliği yaaaaa, Çamaşır makinası değil cep telefonu alacam diyo adam.
  • 6230i mu 3230 mu iyi olur? 6230 a buyuk boyutlu mmc karti mi takiliyor? 6230i ile cekilmis fotograflar gorebilecegim bir yer var mi?
  • quote:

w800inin k750iden farkı
    daha hızlı ve kolay mp3 yükleme
    kapalıyken mp3 dinleme
    kapalıyken 30 saat mp3 dinleme
    daha iyi bir kulaklık

+++"telefonu kapatcaksan niye telefon alıyorsun ki?" sorusunuda kendine sor.o yüzden k750i tavsiye ederim.w800i'ye vercen paranın artanıylada gidip ipod falan birşeyler alırsın.
  • bence o kadar para verme telefona, sistemde bu mesajı okuyanlar da cevap yazabilirler bana,
    o kadar pahalı telefonları kullananlar hava atmak için kullanıyorlar yani en başta olay ciddi bir kişisel ve milli israftır,
    yani pahalı bir telefon almak isteyen arkadaşlar başka ihtiyaçlarını yada akraba aile çevrelerindeki insanların ihtiyaçlarını gözönüne alsalar o kadar parayı kalkıp telefona bağlamazlar, hadi diyelim ailenizde veya akrabalarınızda ihtiyaç sahibi insan yok Türkiyede de ne zor durumda insanlar var kardeşim git hsatane kordiorlarında bir dolaş, kenar mahalle muhtarlarına bir uğra sor bakalım kışın yakacak ve yiyecek bulamayan, cocuklarını okula gönderemeyen ya da ayagına ayakkabı olamayn tonlarca aile var, başka ülkelerde dersen Afrika zaten dizboyu sefalet,
    Günde 800 bin insanın aç uyuduğunu biliyormusunuz kardeşim
    sen git 1 milyara cep telefonu al aferin vicdanınız yoksa alın paralarımızı kaptırın milyonlarca doları yurtdışına atın

• gren kaç yaşındasın bilmiyorum dostum ama aklı başında yorumlarını çok begeniyorum saol
  • D600
  • sony ericsonnn.araştır...
  • k750i yada v800 olur bariz bir şekilde isteklerine uyuyor
  • arkadaşlar inadına oyuncak k750 veya w800 alın diyonuz ama gerçek hayatta herkes nokia alıp satıyor dostum sen uyma onlara se alıp kendinle dalga geçirteme al nokia 6680-6630-n70-n90 kurtul yıllarca kullan.

eğer se alırsan bir ayda bıkıp satarsın yarı fiyatına.

maalesef gerçek bu gerçek hayat forunm gibi düşünmüyor..
  • quote:

k750i...................700-750 ytl
    d600......................750-800ytl

• Nokia 6230i de kulaklığı takmadan radyo çalışmıyor. Diğer telefonlarda da böyle mi?
  • benim sana diyeceğim kesinlikle nokia alma sana 3 seçenek var sonyericson samsung motorola bunlardan terciğini yap.
  • w800 al dostm ya bekleme işte
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.