Şimdi Ara

Hangi tarayıcıyı önerirsiniz?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
393
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Chrome sayfa scroll hızı yavaş, ve donuyor arada eskisi gibi değil chromu kaldırıp yerine bi uygulama yüklecem sizce hangisini yükleyeyim, ne önerirsiniz?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Kiwi browser öneririm eski sürümlerinden bulursanız daha iyi olur
  • Kiwi ya da firefox preview

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • taha178 kullanıcısına yanıt
    Firefoxu beğendim teşekkür ederim kiwiye de bakayım.

• Opera hizli, az sarj yiyor bende

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Real Talk R kullanıcısına yanıt
    Operayı beğenmedim

• Operayı tavsiye ederim.kullandırtıyor kendini

• Edge kullanıyorum ben gayet memnunum

• Kiwi çok iyi doğruya doğru

• bildim bileli chrome u hiç begenmiyorum androud de stok tarayici olarak çıkıyor, her yeni telefon alırken devre dışı ediyorum, reklam kaynıyor.pil harcama berbat icerikleri bol haricinden kurabilirsiniz ama ram kullanimi üst saflarda sekmeker cok karisik geldi.opera v5 v6 sürümündeyken dahi nokia symbian dan beri cok begenip kulkanıyordum vazgecilmez tarayıcım oldu hep ama bu reklam devrinde reklamları tam engellemiyor,puffin browser flash destekli ama flash eskidendi olsa ne olmasa ne .simdiki tarayicilar cok basarililar artık birazda karışık geliyor pratik degil.samsung internet kullaniyorum reklam engelleyicileri var son guncellemelerle karanlik
    mod,bide film de izliyorsaniz mukemmel bi video oynaticisida cıktı cok zevkli oluyor filmlerde tam ekran ses yukselt ileri geri sar ışık kıs artır gibi parmagınızla pratik yapabiliyorsunuz cok memnunum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben chromedan hiç haz etmiyorum opera bana daha iyi geliyor ya da Firefox

• Ben PC'de kullandığımda mobille eşitlenen (senkronizasyon) tarayıcıları denedim. Windows için Microsoft Edge ve Brave, GNU/Linux için Firefox ve Brave tarayıcılarını kullanıyorum. Mobilde kendi eklentileri ve PC'de Ublock Origin ve DDG Privacy Essentials eklentileriyle birlikte kullanıyorum; donma, kasma, hata verme, çökme vb. karşılaşmıyorum, tavsiye edebilirim. Opera Mini de zorlu şartlarda İnternet'e bağlanmak için dermanım oluyor
  • Kiwi kullanıyorum reklam engellemesi yetiyor. Chrome'un aynısı ve reklamsızı.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.